Įkraunama...
Įkraunama...

Santykiai su būsima anyta III

Anyta velnio pramanyta.. o gal gera anyta? 4u.gif Tęsiame 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo buurbuulis: 21 kovo 2012 - 14:46
QUOTE(buurbuulis @ 2012 03 21, 14:44)
man nereikia ir n metų su vyru nugyventi, kad galėčiau pasakyti, kad taip nutinka: pagražini ir suknelės kainą kartais, galų gale kiek moterų apgaudinėja vyrus gamindamos valgyti, kai vyrai neva `nemėgsta` kažkokio produkto iki tol, kol jo smulkiai nesupjaustai ir pameluoji, kad jo nėra.. nors širdis šiuo metu neleidžia taip elgtis, bet tikrai veltui taip sakote Leksai, nes jos patarime nematau nieko kažko blogo..

as jau ne pirmi metai su savo vyru, tai mano "stazas" leidzia daugiau sakyti, nei kai kurios busimos nuotakos, uzsideje rozinius akinius sako "ne ne, musu santuokoj nebus jokio nutylejimo, jokio melo". Nesamone. Gyvenimas parodys, kad bus. Ir is jusu puses, ir is vyro.
As anksciau vyrui truputi "sumazindavau" rubu kaina, kol supratau, jog galiu pirkti ka noriu ir uz kiek ir jis man nieko nesakys. Bet kiek yra tokiu, kur slepia eilini kvepalu buteliuka, nes vyras gali supykt (nueikit i tema "Kvepalu kolekcijos"), kur naujus rubus nusipirke sako, kad pirkti is padevetu ar drauge atidave? Kur vyras kelias val. isbuves bare su draugais zmonai pasako, kad isgere tik 1 maza bokaliuka alaus? Kai kazkuris neatsiliepia telefonu, o veliau sako, kad negirdejo? Bus visiems taip. Vieniems daugiau, kitiems maziau. Tik tada pacios savo melo jau nelaikysit melu, o visiskai nekaltu nutylejimu. Na, bet dabar, pries santuoka, kaip as dristu siulyti, kad kazka nuo vyro nuslepti! Bloga Leksa. Bloga. Ant lauzo ja su savo patarimais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2012 03 21, 15:38)
as jau ne pirmi metai su savo vyru, tai mano "stazas" leidzia daugiau sakyti, nei kai kurios busimos nuotakos, uzsideje rozinius akinius sako "ne ne, musu santuokoj nebus jokio nutylejimo, jokio melo". Nesamone. Gyvenimas parodys, kad bus. Ir is jusu puses, ir is vyro.
As anksciau vyrui truputi "sumazindavau" rubu kaina, kol supratau, jog galiu pirkti ka noriu ir uz kiek ir jis man nieko nesakys. Bet kiek yra tokiu, kur slepia eilini kvepalu buteliuka, nes vyras gali supykt (nueikit i tema "Kvepalu kolekcijos"), kur naujus rubus nusipirke sako, kad pirkti is padevetu ar drauge atidave? Kur vyras kelias val. isbuves bare su draugais zmonai pasako, kad isgere tik 1 maza bokaliuka alaus? Kai kazkuris neatsiliepia telefonu, o veliau sako, kad negirdejo? Bus visiems taip. Vieniems daugiau, kitiems maziau. Tik tada pacios savo melo jau nelaikysit melu, o visiskai nekaltu nutylejimu. Na, bet dabar, pries santuoka, kaip as dristu siulyti, kad kazka nuo vyro nuslepti! Bloga Leksa. Bloga. Ant lauzo ja su savo patarimais  biggrin.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif matyt dar nepakankamai stazo turiu...Nes manes niekad neklausia kiek kainavo mano batai,rubai,kvepalai,kirpyklos,soliariumas ir tt... lotuliukas.gif O ir as matyt nesugebu vyrui suskurti tokios atmosferos,kad gryzes po kokio seminaro pradetu pasakoti jog isgere tik 1 bokaliuka alaus.... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2012 03 21, 15:38)
Bloga Leksa. Bloga.

Taip, dar tik išteku, bet netikiu, kad visoms kitoms iki tos pačios santuokos neteko nieko nuslėpti ar nuo jų nebuvo nuslėpta.. pamažinti suknelės kainos, kad ir 20Lt, vien todėl, kad vyras nesuvokia, kodėl moteriai visko reikia? Sumažinti jam pirktų marškinėlių kainą, kurių jis senai norėjo, bet nedrįso tiek išleisti? Vyrai tikrai dažniausiai, jeigu pasakoja, kad išgėrė vieną bokalą alaus, išgėrė juos tris, bet abiems šventa ramybė. O tavo patarimas, mano manymu, yra protingas (tai nėra melas, tai yra gudrybė, kad visiems būtų ramiau ir geriau), juk nesiūlai iš tų vokelių paimti 100Lt slapta į kišenę ir už juos nusipirkti ar paėmus iš jo giminės vokelio pinigus perdėti į mano giminės vokelį.. hihihi.gif kad ir įsijungė man dabar kažkoks panašus priešvestuvinis `šito neslėpk, kartu, kartu, kartu..`, bet vistiek Leksa gera tongue.gif
Papildyta:
gurmans, o kiek daug kitokių melų.. už save garantuoti Jūs galite, bet nemanau, kad galima garantuoti už antrą pusę, kad ji tikrai, tikrai, tikrai niekada nekaltai nepamelavo tongue.gif o jeigu vyras, moteris nesidomi antrosiso pusės išlaidomis yra tik du variantai: a) jų biudžetas nėra bendras; cool.gif uždirbi tiek, kad gali tikrai drąsiai neskaičiuoti arba nesuinteresuoti kažkam susitaupyti, atsidėti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo buurbuulis: 21 kovo 2012 - 16:21
QUOTE(buurbuulis @ 2012 03 21, 16:20)
Taip, dar tik išteku, bet netikiu, kad visoms kitoms iki tos pačios santuokos neteko nieko nuslėpti ar nuo jų nebuvo nuslėpta.. pamažinti suknelės kainos, kad ir 20Lt, vien todėl, kad vyras nesuvokia, kodėl moteriai visko reikia? Sumažinti jam pirktų marškinėlių kainą, kurių jis senai norėjo, bet nedrįso tiek išleisti? Vyrai tikrai dažniausiai, jeigu pasakoja, kad išgėrė vieną bokalą alaus, išgėrė juos tris, bet abiems šventa ramybė. O tavo patarimas, mano manymu, yra protingas (tai nėra melas, tai yra gudrybė, kad visiems būtų ramiau ir geriau), juk nesiūlai iš tų vokelių paimti 100Lt slapta į kišenę ir už juos nusipirkti ar paėmus iš jo giminės vokelio pinigus perdėti į mano giminės vokelį.. hihihi.gif kad ir įsijungė man dabar kažkoks panašus priešvestuvinis `šito neslėpk, kartu, kartu, kartu..`, bet vistiek Leksa gera  tongue.gif
Papildyta:
gurmans, o kiek daug kitokių melų.. už save garantuoti Jūs galite, bet nemanau, kad galima garantuoti už antrą pusę, kad ji tikrai, tikrai, tikrai niekada nekaltai nepamelavo  tongue.gif


Negarantuoju ,nei uz save nei uz MB,ir net neabejoju,kad yra tokiu atveju buve is jo puses.. blush2.gif Na ir is mano aisku yra to melo buve,bet tikrai ne del skuduru ,pramogu ar siaip,kad kazka nuslepti...Na kaip pavyzdys butu:uzrasau vyra pas stomotologe antradieniui,sako,gal kitai savaitei perkelk,nes nespesiu su darbais....aisku pameluoju,kad nera laisvu vietu menesiui i prieki,nes zinau,kad kol nesuskaus danties jis laiko neras... blush2.gif
Atsakyti
gurmans, bet juk tai toks pats melas tongue.gif nebūtinai skudurai, pramogos.. tai buvo tik šiaip paprasti pavyzdžiai, kurie nėra blogi. Žinau šeimų, kuriose moterys slepia pinigų dalį nuo vyrų, išvis meluoja, kad daikto nepirkau, o radau/padovanojo/laimėjau ir t.t. hihihi.gif tai jau yra blogai. O aš vistiek taip nepasielgsiu, tiesiog negaliu dar, pavaidinsiu šventuolę jaunamartę unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(buurbuulis @ 2012 03 21, 16:37)
gurmans, bet juk tai toks pats melas  tongue.gif  nebūtinai skudurai, pramogos.. tai buvo tik šiaip paprasti pavyzdžiai, kurie nėra blogi. Žinau šeimų, kuriose moterys slepia pinigų dalį nuo vyrų, išvis meluoja, kad daikto nepirkau, o radau/padovanojo/laimėjau ir t.t. hihihi.gif tai jau yra blogai. O aš vistiek taip nepasielgsiu, tiesiog negaliu dar, pavaidinsiu šventuolę jaunamartę  unsure.gif


smile.gif Linkiu kuo ilgiau "pavaidinti"... mirksiukas.gif
Dar del tu moteru Jusu pazystamu,kurios sako,kad rado daiktus...labai smalsu kur jos juos "randa"? blink.gif Na tipo nusipirko kvepalus,ar suknele, o vyrui sako radau... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Ne, tai žinoma ne apie tokius daiktus biggrin.gif pavyzdžiui, tokius atvejus pasakojo pati anyta apie vienus jų giminaičius. Konkrečiai: nusipirko naują telefoną - vyrui pasakė, kad darbe kažkas iš klientų paliko ir neatsirado. Pavaidino, kad nusipirko tik pakrovėją, viską išmetė. Nusipirko suknelę - pasakė, kad nusipirko draugė, bet netiko, atidavė ir t.t. Man pačiai istorijos keistos, bet būna vyrų, kuriems dar ir ne tokių makaronų gali prikabinti tongue.gif taip pat būna slepia daiktus, ta pati anyta pasakojo, kaip jos ta pati giminaitė slapta nusipirko kailinius ir nerodė.. tik šito neįsivaizduoju, gal nešiojo juos ne prie vyro ir laikė `antrasolėse`..
Atsakyti
QUOTE(buurbuulis @ 2012 03 21, 17:35)
Ne, tai žinoma ne apie tokius daiktus  biggrin.gif  pavyzdžiui, tokius atvejus pasakojo pati anyta apie vienus jų giminaičius. Konkrečiai: nusipirko naują telefoną - vyrui pasakė, kad darbe kažkas iš klientų paliko ir neatsirado. Pavaidino, kad nusipirko tik pakrovėją, viską išmetė. Nusipirko suknelę - pasakė, kad nusipirko draugė, bet netiko, atidavė ir t.t. Man pačiai istorijos keistos, bet būna vyrų, kuriems dar ir ne tokių makaronų gali prikabinti  tongue.gif taip pat būna slepia daiktus, ta pati anyta pasakojo, kaip jos ta pati giminaitė slapta nusipirko kailinius ir nerodė.. tik šito neįsivaizduoju, gal nešiojo juos ne prie vyro ir laikė `antrasolėse`..


doh.gif Tai kailinius turbut supakuos ir po eglute pasides,o vyrui pasakys,kad kaledu senelis istikruju yra,nes jai kailinius atnese...

Bet siaip pagalvojus,tai sunkoka turetu buti jai ,vargselei,juk sitiek isgalvotu istoriju reikia prisiminti,ir nesusipainioti tarp ju... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(buurbuulis @ 2012 03 21, 16:20)
ar paėmus iš jo giminės vokelio pinigus perdėti į mano giminės vokelį.. hihihi.gif

cia tai pasiulymas thumbup.gif ir kaip as pati nesugalvojau lotuliukas.gif

QUOTE(gurmans @ 2012 03 21, 16:30)
Na ir is mano aisku yra to melo buve,

na, matot ir visgi MELUOJAT vyrui! Tik jusu melas nekaltas, geras, o va mano pasiulymas blogas, nesaziningas vyro atzvilgiu.

QUOTE(gurmans @ 2012 03 21, 18:00)
doh.gif Tai kailinius turbut supakuos ir po eglute pasides,

o mano mama nusipirko neblogus kailinukus ir pasake tevui, kad skuduryne pirko, tai net kainos neklause. Jei butu tiesa zinojes, tai toki veja iskeltu, kad maza nepasirodytu. Ir tai ne del to, kad badas namie, o del to, kad KAM TAU REIKIA?!
Papildyta:
QUOTE(gurmans @ 2012 03 21, 16:15)
:loNes manes niekad neklausia kiek kainavo mano batai,rubai,kvepalai,kirpyklos,soliariumas ir tt... lotuliukas.gif

matot, zmones skirtingi pasitaiko. Vienam nerupi kiek zmona isleidzia, o kitas nori viska kontroliuot ir jam atrodo, kad moteriai nieko nereikia. Maniskiui, pasirodo, negaila, kad kazka sau perku, netgi skatina, kad rubus naujus isigyciau, zino kiek uzdirbu, bet pvz....... jis nezino, kad truputi sau juodai dienai is savo algos atsidedu. Jis apie mano islaidas neklausia, o as ir nesakau, kad "i kojine" deduosi. Blogai? Cia kaip kas pagalvos. Mano nuomone, kiekviena moteris tiesiog privalo tureti savo santaupu.
Atsakyti
gurmans, sunku vertinti.. mes nežinome, gal vyras ne itin ir domisi ką, kur, už kiek pirko/gavo.. jis galbūt pro vieną ausį priima, pro kitą išleidžia tą istoriją ir net `nesuvirškina`..
Leksa, už atskirą biudžetą ir šiaip tokius slėpimus tai truputį esu prieš 4u.gif šeima bendra, finansai bendri, tai juodai dienai lygiai taip pat galima taupyti bendrai, ta juoda diena bus šeimos juoda diena, o taupyti savo juodai dienai, kad galbūt kažkada liksiu viena ir panašiai, tai neturiu ką ir pasakyti, bet kiekvienam savo tie finansiniai susitarimai 4u.gif mano vyras šiaip nesuvokia to moteriško `kam reikia` hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(buurbuulis @ 2012 03 21, 20:45)

Biudzetas mus kaip ir bendras. Pinigus valdau as (pirkiniai, sakaitos ir t.t. mano rupestis). Mes turim ir bendra saskaita "juodai dienai" ir zino vyras apie mano asmenine saskaita, zino kiek joj santaupu (jei dar atsimena). O tai, kad atsidedu pinigu paslapcia, tai patikekit, turiu tam rimta priezasti, bet tiesiog nesipasakosiu. Cia jau reikia i kito kaili ilist, kad tai suprast.
Atsakyti