Įkraunama...
Įkraunama...

Kokie požymiai išduoda vaiko lytį?

Man jau 36 nestumo savaite, kelis kartus svieciausi, bet nieko nemate. nestuke.gif Daugiau sake sviesti nereikia, tai ir suzinoti sansu mazai, nes bereikalingas svietimas nesveika mazyliui. Esu labai smalsi, ir noriu suzinoti pagal kokius pozymius galima nustatyti kas gims, ir ar tai pasitvirtina? Pavyzdziui pagal pilvo forma, saldumynu megima ar kitokius pozymius...? g.gif
Atsakyti
Mano mažiuko lyties irgi nematė. Gimė dukrytė. Kiek girdėjau, tai jeigu nemato, dažniausiai būna panelė.
O dėl pilvo formos, tai nesąmonė. Atseit jeigu apvalus mergaitė, smailas - berniukas. Mes su viena pažystama gimdėm beveik vienu metu (tarpkitko jai irgi nepasakė vaiko lyties). Mano pilvas buvo apvalus, jos smailas, o abi turim mergytes tongue.gif
Be to man atitiko pagal šią lentelę http://www.ill.ru/cg...m.malefemale.pl
Atsakyti
QUOTE(Ausrinka @ 2007 03 27, 22:12)
Mano mažiuko lyties irgi nematė. Gimė dukrytė. Kiek girdėjau, tai jeigu nemato, dažniausiai būna panelė.
O dėl pilvo formos, tai nesąmonė. Atseit jeigu apvalus mergaitė, smailas - berniukas. Mes su viena pažystama gimdėm beveik vienu metu (tarpkitko jai irgi nepasakė vaiko lyties). Mano pilvas buvo apvalus, jos smailas, o abi turim mergytes tongue.gif
Be to man atitiko pagal šią lentelę http://www.ill.ru/cg...m.malefemale.pl


Del lyties nustatymo testo nurodytu adresu: Tiesa sakant, bandziau keisti pastojimo metus, bandziau keisti tevu gimimo dienas/metus/menesius ir man nepavyko gauti kitokio issidestymo procentines mergaites ar berniuko tikimybes. Kitaip tariant, pagal si testa, vaiko lytis priklauso tik nuo jo pradejimo datos, o tevu gimimo metai suvedami tik del akiu...Taigi sis testas arba yra visiskas niekas, arba statistiniu duomenu lentele (pvz. procentine israiska per X laikotarpi gimusiu kudikiu lyciu santykio X vietoveje) .
Beja, pagal ji pirma man turejo buti dukra (taip ir yra) antras turejo buti sunus (taip nera). Atspejo 50 proc. Taip ir as galiu jums atspeti. bigsmile.gif
Atsakyti
na man pasitvirtino, kad "mergaites nesioja sunkiau" smile.gif

labai sunkiai isgyvenau iki 14 savaites, nes pastoviai vemdavau (pirma karta si malonuma pajutau praejus vos savaitei po pastojimo...), numeciau apie 7kg, veida isbere, atsirado daug spuogu. Na o vakar gavau savo pupos grozybiu nuotrauka ir 100 procentu pasake, jog pana nesioju.
Atsakyti
sako, jei labai pykina, sunku nesioti dazniausiai buna panele, o jei gerai jautiesi, jokio pykinimo buna berniukas. as turiu mergaite, tikrai buvo sunkus nestumas, bet nesakyciau kad labai trauke ant saldumynu, na nebent paskutiniais menesiais, o ir veidas buvo svarus, jokiu spuogu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(inga-uk @ 2007 03 28, 16:57)
sako, jei labai pykina, sunku nesioti dazniausiai buna panele, o jei gerai jautiesi, jokio pykinimo buna berniukas. as turiu mergaite, tikrai buvo sunkus nestumas, bet nesakyciau kad labai trauke ant saldumynu, na nebent paskutiniais menesiais, o ir veidas buvo svarus, jokiu spuogu  ax.gif


Na tada tikrai nesuprantu kas bus, g.gif nes visa nestuma tik saldumynus ir kemsu, veidas grazus jokiu spuogu, pilvukas smailus ir neaukstai, pykino tik pirmus tris ar keturis men, bet ir tai nevemiau nei karto... g.gif
Atsakyti
QUOTE(linuteee82 @ 2007 03 28, 17:06)
Na tada tikrai nesuprantu kas bus, g.gif  nes visa nestuma tik saldumynus ir kemsu, veidas grazus jokiu spuogu, pilvukas smailus ir neaukstai, pykino tik pirmus tris ar keturis men, bet ir tai nevemiau nei karto... g.gif



bet kad nebedaug liko laukt mirksiukas.gif

Atsakyti
su abiem pykino žiauriai, bet nevėmiau. su vienu valgiau sūriai, su kitu- saldžiai, su vienu pilvas buvo žemai ir smailas, su kitu aukštai ir apvalus, su vienu priaugau 28, su kitu- 7, nė su vienu echo neparodė lyties. abu gimė su kiaušais tongue.gif . dabar nepykino, valgau šokoladą, ledus, mandarinus ir obuolius, priaugau 7 kolkas, pilvas apvalus apvalus, irgi nerodo lyties g.gif . nebežinau ką ir galvot doh.gif
Atsakyti
oij visai jokie pozymiai nenusako lyties...
visu 100% ir burtu ir pozymiu ir bobuciu postringavimu turejau mergaite turet, o echo parode kiausiukus bigsmile.gif mirksiukas.gif
taip kad ir ta lentele auksciau pasiulyta 80% blogai parode mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Inga28 @ 2007 03 28, 18:46)
oij visai jokie pozymiai nenusako lyties...
visu 100% ir burtu ir pozymiu ir bobuciu postringavimu turejau mergaite turet, o echo parode kiausiukus  bigsmile.gif  mirksiukas.gif
taip kad ir ta lentele auksciau pasiulyta 80% blogai parode  mirksiukas.gif



o as kazkaip maniau, kad pas tave pana, bo tave labai panasiai tase nestumo pradzioj kaip ir mane biggrin.gif
Atsakyti
Paneigsiu, kad pykinimas reiškia gimsiant mergaitę. Manęs visai nepykino, gal tik porą kartų ir labai jau simboliškai. O turiu mergytę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ausrinka: 29 kovo 2007 - 21:32
na visos susitaikykim, kad turėsim po vaikutį ir viskas, o berniukas ar mergaitė, juk nieko nekeičia drinks_cheers.gif
Atsakyti