Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinis pleistras

Kontraceptinio pleisto poveikis iš esmės nesiskiria nuo geriamų kontraceptikų.Skiriasi patekimo į organizmą kelias(aplenkiamas virškinimo traktas),tolygesnis hormonų įsisavinimas-todėl daugeliui moterų žymiai mažesnės pašalinės reakcijos.
Apie Jūsų minėtą atvejį nesu girdėjusi,tačiau manau,kad ne pats pleistras sukėlė mirtį,o išprovokavo iki tol nenustatytus organizmo sutrikimus.Dėl to tikirai nevertėtų atsisakyti jums tinkančio metodo.
Pastaruoju metu atliekami tyrimai įrodo,kad šiuolaikinius preparatus saugu vartoti tie kiek reikia-t.y. kol aktuali kontracepcija.
Atsakyti
Laba diena,
Pradėjau vartoti pleistrus (po geriamų kontraceptikų), pirmą susirgimo dieną, jau pakeičiau antrą, tačiau mano savijauta nekokia: labai blogai jaučiuosi, tarsi svaigsta galva, jaučiu krūtinės patinimą, nuotaikų kaita, man užeina tokie silpnumo momentai, kad, atrodo, nugriūsiu, tarsi "plaukiočiau" ir kojom žemės nejausčiau (panašiai kai būna žemas kraujo spaudimas).Dažnai skauda galvą.Pastoti lyg ir negalėjau, nes atlikau viską tiksliai pagal nurodymus.Tai dabar nežinau, ką man daryti:norėčiau tą pleistrą nuimti, bet baisu, kad ciklas gali sutrikti.Kaip patartumėt daryti, laukti iki galo, ar nuimti ir laukti mėnesinių?Kai gėriau kontraceptikus, tokių požymių tikrai nebuvo.
Dėkui.
Atsakyti
Laba diena...

Ar galiu naudoti kontraceptini pleistra jei esu negimdžiusi...menesinės reguliarios.
Koks juose astogenų kiekis?
Atsakyti
Jei nuimsite pleistrą iš tiesų sutriks ciklas-prasidės kraujavimas.Bet jeigu iš ties taip blogai jaučiatės tai to nebijokite.Ilgainiui ciklas atsistatys.
Atsakyti
Galite. Estrogenų jame 0,02mg.
Atsakyti
Laba diena...

Ar galiu naudoti kontraceptinį pleistrą, jei turiu 2 laipsnio mitralinio voštuvo prolapsą.
DĖkoju už atsakymą.
Atsakyti
Jei nėra kraujo krešėjimo sutrikimų,galite.
Atsakyti
Laba diena...

Ar gali, nuo kontraceptinio pleistro likti raudona oda, patinusi, skaudanti...ir aplink pleistra isberta (ratas). Ar toliau galima naudoti? Ar nutraukt ir pasirink kita buda?
Atsakyti
Tai odos alerginė reakcija į pleistrą.Rinkitės kitą kontracepcijos būdą.
Atsakyti
Po gimdymo, nustojus maitinti, ėmiau klijuotis kontraceptinius pleistrus. Tačiau mažai apie juos dar informacijos. Ar jie tikrai patikimi? Ar nepastosiu dar kartą?
Nejaučiu jokio šalutinio poveikio, ar gali būti, kad jie neveikia (nuo kontraceptinių tablečių jausdavaus baisiai blogai, migrena, nugaros skausmai ir t.t.) ?
Atsakyti
Pleistras yra lygiai toks pat patikimas, kaip ir bet kuri kita hormoninė kontracepcija.Naudojant pleistrą, hormonų patekimas į organizmą yra tolygus, todėl daugeliui moterų pašalinis poveikis yra žymiai mažesnis.
Atsakyti
Sveiki:) patrukdysiu, nes nezinau ka patarti duktereciai.jai 18 metu ir ji nori pradeti vartoti kontr.pleistra, pas ginekologa sake neis kol neprispirs reikalas, ir pas mane paklause ar galima ji vartoti be ginekologo konsultacijos??? nes kiek zinau tai nelabai galima, as pati vartoju bet ji dar jauna ir jokiu nevartojus nei kt nei kp ir apskritai kiek zinau tik zada pradeti lytini gyvenima, kaip manot, nors zinau kad ir ka besakyciau ji vis tiek ji prades vartoti bet ar nebus ateiti komplikaciju?sirdingai aciu uz atsakyma
Atsakyti