Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairių šalių mamų pokalbiai

QUOTE(Fanatica @ 2014 03 25, 16:23)
aha jauciu jau pirmadieni kelsim sparnus bigsmile.gif
pas mus ir atsalo vakar vejas labai didelis maestrale buvo, skalbinius ispuste po visa kiema, teko savo trusikus rankiot nuo medziu lotuliukas.gif
jis cia nuo kokio lapkricio pradejo su asarom i mokykla eiti, tai kol iskamantinejom kas nutiko, pasirodo vaikai atstumdavo ji nezaisdavo su juo per pertraukas, saipydavosi is jo, nes jis toks letokas pas mane, ir labai jautrus, sake ir mokytojos del kiekvieno suklydimo tyciodavosi, kad va mazi vaikai zino tokius dalykus o tu ne ir tt, tai kad daugiau nestresuot perkelem ji i Mamoiada ir pokol mes nepersikelsim pas uosvius gyvena, va jau menesis laiko unsure.gif

O jezau vargsiukas.Gerai kad uosviai geri ir supratingi.Na jau ne daug liko ir vel busite kartu.Bet taip ir yra kad vaikai patys ziauriausi zmones.Keista kad mokytojos tuo nesirupindavo.Nes cia tai yra visas sistema kaip vaikus integruoti i mokykla.Ipatingai privaciose mokyklose.Zinoma tose valstybinese tai niekas tuo per daug nesirupina.
Pas mus irgi visa savaite lija.Jau ta dregme kepenyse sedi,bet kaip nuskrendu i LT tai dar bjauriau.Kur merginos Velykas svesit?
Atsakyti
QUOTE(I.Elija @ 2014 03 25, 15:23)
O jezau vargsiukas.Gerai kad uosviai geri ir supratingi.Na jau ne daug liko ir vel busite kartu.Bet taip ir yra kad vaikai patys ziauriausi zmones.Keista kad mokytojos tuo nesirupindavo.Nes cia tai yra visas sistema kaip vaikus integruoti i mokykla.Ipatingai privaciose mokyklose.Zinoma tose valstybinese tai niekas tuo per daug nesirupina.
Pas mus irgi visa savaite lija.Jau ta dregme kepenyse sedi,bet kaip nuskrendu i LT tai dar bjauriau.Kur merginos Velykas svesit?

nieko nedaro aisku jis valstybinej mokykloj, nes ner privaciu o jei ir yra ne mano kisenej schmoll.gif kad sakau jis ir mokytojomis skundesi, kazkoks pragaras, man rytais jokio noro nebudavo net prieti iki jo nes vien asarojimas nu bet negaledavau neleisti, o uosvis nelabai patenkintas buvo nes jis pas mane senoviniu paziuru nors siaip labai geras zmogus, uosvis, diedukas, del mano vaiku viska padarytu bet jis kai antikvariatas biggrin.gif tai pagal ji turi vaikai su tevais augti o ne su diedukais, bet anyta apsiverke kai sunus jai papasakojo man velniu israse, uosvi uzdusino ir aisku liepe kita diena lekti ir sutvarkyti dokumentus del jo perkelimo, nes as pradzioj galvojau ji neapsiims nes kad ir nesena bet su sveikata prastai skaismuose pastoviai, nors aisku vaikui 11 metu jau savarankiskas, jei kad tik valgyt jam padaryti ir drabuzius iskalbti, ir patikrinti namu darbus, kaip sakant nesudaro sunkumu ax.gif
as parasiau tau sardinijos temoj nes uzmaciau kad po mensio vaziuosi, tai turi prizadet kad davaziuosit iki manes, tai pavaziuotum kur iki nuraghe jei nesat buve ir siaip kur i su gologone o jei ir oras nekoks otai pas mane vyneliu pasilepintum rolleyes.gif

o velykas nezinau ka, gal pas uosvius eisim pietauti, o antra diena gal kur i sventykla su draugais ar siaip kokiam vienkiemi pasisedesim su draugais smile.gif o ka jus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fanatica: 25 kovo 2014 - 17:27
fanatika: neliudek,viskas gerai bus ,jau nebedaug liko,o ir tavo uosviai jei jau apsieme: tai jau pasokim pagal ju dudele,vis tik enilgam....neverta viako taip steresuoti,jau ir taip daug patyre......
mes velykas namie ...jei viskas bus gerai...kalbu tyliai,kad niekas negirdetu ir planu nesugraiut,tai gal i roma vaziuosim.............
Atsakyti
QUOTE(volpe @ 2014 03 26, 20:39)
fanatika: neliudek,viskas gerai bus ,jau nebedaug liko,o ir tavo uosviai jei jau apsieme: tai jau pasokim pagal ju dudele,vis tik enilgam....neverta viako taip steresuoti,jau ir taip daug patyre......
mes velykas namie ...jei viskas bus gerai...kalbu tyliai,kad niekas negirdetu ir planu nesugraiut,tai gal i roma vaziuosim.............

ne, viskas ok, neliudziu kas cia liko pora dienu ir kelsim sparnus rolleyes.gif
va siandien gal rasim kad kas nuveztu ir mazaja pas uosvius, tai per ryt ir poryt jau susikrautum viska ax.gif jei nerasim tai mes bandysim su maza krovinine kur mb daro priekaba gyvuliu pervezimui, prisikrausimn baldu ir vaziuosim, tik kad rupuze mano teises pasibaige doh.gif ai bet ka daryt rizikuosiu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Fanatica @ 2014 03 27, 10:51)
ne, viskas ok, neliudziu kas cia liko pora dienu ir kelsim sparnus rolleyes.gif
va siandien gal rasim kad kas nuveztu ir mazaja pas uosvius, tai per ryt ir poryt jau susikrautum viska ax.gif jei nerasim tai mes bandysim su maza krovinine kur mb daro priekaba gyvuliu pervezimui, prisikrausimn baldu ir vaziuosim, tik kad rupuze mano teises pasibaige doh.gif ai bet ka daryt rizikuosiu unsure.gif

Tai ten pas jus karabinieriu vienas kitas.O ko tu teisiu nepasikeiti?As jau 15 metu cia su lietuviskom vazineju.Nuvaziuoju i LT ir pasikeiciu ir viskas.
Papildyta:
QUOTE(volpe @ 2014 03 26, 22:39)
fanatika: neliudek,viskas gerai bus ,jau nebedaug liko,o ir tavo uosviai jei jau apsieme: tai jau pasokim pagal ju dudele,vis tik enilgam....neverta viako taip steresuoti,jau ir taip daug patyre......
mes velykas namie ...jei viskas bus gerai...kalbu tyliai,kad niekas negirdetu ir planu nesugraiut,tai gal i roma vaziuosim.............

Oi Roma fainai,buvau gal keturis kartus bet dar vaziuociau.O kad planu nesugriautu as tik kalba apie tai uzeina tai as per dvi dienas viezbuti uzsisakau,pinigus sumoku ir jau nera kelio atgal. lotuliukas.gif O pas mane per velykas drauge atvazioja su trim vaikais vienas is ju metinukas tai bus linksma doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(I.Elija @ 2014 03 27, 10:36)
Tai ten pas jus karabinieriu vienas kitas.O ko tu teisiu nepasikeiti?As jau 15 metu cia su lietuviskom vazineju.Nuvaziuoju i LT ir pasikeiciu ir viskas.




tai as ir su lietuviskom vazineju doh.gif o kad pasibaige galiojimas as uzsiziurejau kai jau 2 sav buvo pasibaige biggrin.gif nu ziuresiu kalbejau su viena kuri tuom uzsiima, sake sutvarkys tai kita penktadieni medicinke pereisiu, plius as esu priemus italijos pilietybe tai man siaip reiktu i italiskas keistis, bet nesupratau sake lyg sitas atnaujins g.gif nu ar sias ar isduos italiskas dzin svarbu vazinet galeciau rolleyes.gif
o del karabinieriu nebijau as nes vietiniai siam miesteli nestabdo, o jei sustabdys keli kai jie tokie pasakysiu kad pamirsau namuose lotuliukas.gif
Atsakyti
ei,merginos!!!! SU PAVASARIU!
pas mus jau tikras pavasaris.....
tik kad as pati su skaudancia gerkle,skaudancia galva...nosis bega,pagauti neimanoma....naktis be miego,nes ir mazoji nemiega: skauda gerkle ir pan......o dar darbai,prezentacijos,kalbet i reikia....ai,praeis .
ka gero veikinejat?
Atsakyti
QUOTE(volpe @ 2014 04 11, 21:25)
ei,merginos!!!! SU PAVASARIU!
pas mus jau tikras pavasaris.....
tik kad as pati su skaudancia gerkle,skaudancia galva...nosis bega,pagauti neimanoma....naktis be miego,nes ir mazoji nemiega: skauda gerkle ir pan......o dar darbai,prezentacijos,kalbet i reikia....ai,praeis .
ka gero veikinejat?

Sveikute,sveikute,as per sitas dvi sav visai nusivariau nuo koto.Na pas mus salis amzino rudens tai pavasaris jauciasi ne temperaturoje bet geliu zydejime.Sodai jau zydi nors dar pLyginus vesoka.Gerkles ir pas mus skauda vos ne visiems ir nosys varva kaip atsuktos.Praejusi sav buvo atskridusi dukra tai lakstem po parduotuves.Nupirkau isleistuviu suknele ir basutes.Iskrido patenkinta.Idomu kaip musu Fanatikai kraustytis sekesi?Nusipirkom bilietus i LT geguzes pradzioj.Skrisim nesti pareiskimus. lotuliukas.gif
Atsakyti
elija: kaip saunu del keliones i lietuva!!!
fanatika i sekasi neblogai: kalbejau telefonu: dezese gyvena !!!!!hahaha
Atsakyti
Labas, gryzo dukte paklydele 4u.gif Oho kaip cia tylu. Reik jau voratinklius valyti. lotuliukas.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
fordane: as uzbegu, bet kaip ner nieko naujo taip ner ....kaip ju laikotes? pas mus viskas po senovei: dirbu, dirbu, dirbu, prezentacijas darau, aplink namus sukuosi, viakus ir vyra tramdau tongue.gif

pradedame apie atostogas galvoti....o as dar praejusiu metu aprasymo nepabaigiau.........ner kada nors tu ka..............
Atsakyti
QUOTE(volpe @ 2015 05 19, 16:52)
fordane: as uzbegu, bet kaip ner nieko naujo taip ner ....kaip ju laikotes? pas mus viskas po senovei: dirbu, dirbu, dirbu, prezentacijas darau, aplink namus sukuosi, viakus ir vyra tramdau  tongue.gif

pradedame apie atostogas galvoti....o as dar praejusiu metu aprasymo nepabaigiau.........ner kada nors tu ka..............

Labas. Pasmane ir tas pats darbas, seima,darbas. As ir jau laukiu atostogu. Nu jau greit. Ziuriu po truputi visos cia gryzta. Nes buvo temute uzmirsta visai.
Atsakyti