Įkraunama...
Įkraunama...

Santykiai su būsima anyta III

Oho,na taip vadinti jau tikrai baisu schmoll.gif ,as tokiu zodziu nesulaukiu ir nesulauksiu tikiuosi biggrin.gif Na taip LiliLu Jus teisi,ne su ja gyveni,tik tiek kad maniskiui jo seima labai brangi ir nepasakyciau kad mane labai palaiko,jis tiesiog nenori matyti akyvaizdziu faktu
Atsakyti
Sveikutes. 4u.gif Mano busima anyta tai angelas ne zmogus. cool.gif Pacioje pradzioje tai labai nemego manes, bet kai gavome sansa artimiau susipazinti viskas pasikeite. smile.gif Kadangi savo mamytes nebeturiu, ji atstoja man ir mama ir sese ir drauge ir viska ka tik galima smile.gif niekada blogo zodzio neisgirsi. schmoll.gif Kiekvienai tokios anytos palinkeciau thumbup.gif
Atsakyti
tik palauk, neskubek per daug sirdies atvert. Maniske irgi pries mane angela vaidino, bet mano sirdis jaute, kad kazkas ne taip. Na ir pasirode, kad man i akis vos ne sventoji, o uz akiu pamazgas pila ir visus gimines ir net savo vaikus tarpusavy supykdyt megina. Falsyva buvo (ir yra).
Atsakyti
Sveikutes,

Kaip ramu forume.... reiskia kad visos gyvena gerai ir bedu su anytom neliko thumbup.gif
manoji pas mane dabar atvaziavusi, bet kol kas nieko blogo, tikiuosi iki pat galo bus kaip zmogus g.gif
Atsakyti
Aha, as irgi kartais uzmetu aki, tai labai ramu...

Manau po poros savaiteliu turesiu as naujienu biggrin.gif MB pasipirso pries 2 sav wub.gif kita savaitgali vaziuosim pas jo mama pranesti..idomu kaip sureaguos...siaip manau, kad dziaugsis, bet ir anksciau maciau jos nepaaiskinamu isteriju. Butu geriausia jeigu kokio vardadienio ar siaip isgalvotos sventes proga paprasytu MB ir broliu nupirkt jai zieda nes ji lb nori biggrin.gif nenustebciau is tikro.

Aj, tiesa galiu papasakot viena idomu nutikima..per velykas galvojom kada mums su MB vaziuot ju aplankyt, kadangi ilgasis savaitgalis. Gavosi taip, kad butent del to nevaziavo daug autobusu i jos miesta, tai mes galim arba atvaziuot kokia 1val nakties, as pabuciau siek tiek ir vel tektu vaziuot atgal nes ta diena autobusai daug anksciau vaziuoja ir man kita diena i darba, arba atvaziuotume anksciau, bet jai tektu vaziuot truputi toliau musu pasiimt is stoties. Tai ji pradejo isterikuot vos ne, kad ji galvojo, kad mes anksciau atvaziuosim ir ji nevaziuos musu 'taip toli' pasiimt, ir per velai (6val vakare yra per velai, o 1 nakties tai jau ne doh.gif ) ir t.t. Nu ok, tai mes tada nusprendem, kad MB vaziuos vienas ju aplankyt, o as ne, nes neapsimoka man pabut ten kelias valandas. Tai kai MB jai pasake, tai tada ji pradejo sakyt kaip gaila, kad as neatvaziuosiu, kaip ji nenoretu, kad as viena likciau ir pan... rolleyes.gif zinau kad cia nera labai baisu, nu bet tai zmogaus logika doh.gif
Atsakyti
Texsy sveikinimai su suzadetuvem wub.gif

Nu jo logika nebloga biggrin.gif
Atsakyti
balleys, aciu! 4u.gif is MB puses, tai man atrodo jam uosviene irgi nelb kokia teko biggrin.gif nieko neskau, man ji mama tai labai gera, bet tokia savininkiska..jai turbut ir princas ant balto zirgo neitiktu smile.gif

Kaip jus, balleys, sutikot priimt anyta atostogoms? as tai ilgiau nei kelias dienas nezinau ar istverciau, nors manoji ir nera tokia bloga...

Nezinau kaip jums visoms, bet man apskritai vestuviu skyrelis atrodo gana ramus..gal tik isskyrus planuojanciu pasnekesius.

Idomu kaip Laukinei uogelei sekasi, ar anyta susitaike su sunaus vestuvemis ax.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif na labai jau cia tylu, bet negalejau nepasidalint tuo kas siandien nutiko..pries kelias dienas MB sutiko su anyta vaziuot apziuret kazkokio buto sestadienio ryte ir grizt apie 1 val, kadangi mes tikejomes sveciu ta diena. Penktadieni anyta paskambina ir pasako kad buta reiks apziuret apie 12 val ir po to dar viena (o iki ten beveik 2 val ir taip vaziuot) ir MB jai pasake, kad tada jis negales, nes juk buvo sutarta kad 1val jis jau namie tures but. Anyta pasidomejo kodel, MB pasake kad draugai atvaziuoja, o ji labai nemegsta vieno draugo. Na ir prasidejo..koks MB blogas sunus, kaip jis jai niekada nepadeda, kaip negalima juo pasitiket. Vienu zodziu isterija, kuri pasibaige ragelio numetimu. Sakykim sitai dar galimetu isgyvent, priskirt prie jos isteriju, bet esme tame, kad MB nuo rugsejo magistra pradeda studijuot ir jo tetis zada sumoket dali studiju mokesciu, o mama padetu su isgyvenimu (MB turi susitaupes nemazai, bet gali but kad neuzteks, Londone gyvenam, brangu viskas), tai po sito ji pareiske, kad ji niekada jam nepades, neduos pinigu ir apskritai jokios pagalbos niekada nesuteiks. Tai pasaka...taip pikta pasidare ant jos. Ypac, kad MB tikrai labai stengiasi del jos, tiek savo laiko isnaudoja, tikrai nesavanaudiskai padeda kai tik reikia ir gali. O ji..dabar MB visas stresuoja. Nezinau, neisivaizduoju kaip mama gali savo sunui tokiu dalyku prisakyt...

Is kitos puses, manau, kad tuoj isterija praeis ir nesulauzys ji tu pazadu..

Beje, is linksmesniu istoriju, kai pranesem MB seimai apie suzadetuves, tai mama sureagavo gerai, pasidziauge, apkabino, pasveikino ir pan. Jaunesnis brolis buvo labai juokingas, tokio juokingo veido gyvenime nemaciau, tarsi butu ateivi pamates biggrin.gif pasveikino ir po to visa diena kalbejo kaip negali patiket biggrin.gif geriausia tai buvo vyresnio brolio reakcija. Nieko. Visiskai nieko. Na tiesa pasakius gal MB apkabines buvo ar ranka paspaude kai as nemaciau, bet kad zodziu pasveikintu negirdejau ir manes tikrai neapkabino ir nepasveikino biggrin.gif po to neseniai cia kazkada MB pasake kad brolis sake, kad jeigu MB dar kada nezinos ka man padovanot (nes suzadetuves per mano gimtadieni buvo), tai geriau tegul nupiesia paveiksleli biggrin.gif susidariau nuomone, kad jo galva mes per anksti bandom seima zaisti biggrin.gif
Atsakyti
Tas mamu noras viskam vaovaut.... Texsy mano anyta iki siol pyksta kad nepalenkia nei manes nei savo sunaus sava linkme, labai jau ji nori viska kontroliuot, o mes nepasiduodam, vis delto ne po 15 metu mum. Kartais aisku juokinga, bet kai per daug tai jau pyktis ima. Pas mus irgi buvo panasi situacija kai anytai namo ieskojom, jinai tardavosi tik jai patogiu laiku ir jai nesvarbu budavo mum i darba ar kur reikia, skambedavo ta pati fraze kaip ir pas jus ka mumis negalima pasitiket lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(TexSy @ 2014 08 03, 22:35)
geriausia tai buvo vyresnio brolio reakcija. Nieko. Visiskai nieko. Na tiesa pasakius gal MB apkabines buvo ar ranka paspaude kai as nemaciau, bet kad zodziu pasveikintu negirdejau ir manes tikrai neapkabino ir nepasveikino biggrin.gif po to neseniai cia kazkada MB pasake kad brolis sake, kad jeigu MB dar kada nezinos ka man padovanot (nes suzadetuves per mano gimtadieni buvo), tai geriau tegul nupiesia paveiksleli biggrin.gif susidariau nuomone, kad jo galva mes per anksti bandom seima zaisti biggrin.gif

zinokit gal nebutinai jam atrodo, kad per anksti. Gal jo toks budas ar nera labai artimi. Kai mano brolis pranese, kad zenysis, as tik atsakiau: tai gerai. Ir viskas. Jokio ten sokinejimo is laimes ar apkabinimu is manes tiketis nera ko. Ne toks as zmogus. Kas pazista, zino ir neisizeidzia, o kitiems gal as ir kokia abejinga atrodau, gal nepritarianti.

QUOTE(balleys @ 2014 08 06, 12:53)
Pas mus irgi buvo panasi situacija kai anytai namo ieskojom, jinai tardavosi tik jai patogiu laiku ir jai nesvarbu budavo mum i darba ar kur reikia, skambedavo ta pati fraze kaip ir pas jus ka mumis negalima pasitiket  lotuliukas.gif

zinokit reikia ne tik mamai ar anytai, bet visiems, kas taip elgiasi, priminti, kad ir jus esat svarbus, ir jus turit savo gyvenima. Siuo atveju jusu vyras/vaikinas turi savo mamai pasakyt: "mama, padesiu tau ieskot namo, bet zinok, kad ir as galiu but uzsiemes, tai del apziurejimo laiko ir su manim tarkis, as irgi turiu savo reikalu, savo gyvenima". Supras. Jei ne is pirmo karto, tai is penkto. Nes joms vis dar atrodo, kad ju vaikai dar mazi ir savo gyvenimo neturi apart pamoku ruosos. O jei jau mokykla baige, tai reiskia, kad visai nieko neveikia.
Atsakyti
Mes milijona kart aiskinom nedaeina niekaip doh.gif tiesiog atsakom kad esam uzimti tuo laiku ir kad kuta mus painformuotu smile.gif del mamu/ anytu aiskinimu tikrai sutinku kad joms visada norisi vaikus mokyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2014 08 06, 13:44)
zinokit gal nebutinai jam atrodo, kad per anksti. Gal jo toks budas ar nera labai artimi. Kai mano brolis pranese, kad zenysis, as tik atsakiau: tai gerai. Ir viskas. Jokio ten sokinejimo is laimes ar apkabinimu is manes tiketis nera ko. Ne toks as zmogus. Kas pazista, zino ir neisizeidzia, o kitiems gal as ir kokia abejinga atrodau, gal nepritarianti.


Na is vienos puses, tai taip, jis nera labai emocingas, sutinku, nors ir artimi jie tikrai,ypac pastaruoju metu smile.gif bet ne karta jis yra kritikaves MB, kad MB savo jaunyste svaisto, nes mat kai jis pats jaunas buvo tai tokiu metu beveik nemiegodavo nes gerdavo ir su mergom trankydavosi. O vat kadangi MB su manim jau gana ilgai ir mes neturim laiko, galimybiu ir noro kiekviena nakti trankytis visur, tai jau jam atrodo jaunystes svaistymas doh.gif sudetinga situacija ten, daug pykcio uzlaikyta ir apskritai brolio nuomone jeigu kazkas ne taip kaip jis to sau noretu, tai jau yra laiko svaistymas...

QUOTE(Leksa @ 2014 08 06, 13:44)
zinokit reikia ne tik mamai ar anytai, bet visiems, kas taip elgiasi, priminti, kad ir jus esat svarbus, ir jus turit savo gyvenima. Siuo atveju jusu vyras/vaikinas turi savo mamai pasakyt: "mama, padesiu tau ieskot namo, bet zinok, kad ir as galiu but uzsiemes, tai del apziurejimo laiko ir su manim tarkis, as irgi turiu savo reikalu, savo gyvenima". Supras. Jei ne is pirmo karto, tai is penkto. Nes joms vis dar atrodo, kad ju vaikai dar mazi ir savo gyvenimo neturi apart pamoku ruosos. O jei jau mokykla baige, tai reiskia, kad visai nieko neveikia.


MB buvo anytai beveik zodis zodin taip ir pasakes kaip jus, Leksa, saket, kad ir su juo reik tartis. Ir is tikro sakyciau anyta nedaro butent tokiu isteriju daznai, MB nuomone viso sito net nebutu ivyke jeigu tuo metu pas mus kokie kiti draugai butu atvyke, o ne tas kuris jai nepatiko..Apskritai mano nuomone ji elgiasi kaip mazas vaikas...MB bande jai paskambint, mazdaug susitaikyt, bet spekit ka. Ogi ji nekele telefono. Ir iki dabar nekelia. Ir i zinutes neatsako doh.gif Nezinau, pas mane seimoj niekada tokiu dalyku nebuvo ivyke..tik parodo kodel MB seniau tiek sienu buvo prisitates..savisauga nuo tokios emociskai zalojancios ir nepastovios mamos... schmoll.gif

QUOTE(balleys @ 2014 08 06, 23:04)
Mes milijona kart aiskinom nedaeina niekaip doh.gif tiesiog atsakom kad esam uzimti tuo laiku ir kad kuta mus painformuotu smile.gif del mamu/ anytu aiskinimu tikrai sutinku kad joms visada norisi vaikus mokyt smile.gif


Bet dabar juk jus visai kitoj saly gyvenat, taip? tai turetu but daug maziau tokio tipo problemu smile.gif
Del vaiku mokymo, as irgi labai sutinku. Cia puikus pavyzdys mano pacios mama..visa laika mokys ir aiskins kaip gyvent. Dazniausiai tai yra gerai, duoda geru patarimu per daug nesikisdama, o ypac zinau, kad visada galiu paklaust patarimo jeigu reikia. Bet kartais tai... doh.gif buvo karta pasiulius slept pinigus nuo MB kurie jam priklause... doh.gif tai kokie santykiai isaugtu ant sitokio melo..
Atsakyti