Įkraunama...
Įkraunama...

Peterborough UK

user posted image

Plepam toliau. Dalyvaujam diskusijose. Dalinames patirtimi, ziniomis, naujienomis. Nepamirstame vienos kitu ir laukiame nauju plepuciu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pumma78: 15 lapkričio 2014 - 00:43
Tesiant simbolisku dovanu tema, tai apie berniukus man sunkiau galvoti, nes pas mane gi dvi ponios biggrin.gif dar ir nuo vaiko priklauso... Galima koki kurybini rinkinuka - rankdarbiu kokiu ar konstruktoriu arba gal tas vaikas pakvaises del kokio nors filmuko herojaus rolleyes.gif
Atsakyti
Tai va, su tais herojais mylimiausiais jau ir gaunas kaina kita. Mano princo irgi bus tuoj gimtadienis, tai nesuku galvos kazkaip, jam spalvinimas ant bangos dabr, tai flomikai ir knygutes einamiausias dalykas. Tikrai nesupyks gaves.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pumma78: 15 lapkričio 2014 - 11:30
as cia pasimeciau, klasusimas buvo apie dovaneles sveciams? nes i pokalbio gala jau man pakvimo kad kalba eina apie dovana jubiliatui. g.gif
Atsakyti
Ne, klausimas buvo apie dovanas tam, pas ka eini i gimtadieni. Ir kai uzsiminiau apie saviski, tai irgi nesitikiu, kad ateidami klasiokai Legus dovanos.
Atsakyti
Pumma matai as blogai supratau,siaip as visad berniukas lego perku. Jei tevus gerai pazystu tada pinigelius.
Atsakyti
Gimtadieniu maratonas mums, bet manau radom neblogu variantu Tesce.
Siandien taip nesinori lyst is chalato, o teks ... ax.gif
Atsakyti
mane orai tokie slegia,ta dregme ore zudo... taip ir lenkia prie zemes...
Atsakyti
Oras tai tikrai nuotaikos nekeliantis.
Atsakyti
QUOTE(Pumma78 @ 2014 11 16, 16:36)
Oras tai tikrai nuotaikos nekeliantis.

Mes baseine pora valandu pamirkom ir nuotaikos praskaidrejo biggrin.gif


Tai kokiu radot dovanu? bigsmile.gif
Atsakyti
Kaip tai mes vis neprisiruosiam, neprisederinam tiems baseinams ax.gif

Vienam berniukui toki knyguciu rinkinuka, ieina atrodo 5 knygutes, bet graziai supakuota kaip viena. O kitam berniukui toks rinkinukas-skrynute, ir ten viskas apie piratus, pasidaryt dar paciam reikia kazka.
Atsakyti
QUOTE(Pumma78 @ 2014 11 17, 19:52)
Vienam berniukui toki knyguciu rinkinuka, ieina atrodo 5 knygutes, bet graziai supakuota kaip viena. O kitam berniukui toks rinkinukas-skrynute, ir ten viskas apie piratus, pasidaryt dar paciam reikia kazka.

nu va as kazka panasaus ir turejau galvoje mirksiukas.gif
Atsakyti