Įkraunama...
Įkraunama...

Toms, kurioms nepavyko daug kartų

QUOTE(*CoCoNuT* @ 2016 07 14, 10:19)

Vakar kažkur nusiskėliau iltinio danties apačią - nejaučiau nei kur, nei kaip. Neskauda, bet liežuvis kliūna blink.gif


Kaip nemalonu turėtų būti doh.gif


Į kilo.lt kokteilių temą, sudėtis jų tokia:

Šokoladinis KILO kokteilis:
Pieno išrūgų baltymai (koncentratas ir izoliatas)*, sojos baltymų izoliatas*, maistinės skaidulos (akacijų sakai, inulinas), riebalų milteliai (sojų aliejus, gliukozės sirupas*, pieno baltymai*),, kalio sulfatas, natrio fosfatas, kalcio karbonatas, magnio karbonatas, vitaminas C (L-askorbo rūgštis), niacinas (nikotinamidas), vitaminas E (dl-alfa tokoferolio acetatas), geležies pirofosfatas, cinko sulfatas, pantoteno rūgštis (kalcio D pantotenatas), vitaminas B6 (piridoksino hidrochloridas), vitaminas B2 (riboflavinas), vitaminas B1 (tiamino mononitratas)), mangano sulfatas, vitaminas A (retinilo acetatas), vario sulfatas, folio rūgštis (pteroilmonoglutamato rūgštis), kalio jodidas, biotinas (D-biotinas), natrio selenitas, vitaminas D3 (cholekalciferolis), vitaminas B12 (cianokobalaminas), tirštiklis (guaro guma, ksantano guma), saldiklis (sukralozė), kakavos mileteliai, šokolado kvapniosios medžiagos

Bananinis KILO kokteilis:
Pieno išrūgų baltymai (koncentratas ir izoliatas)*, sojos baltymų izoliatas*, maistinės skaidulos (akacijų sakai, inulinas), riebalų milteliai (sojų aliejus, gliukozės sirupas*, pieno baltymai*), kalio sulfatas, natrio fosfatas, kalcio karbonatas, magnio karbonatas, vitaminas C (L-askorbo rūgštis), niacinas (nikotinamidas), vitaminas E (dl-alfa tokoferolio acetatas), geležies pirofosfatas, cinko sulfatas, pantoteno rūgštis (kalcio D pantotenatas), vitaminas B6 (piridoksino hidrochloridas), vitaminas B2 (riboflavinas), vitaminas B1 (tiamino mononitratas)), mangano sulfatas, vitaminas A (retinilo acetatas), vario sulfatas, folio rūgštis (pteroilmonoglutamato rūgštis), kalio jodidas, biotinas (D-biotinas), natrio selenitas, vitaminas D3 (cholekalciferolis), vitaminas B12 (cianokobalaminas), tirštiklis (guaro guma, ksantano guma), saldiklis (sukralozė), bananų kvapniosios medžiagos

Braškinis KILO kokteilis:
Pieno išrūgų baltymai (koncentratas ir izoliatas)*, sojos baltymų izoliatas*, maistinės skaidulos (akacijų sakai, inulinas), riebalų milteliai (sojų aliejus, gliukozės sirupas*, pieno baltymai*), kalio sulfatas, natrio fosfatas, kalcio karbonatas, magnio karbonatas, vitaminas C (L-askorbo rūgštis), niacinas (nikotinamidas), vitaminas E (dl-alfa tokoferolio acetatas), geležies pirofosfatas, cinko sulfatas, pantoteno rūgštis (kalcio D pantotenatas), vitaminas B6 (piridoksino hidrochloridas), vitaminas B2 (riboflavinas), vitaminas B1 (tiamino mononitratas)), mangano sulfatas, vitaminas A (retinilo acetatas), vario sulfatas, folio rūgštis (pteroilmonoglutamato rūgštis), kalio jodidas, biotinas (D-biotinas), natrio selenitas, vitaminas D3 (cholekalciferolis), vitaminas B12 (cianokobalaminas), tirštiklis (guaro guma, ksantano guma), saldiklis (sukralozė), braškių kvapniosios medžiagos
Atsakyti
Sveikos,

QUOTE(braske09 @ 2016 07 13, 19:28)
kokius būtent tyrimus dareisi?MRT darė?
man asmeniškai daug reikėjo praeit kol gavau diagnoze-migrena.
Vaistai pagal situaciją-arba ibuprofen arba specifiniai-triptanai.


Nedare MRT. Buvau pas neurookulistą ir kaklo, bei galvos kraujagyslių tyrimus darė, tai ten viskas tvarkoje buvo g.gif

07.13 žalia dienelė.
Atsakyti
Ir ka Desprit mano apie mano kokteiliukus geriamus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2016 07 14, 09:50)
Į kilo.lt kokteilių temą, sudėtis jų tokia:


man kažkaip baisiai skamba ... unsure.gif

airv - keista, kad nedadė MRT g.gif Čia vienas iš pagrindinių tyrimų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Volsebnica @ 2016 07 14, 11:00)
Ir ka Desprit mano apie mano kokteiliukus geriamus? g.gif


Aš mieliau namuose susiplakčiau kokteilį, kurio sudėtyje būtų tikrų braškių/bananų/šokolado nei gerčiau kokteilį, kuriame yra braškių/banano/šokokaldo kvapiosios medžiagos ax.gif Bet čia tik mano nuomonė, nes aš pirmenybę teikiu namuose gamintam maistui, natūraliam, be E priedų.

Čia tiesiog pirmo kokteilio sudėtis, nevisi tie E kenksmingi, bet ar naudingi..?

Pieno išrūgų baltymai (koncentratas ir izoliatas)*, sojos baltymų izoliatas*, maistinės skaidulos (akacijų sakai, inulinas), riebalų milteliai (sojų aliejus, gliukozės sirupas*, pieno baltymai*),, kalio sulfatas (E515), natrio fosfatas (E339), kalcio karbonatas (E170), magnio karbonatas (E504), vitaminas C (L-askorbo rūgštis), niacinas (nikotinamidas), vitaminas E (dl-alfa tokoferolio acetatas), geležies pirofosfatas, cinko sulfatas, pantoteno rūgštis (kalcio D pantotenatas), vitaminas B6 (piridoksino hidrochloridas), vitaminas B2 (riboflavinas), vitaminas B1 (tiamino mononitratas)), mangano sulfatas, vitaminas A (retinilo acetatas), vario sulfatas, folio rūgštis (pteroilmonoglutamato rūgštis), kalio jodidas, biotinas (D-biotinas), natrio selenitas, vitaminas D3 (cholekalciferolis), vitaminas B12 (cianokobalaminas), tirštiklis (guaro guma (E412), ksantano guma (E415)), saldiklis (sukralozė), kakavos mileteliai, šokolado kvapniosios medžiagos
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2016 07 14, 10:21)
Aš mieliau namuose susiplakčiau kokteilį, kurio sudėtyje būtų tikrų braškių/bananų/šokolado nei gerčiau kokteilį, kuriame yra braškių/banano/šokokaldo kvapiosios medžiagos ax.gif  Bet čia tik mano nuomonė, nes aš pirmenybę teikiu namuose gamintam maistui, natūraliam, be E priedų.


va va, apie ką aš ir kalbėjau : kefyras + špinatai+bananas+chia, linų sėmėnys+cinamonas - nėra skanesnio kokteilio! biggrin.gif
Atsakyti
labas, merginos 4u.gif

vakar pavakary sulaukėm draugo - Roto ar kurio jo pusbrolio laugh.gif pakoregavo planus šiek tiek... tai dabar laukiu, kuris sekantis... du jau atlaikė savo... ar bent jau tam kartui cool.gif

su tais kokteiliais... gal kad jais nesidomiu, gal kažko nežinau, bet labai kreivai į juos žiūriu, jei atvirai... nes galvoju - gerai, pakeiti maistą jais... patogu, paprasta, viskas už tave padaryta, paskaičiuota, paruošta... numeti svorį... ir grįžti prie normalaus maisto... kg grįžta, o jei dar ir draugų parsiveda? g.gif arba tada jau variantas - gerti visą likusį gyvenimą tuos kokteilius biggrin.gif žodžiu, nepasitikiu aš jais... ir taip nei norėčiau, nei galėčiau, turbūt ax.gif bet iš kitos pusės - kiekvienam savo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(wicked @ 2016 07 14, 12:33)
labas, merginos 4u.gif

vakar pavakary sulaukėm draugo - Roto ar kurio jo pusbrolio laugh.gif pakoregavo planus šiek tiek... tai dabar laukiu, kuris sekantis... du jau atlaikė savo... ar bent jau tam kartui cool.gif




Ui, laikykitės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2016 07 14, 12:36)
Ui, laikykitės  4u.gif

ačiū 4u.gif
išgyvensim, ne šeštas kartas irnesakyk.gif tik būtų kur kas maloniau, jei laiku suprastų ir spėtų iki WC laugh.gif o dabar ir sofa kentėjo, ir kilimas... papildomas darbas ir ne pats maloniausias laugh.gif


smagaus koncerto 4u.gif
šiandien, tiesa? g.gif
Atsakyti
QUOTE(wicked @ 2016 07 14, 13:06)
ačiū 4u.gif
išgyvensim, ne šeštas kartas irnesakyk.gif tik būtų kur kas maloniau, jei laiku suprastų ir spėtų iki WC laugh.gif o dabar ir sofa kentėjo, ir kilimas... papildomas darbas ir ne pats maloniausias laugh.gif

smagaus koncerto 4u.gif
šiandien, tiesa? g.gif


Puikiai suprantu apie ką tu cool.gif

Ačiū 4u.gif
Taip, šiandien rolleyes.gif
Atsakyti
Man turbut sekasi as dar to viruso niekada ne esu turejusi...

Kokteiliai cia pabandymui... siuo metu prasti reikalai su virtuve+ daugiau dirbu... noriu pavalgyti taip. Paziurediu rexultatus...kas gausies.

Aciu uz kokteilio recepta su kefyru
Atsakyti
QUOTE(Volsebnica @ 2016 07 14, 14:21)
Man turbut sekasi as dar to viruso niekada ne esu turejusi...

aš ir pati esu ne kartą apturėjus šitą malonumą... ir vaikai ne po kartą... kai vyriausiam kokie dveji su puse buvo, tai JAV ir ligoninėj teko pagulėt, su lašelinėm... visai išseko, dehidratacija gavosi... kadangi nieko negėrė visai... kai pradėjo visas kūnas drebėt, greit atsiradau priimamajam cool.gif tai dabar iš karto - Sprite keli buteliai namo ir 'gydau' vaikus cool.gif
Atsakyti