Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų scenarijus,kad šventė

Užbaigėm senąja temelę,tad keliames i nauja 4u.gif
Senoji tema yra štai,čia;
http://www.supermama...howtopic=208492


Kadangi dažnai tenka skaityti prašymus atsiusti krikštynu scenarijus,manau,bus geriausia,kad nuorodeles sukelsiu pirman puslapelin,kad lengviau butu mirksiukas.gif

Krikstynu scenarijai
http://www.supermama...;#entry11649516
http://www.supermama...;#entry11610215
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vyšniux: 26 gegužės 2008 - 20:55
labutis vakar buvau BIGE ir ten man pasake kad jeliju tu kur kaip fejerverkai nera ir bus gal tik apie naujuosius verysad.gif
Atsakyti
Šaunu,kad pratėsėt šią tėmelę thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(almara @ 2008 05 27, 09:18)
labutis vakar buvau BIGE ir ten man pasake kad jeliju tu kur kaip fejerverkai nera ir bus gal tik apie naujuosius verysad.gif

ech, gaila wink.gif , bet ačiū tau už info, aš ruošiausi ryt ten pavažiuoti. Pasidairyčiau kokiam Kaune prie progos, jei žinočiau, kad tiksliai kažkur yra rolleyes.gif Na, bet iš kitos pusės, čia palyginti smulkmena, tikrai galima sugalvoti, kuo ją pakeisti ax.gif Akropolio balionų šaly buvo paprastos grojančios žvakutės ir dar visokių "pribumbasų", reiks atidžiau pastudijuoti jų asortimentą.
Atsakyti
Sveikutes mamos isradingosios bigsmile.gif
Darau korteles,kurias sveciai trauks..koretelese bus pasizadejimai ka ismokys vaika daryti.......na jumoristine forma...bet kazkaip mazokai ideju man i galva ateina...gal kuri darete ir turite idomiu minciu toms kortelems bigsmile bigsmile.gif
Buciau laaaabai dekinga bigsmile bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolita.martyna: 28 gegužės 2008 - 13:18
na, šiandien buvau palėkusi iki tos parduotuvėlės "Devocionalijos" (prie Aušros vartų) pasidairyti gražios žvakės ir gal dar kokių mielų smulkmenėlių. Tai ką galiu pasakyti, mano skoniui ten gražių žvakių nebuvo blush2.gif , aš vis dėlto priėjau išvados, kad gražiausiai atrodys paprasta balta žvakė be jokių primarginimų, juolab, kad ji dėsis į specialų lininį papuošimą rolleyes.gif Kiek didesnis pasirinkimas buvo storų žvakių. Bet ką užmačiau toje parduotuvėje ir kas labai patiko - tai tokie lyg keramikiniai medalionai (ne papuošalai, bet tokie "blynukai", tiesiog suvenyrai), rožinės arba žydros spalvos su viduje įspaustu pasidabruotu angeliuku ar kitu krikšto simboliu. Manau, kad tai galėtų būti labai gera simbolinė dovana vaikučiui nuo tėvelių ar krikšto tėvų ax.gif Buvo ir labai gražių atvirukų bei pakvietimų, bet absoliučiai viskas lenkų kalba doh.gif
Dabar galvoju, kur reiks ieškoti ąžuoliuko, kurį sodinsim pas senelius prie namų. Brolis jau turi savąjį (diedukas miške radęs parnešė), reikia ir mažajam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bahama mama @ 2008 05 28, 17:58)
na, šiandien buvau palėkusi iki tos parduotuvėlės "Devocionalijos" (prie Aušros vartų) pasidairyti gražios žvakės ir gal dar kokių mielų smulkmenėlių. Tai ką galiu pasakyti, mano skoniui ten gražių žvakių nebuvo  blush2.gif , aš vis dėlto priėjau išvados, kad gražiausiai atrodys paprasta balta žvakė be jokių primarginimų, juolab, kad ji dėsis į specialų lininį papuošimą  rolleyes.gif Kiek didesnis pasirinkimas buvo storų žvakių. Bet ką užmačiau toje parduotuvėje ir kas labai patiko - tai tokie lyg keramikiniai medalionai (ne papuošalai, bet tokie "blynukai", tiesiog suvenyrai), rožinės arba žydros spalvos su viduje įspaustu pasidabruotu angeliuku ar kitu krikšto simboliu. Manau, kad tai galėtų būti labai gera simbolinė dovana vaikučiui nuo tėvelių ar krikšto tėvų  ax.gif Buvo ir labai gražių atvirukų bei pakvietimų, bet absoliučiai viskas lenkų kalba  doh.gif
Dabar galvoju, kur reiks ieškoti ąžuoliuko, kurį sodinsim pas senelius prie namų. Brolis jau turi savąjį (diedukas miške radęs parnešė), reikia ir mažajam  smile.gif

Esu ne vilniete,bet gal galetum smulkiau papasakoti kur ta parduotuve randasi?Aciu! Sudominai su tais medaliukais blyniukais blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Hoffnung @ 2008 05 28, 22:03)
Esu ne vilniete,bet gal galetum smulkiau papasakoti kur ta parduotuve randasi?Aciu! Sudominai su tais medaliukais blyniukais  blush2.gif

jei žinai, kur Aušros Vartai (Aušros Vartų g., netoli stoties), tai praėjus pro juos (tą arką, einant stoties kryptimi), iškart suki į dešinę ir pirma parduotuvėlė su aiškia iškaba "Devocionalijos". Ten berods Daukšos gatvė mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutės, oi aktuali ir man šita tema, tik deja kol kas negaliu su jumis idejomis pasidalinti, nes krikštuko mama čia užsuka, tai viska papasakosiu po birzelio 14 d.
Man iškilo toks klausimas, ar krikštamotė privalo pirkti tortą? Ar čia jau tėvų rūpestis? kaip galvojat?
Atsakyti
QUOTE(Jolete @ 2008 05 30, 09:28)
Sveikutės, oi aktuali ir man šita tema, tik deja kol kas negaliu su jumis idejomis pasidalinti, nes krikštuko mama čia užsuka, tai viska papasakosiu po birzelio 14 d.
Man iškilo toks klausimas, ar krikštamotė privalo pirkti tortą? Ar čia jau tėvų rūpestis? kaip galvojat?


Taip pat ir mane šis klausimas kamuoja... mirksiukas.gif .
Atsakyti
siaip pagal tradicija, krikstamote visus vaisindavo pyragu ar kazkuo tokiu, bet realiai manau, kad susitarkit su krikstateviais ir zinosit, kas uz torta atsakingas
Atsakyti
QUOTE(Jolete @ 2008 05 30, 08:28)
Sveikutės, oi aktuali ir man šita tema, tik deja kol kas negaliu su jumis idejomis pasidalinti, nes krikštuko mama čia užsuka, tai viska papasakosiu po birzelio 14 d.
Man iškilo toks klausimas, ar krikštamotė privalo pirkti tortą? Ar čia jau tėvų rūpestis? kaip galvojat?

pagal tradicijas kriksto mama turedavo atnesti kuo didesne "boba"(turbut taip pavadaninau ta pyraga blush2.gif ).... 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Vijuke @ 2008 05 30, 09:07)
siaip pagal tradicija, krikstamote visus vaisindavo pyragu ar kazkuo tokiu, bet realiai manau, kad susitarkit su krikstateviais ir zinosit, kas uz torta atsakingas

na matai kazkaip tokius dalykus aptarti man butu nesmagu ar kaip cia ivardinti nedrasu. 4u.gif galima aptarti,kaip vyks svente,ka galbut pasiruos kriksto mama,ka patys teveliaai(cia apie atrakcijas kalbu)bet ka atsines,cia jau nuo paciu kirksto teveliu supratima turetu buti..vieni nesa kiti gal nenesa,treti gal is vis tu tradiciju nezino 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolita.martyna: 30 gegužės 2008 - 12:10