Įkraunama...
Įkraunama...

Northamptono ir jo apylinkių mamytės ir tėveliai

QUOTE(Sugar @ 2012 06 04, 16:42)
Evute, tur but piri metai UK smile.gif.... Islenda saulute, tai ir dziaugiesi greitai, o lietus lyja - na ka gi cia gi "British summer" smile.gif

hihihi.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, 4u.gif
uz menesio su seima planuojam atvykti gyventi pas Jus i miesta...Turime dukra 8metu ,kuri Lt baige pirma klase...gal galite patarti,kaip pradeti ieskoti mokyklos,kokiu dokumentu reikia is LT...
labai aciu... smile.gif
P.S. tikuosi priimsite mus i savo saunu kolektyva blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zlmiskas @ 2012 06 12, 08:16)
Sveikos merginos, 4u.gif
uz menesio su seima planuojam atvykti gyventi pas Jus i miesta...Turime dukra 8metu ,kuri Lt baige pirma klase...gal galite patarti,kaip pradeti ieskoti mokyklos,kokiu dokumentu reikia is LT...
labai aciu... smile.gif
P.S. tikuosi priimsite mus i savo saunu kolektyva blush2.gif

Labas rytas 4u.gif
Sveikinu prisijungus thumbup.gif
Del mokyklos nieko patarti negaliu , dar musu merginai neaktualu. Bet tikrai cia yra nemazai, kas praejo ta kelia. Tad tikrai pasidalins patirtim. smile.gif
Papasakok apie save? Savo seimyna? Atvaziuojat pas draugus/seimos narius? Is kur Lt esat? Ar ilgam cia ketinate atvaziuoti? bigsmile.gif
Atsakyti
4u.gif labuka visom smile.gif

QUOTE(zlmiskas @ 2012 06 12, 10:16)
Sveikos merginos, 4u.gif
uz menesio su seima planuojam atvykti gyventi pas Jus i miesta...Turime dukra 8metu ,kuri Lt baige pirma klase...gal galite patarti,kaip pradeti ieskoti mokyklos,kokiu dokumentu reikia is LT...
labai aciu... smile.gif
P.S. tikuosi priimsite mus i savo saunu kolektyva blush2.gif


iš Lt mokyklos popierių nereiks, neteigiu 100% bet net ne į 2klasę mergaitė eis mirksiukas.gifčia tai tiksliai; mano dukriukas irgi 8m. ir žygiuoja į 3kl. čia į mokslus skirsto pgl amžių, o ne kažkur baigtų mokslų lygį. Mano mergaitė, net nebuvo pirmokė, tiesiai į 2 klasę ėjo, vaikai įmlūs ir greit susitvarko.


Atsakyti
QUOTE(zlmiskas @ 2012 06 12, 10:16)
Sveikos merginos, 4u.gif
uz menesio su seima planuojam atvykti gyventi pas Jus i miesta...Turime dukra 8metu ,kuri Lt baige pirma klase...gal galite patarti,kaip pradeti ieskoti mokyklos,kokiu dokumentu reikia is LT...
labai aciu... smile.gif
P.S. tikuosi priimsite mus i savo saunu kolektyva blush2.gif




Labas smile.gif

Sveikinimai prisijungus 4u.gif kaip smagu, kad pasipildo mamu burys smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mamičiukė: 14 birželio 2012 - 00:05
4u.gif

QUOTE(Mamičiukė @ 2012 06 14, 01:02)
Labas  smile.gif 

Sveikinimai prisijungus  4u.gif  kaip smagu, kad pasipildo mamu burys  smile.gif


Čia vienoj temoj net pikas sakyčiau buvo pasiektas, kiek prisijungusiu buvo ir net bendravo kažkiek biggrin.gif kas iš to, kad jungias, svarbiausia tai, kas lieka nors kiek čia pasiplepėt mirksiukas.gif

p.s. netaikau niekam asmeniškai, jei ką rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(-Radė @ 2012 06 14, 07:10)
4u.gif
Čia vienoj temoj net pikas sakyčiau buvo pasiektas, kiek prisijungusiu buvo ir net bendravo kažkiek  biggrin.gif  kas iš to, kad jungias, svarbiausia tai, kas lieka nors kiek čia pasiplepėt  mirksiukas.gif

p.s. netaikau niekam asmeniškai, jei ką  rolleyes.gif

hihihi.gif
Tai ka , darom eilini karta meeta? hihihi.gif
Kur mano drauge Lirina ? Jau net su ja seniai besimeetinom g.gif
Atsakyti
QUOTE(No comment @ 2012 06 14, 10:26)
hihihi.gif
Tai ka , darom eilini karta meeta? hihihi.gif
Kur mano drauge Lirina ? Jau net su ja seniai besimeetinom  g.gif



Būtų smagu smile.gif susipažintume su mamytėmis ir vaikučiais, mes su mielu noru prisijunktume
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mamičiukė: 14 birželio 2012 - 11:35
aš ir už meet'ą 4u.gif

aha, Liriną aš irgi senokai mačiau g.gif
Atsakyti
LIRINA!!!! Auuuuuuuu!!!!! hihihi.gif
Atsakyti
hihihi.gif sveikos mergaites!
nc, esu esu, niekur nedingus ax.gif tik darbuotis pradejau, tad visai retai prie kompo bunu cool.gif
as uz meeta! kaip visad!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif pasiilgau jusu, seniai besimatem..

sveika prisijungusi prie musu temos nauja mamuke!!! wub.gif smagu matyti naujus nikus! zinoma padesim, patarsim.. mergytei mokykla jau reiks ieskot, kai busi cia, reiks paskambinti i school admision ir uzsakyti forma, kuria uzpildysi ir issiusi, taip lauksi kokia mokykla skirs, pagal jusu pageidavima, renkaties is 3 , o jau kurioj vietos bus, ta ir duos.. galima ir internetu pildyti.. dokumentu jokiu is lt nereikia, kad mokesi nes cia savo istatymai ir taisykles;)

rade, del working taxu, tai i revenue gali nuvaryt, is ten paskambinti nemokamai arba is saves.. bet cia jau duos per pinigine, nes laukt ten reik nemazai, bei kol issiaiskins viska.. cia ten pat kur del visu tax creditu, viska jie pasakys kuriuo numeriu ir t.t.


Papildyta:
QUOTE(-Radė @ 2012 06 14, 13:48)
aš ir už meet'ą  4u.gif

aha, Liriną aš irgi senokai mačiau  g.gif

fitness4.gif dirbu dirbu biggrin.gif friends.gif nepyk drauge, uzsuksiu siom dienom, tikrai pasiilgau ir mazos mano vis klausia kada vaziuosim pas jus..
Atsakyti

4u.gif
QUOTE(Lirina @ 2012 06 19, 00:55)
hihihi.gif sveikos mergaites!


rade, del working taxu, tai i revenue gali nuvaryt, is ten paskambinti nemokamai arba is saves.. bet cia jau duos per pinigine, nes laukt ten reik nemazai, bei kol issiaiskins viska..  cia ten pat kur del visu tax creditu, viska jie pasakys kuriuo numeriu ir t.t.



g.gif čia man info cool.gif

Atsakyti