Įkraunama...
Įkraunama...

Savijauta prieš vestuves

aš labai gerai jaučiausi, iš ryto atsikėliau labai linksma iškarto įsijungiau muziką, atvažiavo kirpėja ir visažistė, labai linksma ir jauki aplinka buvo. nors savaitė prieš vestuves buvo sunki į isteriją nepuoliau, kažkaip labai rami buvau, labai aplinkiniai padėjo didžiausias organizatorius - mama, prisidėjo tėtis, puseserė ir jos vyras ir dar daug kitų, viskas vyko labai sklandžiai.
Atsakyti
O as turbut keista nuotaka, bet jokio streso nepatyriau. ax.gif Pamenu kai iki vestuviu buvo likus savaite, tai tiek darbu uzgriuvo, kad visas tas dienas tik lakstem visur... bet jokio streso nepatyriau, kaip tik buvo smagu, kad cia tvarkomi musu vestuviu reikalai, o jie man malonus. wub.gif
Arba vestuviu isvakarese, as su drauge iki vidurnakcio baznycia puosiau. lotuliukas.gif Visi labai stebisi, kad savo pacios vestuviu isvakarese iki isnaktu baznycia puosiau, bet man tai daryti buvo didelis malonumas. mirksiukas.gif
Zodziu, buvau labai atsipalaidavusi ir megavausi kiekviena akimirka. 4u.gif
Atsakyti
o man dar ne tik kad vien organizaciniai darbai stresą kelia, bet ir aplamai pats suvokimas kad aš jau tuoj busiu kaip ir nebe jauna mergina, o ištekėjusi moteriškė, nebe laisva, tarsi labiau įsipareigojus... Turbūt turiu šiek tiek vyrišką charakterį, nes kiek pastebėjau, tokie dalykai labiau kamuoja vyrus doh.gif
Atsakyti
o man irgi stresas...iki vestuviu dar savaite su trupuciu, o man jau dabar nervai nelaiko...restoranas iki siol nesugeba atsiusti pasiulymo ir samatos, nors uzstatas buvo paliktas jau geguzes men. girdim tik pazadus...tai kaip nesinervuot???
Atsakyti
iki musu sventes liko irgi nebedaug laiko blink.gif viskas kaip ir sudeliota, suskambinta, sutarta. g.gif bet vistiek toks jauduliukas ima, ne kiek del organizaciniu reikalu kiek del jaudulio pie altoriaus. labai bijau kad sakydama priesaika nesugebesiu deramai perskaityt, nes kiek kokiu buvo viesu pasisakymu tai visad ka nors nusisnekedauvau doh.gif o cia tai ne koks mokyklinis renginukas ar egzaminas... o dar tie sapnai, kur viskas ne taip kaip reikia, kur begi ir nespeji, kur sukuosena baisi, o apie suknele tai jau nekalbu. arba netokia arba dar kas nors... doh.gif
seip tai jau dabar gaila kad tos vestuves praeis ir nebus ju daugiau. (bent jau taip tkiuosi smile.gif )
labai smagu kad mano busimasis yra toks saunus ir mes viska darom kartu. viena rinkausi tik suknele. ax.gif diena pries vestuves posim baznycia ir sale irgi dviese ir labai laukiu to momento. papuosim atsisesim, paplepesim, apsikabinsim, nusiraminsim. o paskum ant rytojaus dar ir apsizenysim biggrin.gif
Laikykites!!
Atsakyti
man net paciai keista, kad jaudulio pries pat vestuves nebuvo ne laselio. vestuviu isvakarese su busimu vyru net paziurejome "Briusa Visagali", nes jau visi darbai buvo atlikti ir leidom ta vakara sau pailseti. planavau, kad labai jaudinsiuos, apsiverksiu baznycioje ir pan., bet to visiskai nebuvo. matyt, sausituokem paciu laiku.
p.s. apie jauniki to paties nepasakyciau. baznycioje jis taip maige mano ranka savo delne is jaudulio, kad per 20 minuciu trukusia ceremonija ja spejo man isiskausti lotuliukas.gif
Atsakyti
[quote=krynka,2007 09 06, 16:20]
o dar tie sapnai, kur viskas ne taip kaip reikia, kur begi ir nespeji, kur sukuosena baisi, o apie suknele tai jau nekalbu. arba netokia arba dar kas nors...

As tai pries menesi sapnuodavau visokias vestuvines nesmaones, tai po maxima su nuometu vaisktau, tai i ceremonija su paprasta suknele atvaziuoju tik nuotakos puokste ir pan.. ir atsikeliu tokia nesusipratusi smile.gif bet dabar tai jau viskas tvarkoj, miegu kaip kudieklis jokiu baisybiu ir nesamoniu nebesapnuoju smile.gif
Atsakyti
man tai jau nuo dabar kosmarai ir nesamones sapnuojas, nors vestuves dar tik geguzi doh.gif gal kad perdaug galvoju apie jas, net nzn g.gif
Atsakyti
na, bent jau mano atveju, visi vestuviniai kosmarai kamavo likus mazdaug 2-5 menesiams pries vestuves, o isvakarese apeme visiska ramuma. matyt, spejau issinervinti visa sukaupta nerima iki tol.
o geriausias vienas is vestuviniu kosmaru - kazkokiam kambaryje mus sutuokia neaiskiu abitu apsisiautusi mano drauge, jaunikis is anksto buvo uzsimoves zieda, tai bandem ji nuimti, kadangi nenusimove, drauge-kunige smile.gif atnesi bliudeli su muiluotu vandeniu ir mirke jo ranka..... as nusiminus visa savo tada dar busimajam sakau: "tiek planavom, tiek planavom, o toks sudas gavosi....
p.s. atsiprasau uz keiksmus
Atsakyti
thumbup.gif geras sapnas smile.gif
Atsakyti
Musu svente vakar praejo, o sapnu kosmaru budavo kad stoviu su sukne jau ir nesusukuota nes uzmirsau pasiskambint kirpejai. Tas pats buvo ir su makijazu.Pries vestuves buvo toks keistas jausmas kad ruosiuos kazkokiam baliui bet ne vestuvem o ypac dar kad jos mano. Kazkaip kol nenuejau i baznycia tol netikejau kad isteku:)
Atsakyti
o as jau taip laukiu taip laukiu smile.gif jau ir ramuma kazkaip atsirado smile.gif
Atsakyti