Įkraunama...
Įkraunama...

Užsienietės mamytės 2014-2015

As turiu viburcol is lietuvos smile.gif jos skirtos kai leliukas turi tempos ir yra neramus po skiepu ar kai kalasi dantys ...

http://www.100metu.l...kausmo/viburcol
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sinsin: 17 kovo 2015 - 16:47
man viburcolis nei kart nera padejes su dukra, sikart net nesivarginau...kai tempa kilo po skiepu calpolio daviau...

Kochanie, cia su tais greitai tai zinai biggrin.gif Mums irgi sake 2men jau tuoj bus biggrin.gif dar ner biggrin.gif

gerai pasitrynem po pardes, sale'u nemazai, vaikams bile ko pripirkau, tai laimingi bus...ne tai kad reikejo, bet ir neissileidau...dovanas reikalingas irgi gavau cool.gif

Tulla, as ta 30dienu kazkoki irgi darau, jau i pabaiga, nu formu neatgavau, nes edu kaip edus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sinsin @ 2015 03 17, 16:45)
As turiu viburcol is lietuvos smile.gif jos skirtos kai leliukas turi tempos ir yra neramus po skiepu ar kai kalasi dantys ...

http://www.100metu.l...kausmo/viburcol

Turiu siuos ir as smile.gif o tu jas naudojai nes buvo neramus ar kad temp. Turejo?
nu ziuresim kaip cia bus mums su tais dantim smile.gif
kas cia per 30 dienu? Papasakokit placiau, idomu pasidare ax.gif
Snekejau su gp del sporto, sake galima pradet sportuoti bet proto ribose, tik pilvo preso pratimu dar nerekomenduoja. Sake dar bent 2 men palaukti,poto po truputi po truputi gales smile.gif tai jau laukiu nesulaukiu nes pilvas mano tai patyliu verysad.gif negaliu i veidrodi ziureti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kochanie @ 2015 03 17, 18:49)
Turiu siuos ir as  smile.gif o tu jas naudojai nes buvo neramus ar kad temp. Turejo?
nu ziuresim kaip cia bus mums su tais dantim  smile.gif
kas cia per 30 dienu? Papasakokit placiau, idomu pasidare  ax.gif
Snekejau su gp del sporto, sake galima pradet sportuoti bet proto ribose, tik pilvo preso pratimu dar nerekomenduoja. Sake dar bent 2 men palaukti,poto po truputi po truputi gales  smile.gif  tai jau laukiu nesulaukiu nes pilvas mano tai patyliu  verysad.gif  negaliu i veidrodi ziureti  verysad.gif


O tu negavai lankstinuko su pratimais kuriuos mums galima daryti ? Ten gi visai nemaZai ju ...
Aha ,buvo labai neramus ,visa nakti beveik nemiegojo ir zirze labai gailiai vis suverkdamas .po zvakutes nuluzo ,2h miegojo ,ryte idejau antra , o dabar jau geriau ...
Atsakyti
QUOTE(sinsin @ 2015 03 17, 18:22)
O tu negavai lankstinuko su pratimais kuriuos mums galima daryti ? Ten gi visai nemaZai ju ...
Aha ,buvo labai neramus ,visa nakti beveik nemiegojo ir zirze labai gailiai vis suverkdamas .po zvakutes nuluzo ,2h miegojo ,ryte idejau antra , o dabar jau geriau ...

Ne negavau g.gif o gaila, reikes internete paieskoti info nes jau norisi pajudeti siek tiek smile.gif
Atsakyti
viburcolis mums irgi nepadejo. mums jokie vaistai nepadejo biggrin.gif dabar pradejau duoti Notta lasiukus. beje, Skicuke, kiek kartu per diena juos reikia duoti? as duodu karta i diena 4 lasiukus. ar tureciau duoti po 4 lasiukus tris kartus dienoj?

dantys irgi nuo labai anksti lenda-matosi per dantenu sona, bet vis dar neislindo.

del sportavimo, tai jums dar anksti, o man jau 7 men-man jau reikia biggrin.gif
30 dienu issukis, tai darau pratimu kompleksa ir kas diena vis pridedu pratimu skaiciu.
jeigu rasiu-imesiu.

prasom:
https://uk.pinterest...07222544875269/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tulla: 17 kovo 2015 - 18:51
as ta pati darau biggrin.gif bet jau nuobodu kaip biggrin.gif geriausios tos Rest days buna biggrin.gif

Atsakyti
Would you, bet as ziurejau ir kitus- dauguma tas pats. Tik mano drauge man parekomendavo ne atsilenkimus pilvo presui, o ta vadinama lenta arba plank. Tai uztenka juo pabuti po 30-40 sek ir jau pilvo presas dirba.
Atsakyti
tai dirba dirba, as kelias pirmas dienas laiptais sunkiai lipau biggrin.gif bet siaip neidomu biggrin.gif bet man sportuot isvis nuobodybe, darau del to,kad reikia...
Atsakyti
QUOTE(Tulla @ 2015 03 17, 14:49)
sinsin, nu nieko sau-cia ispardavimas vadinasi?

Balta moterie, jau kaip as noriu megzti... bet tik paimu virbalus i rankas-prabunda  doh.gif  tai dabar miega, o as sportuoju. turiu savo 30 dienu issuki ir bandysiu formas atgauti smile.gif
va kaip tik rasau situs zodziu ir prabudo  doh.gif  doh.gif

As irgi next nusiaubiau g.gif

vava ka ir sakau... siuluose duodasi po to o negauna virbalu-pyksta.

QUOTE(Kochanie @ 2015 03 17, 15:22)
Sveikutes  4u.gif
Retas as svecias sm  :ax:reikia pasitaisyti  mirksiukas.gif
Nu va katik mes is gp. Gavom skiepu. Sinsin kokias tu zvakutes naudojai?  mums israse paracetamol  doh.gif  nu kaip visada  smile.gif  sake musu panele jau greit dantuku tures  smile.gif  ot kokia as bloga mama net nepastebejau kad kalasi  blush2.gif  musu panele gan rami, nakti keliasi tik viena karta ir poto ryte 6-7h tai paiilsiu. Tik va dienom turi butinai ant ranku uzmigti, o kai uzmiega nori ir miegoti toliau, jei tik kur padedu tuoj akys stacios  doh.gif ot pripratinau  doh.gif

Mamukai kokius tepaliukus naudojat dantukam? Koki geriau nusipirkt  g.gif

Beje visiems sergantiems po  4u.gif

Gal nieko ir nebus, mano rami buvo...

Apie sportus ir pilvus nebekalbam gal. Vakar viena kliente-tai ka reikia vel sveikint nestuke.gif vos neapsiblioviau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulla @ 2015 03 17, 19:45)
viburcolis mums irgi nepadejo. mums jokie vaistai nepadejo biggrin.gif dabar pradejau duoti Notta lasiukus. beje, Skicuke, kiek kartu per diena juos reikia duoti? as duodu karta i diena 4 lasiukus. ar tureciau duoti po 4 lasiukus tris kartus dienoj?

dantys irgi nuo labai anksti lenda-matosi per dantenu sona, bet vis dar neislindo.

del sportavimo, tai jums dar anksti, o man jau 7 men-man jau reikia biggrin.gif
30 dienu issukis, tai darau pratimu kompleksa ir kas diena vis pridedu pratimu skaiciu.
jeigu rasiu-imesiu.

prasom:
https://uk.pinterest...07222544875269/

as duodavau 2 lasiukus i diena.
tavo jau dickis tai gal duok po 3 lasiukus du kart dienoj ax.gif
nu o as su klausimu kada pradejot/praadesit pratinti sestis ant puodulio? blush2.gif
Atsakyti
Nu va, praklyke mano mergina beveik valanda doh.gif nuluzo ant ranku doh.gif speju teks kist zvakute pries nakti.
Atsakyti