Įkraunama...
Įkraunama...

Turkijos lietuvaitės, 58 tema

QUOTE(sauleleee_ @ 2012 10 04, 13:03)
beje, gal zinot kaip greitai ir patogiai galima is azijinej daly esancio oro uosto pervaziuoti i Attaturko?  g.gif nes butent skrisiu i ta.Kazka esu girdejus,kad is to vaziuoja mikriukas iki Taksim, i paskui is Taksim tai jau rasiu kaip iki oro uosto  ax.gif galvoju, kaip cia greiciau, kad nereiktu laivu dar keltis ir pan..

Kiek zinau ekspres autobusas vaziuoja iki Kadikoy, o paskui nuo Kadikoy su laivu plauki iki Bakirkoy, o paskui gali pasiimti taksi ir iki Ataturk Oro uosto, netoli jau bus.
Arba iki Kadikoy su autobusu, nuo Kadikoy iki Taksim autobusu ir nuo taksim iki Ataturko oro uosto autobusu. Visi autobusai ekspresai, vaziuoja greitai, mazai stoja, aisku priklauso nuo kamsciu. mirksiukas.gif
Aisku, tiesioginio autobuso nera.
Greiciausiai taksi, bet labai bus brangu, nes atstumai dideli.
Atsakyti
QUOTE(Astuliux1 @ 2012 10 04, 10:35)
Kiek zinau ekspres autobusas vaziuoja iki Kadikoy, o paskui nuo Kadikoy su laivu plauki iki Bakirkoy, o paskui gali pasiimti taksi ir iki Ataturk Oro uosto, netoli jau bus.
Arba iki Kadikoy su autobusu, nuo Kadikoy iki Taksim autobusu ir nuo taksim iki Ataturko oro uosto autobusu. Visi autobusai ekspresai, vaziuoja greitai, mazai stoja, aisku priklauso nuo kamsciu.  mirksiukas.gif
Aisku, tiesioginio autobuso nera.
Greiciausiai taksi, bet labai bus brangu, nes atstumai dideli.

taksi apie 100doleriu jei nuo tasko A iki tasko B blink.gif as galvoju varianta is G oro uosto su autu tiesiai i Taksim, ir is Taksim su kitu autu i Att.oro uosta g.gif kazi ar tikrai vaziuoja, o jusu variantas labai ilgas man atrodo,su keliais persedimais,laivu..
Atsakyti
QUOTE(kufuke @ 2012 10 04, 13:16)
Ne-a, cia Gocek mirksiukas.gif


Ech, pavydu 4u.gif Grazusis Gocek, kazkaip patiko man jo atmosfera wub.gif

O as iki spalio 16d. LT esu.
Atsakyti
QUOTE(sauleleee_ @ 2012 10 04, 13:53)
taksi apie 100doleriu jei nuo tasko A iki tasko B  blink.gif as galvoju varianta is G oro uosto su autu tiesiai i Taksim, ir is Taksim su kitu autu i Att.oro uosta  g.gif kazi ar tikrai vaziuoja, o jusu variantas labai ilgas man atrodo,su keliais persedimais,laivu..

Mano gyvenimo Stambule laikais, nuo G iki taksimo autobuso nebuvo, tad nezinau.
Nebent nauja paleido g.gif
Atsakyti
Mergaiciukai , ka vezti lauktuviu ? noriu kazka special lietuvisko , nes svieciasi pazintis su mama , tai noriu kazka tokio lietuvisko skanaus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(astulkinas @ 2012 10 05, 20:39)
Mergaiciukai , ka vezti lauktuviu ? noriu kazka special lietuvisko , nes svieciasi pazintis su mama , tai noriu kazka tokio lietuvisko skanaus  wub.gif

sakoti!
Atsakyti
QUOTE(Astuliux1 @ 2012 10 06, 14:59)

Biskuli sudetingas tik transportavimas, bet mintis super 4u.gif
Atsakyti
Ale kokios ramios turkaitės cool.gif
Atsakyti
Kad beveik visas veiksmas vyksta musu grupese facebooke smile.gif
Atsakyti
QUOTE(-Jzh- @ 2012 10 08, 11:45)
Kad beveik visas veiksmas vyksta musu grupese facebooke smile.gif

Prijunkit mane 4u.gif ax.gif
Aš FB Asta Lavista.....radau Turkija grupę , bet tai ten minimaliai....
Atsakyti
Labai daug asta lavista vardu pasivadinusiu ismete man paieska biggrin.gif Parasysiu az su grupes nuoroda 4u.gif ar jau rasiau? nepamenu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Jzh-: 08 spalio 2012 - 10:55
QUOTE(-Jzh- @ 2012 10 08, 11:55)
Labai daug asta lavista vardu pasivadinusiu ismete man paieska  biggrin.gif  Parasysiu az su grupes nuoroda 4u.gif ar jau rasiau? nepamenu doh.gif

Imesk prasau dar karta , man berods tuomet neatidare...nebeturiu to laisko. Aciuuuu 4u.gif
Atsakyti