Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjam 2016-aisiais

Labai įdomu smile.gif ir svarbiausia, liuks kad veikia!
Atsakyti

Sveikos  :) 

Kaip išsiklebino mano svoris, taip ir krenta sau sėkmingai, kas man yra labai džiugu, oj rytoj tikiuosi priduoti gerą minusą  :B 

Dontstop, džiaugiuosi už tave, kad pagaliau atradai sau tinkamiausią metodą ir lengvai bei su pastebimais rezultatais judi link savo tikslo  :4u: Tu tik nenustok pasakoti savo įspūdžių ir pasiekimų, nes tikrai labai įdomu ir smagu skaityt  :mirksiukas: 

Sima_1, kaip tau svorio reikalai?  :ax: 

Atsakyti
QUOTE(*Rud@@kė* @ 2016 10 20, 14:18)
<p>Sveikos  smile.gif </p><p>Kaip išsiklebino mano svoris, taip ir krenta sau sėkmingai, kas man yra labai džiugu, oj rytoj tikiuosi priduoti gerą minusą  cool.gif </p><p><strong>Dontstop</strong>, džiaugiuosi už tave, kad pagaliau atradai sau tinkamiausią metodą ir lengvai bei su pastebimais rezultatais judi link savo tikslo  4u.gif Tu tik nenustok pasakoti savo įspūdžių ir pasiekimų, nes tikrai labai įdomu ir smagu skaityt  mirksiukas.gif </p><p><strong>Sima_1</strong>, kaip tau svorio reikalai?  ax.gif </p>

Man irgi labai įdomu skaityt donstop postus, nežinau, kažkaip labai smagiai ji moka viską aprašyt 4u.gif
Mano svoris kaip prikaltas, nejuda. Susipykus su svarstyklėm esu unsure.gif o dar savaitgalį atvažiuoja tėvai į svečius, kaip visada su lauktuvėm vaišėm ir t.t. pirmadienį jaučiu nieko gero nepriduosiu unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sima_1: 20 spalio 2016 - 13:38

Sima_1, tai tu rytoj svorį priduok, nes po savaitgalio bus netikslus išsimušus iš ritmo  :rolleyes: 

Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 10 20, 10:19)
už programos pradžią pasidovanojau brangius mezgimo siūlus, apie kuriuos seniai svajojau   wub.gif Tai labai retos vilnos rūšys, iš Urugvajaus ir Farerų salų   wub.gif 

Labai suprantu tokia dovana wub.gif
As irgi saves nemoku myleti taip, kaip kitu. Net ko noreciau - man sunku sugalvoti. O vat vyro paklausus - jis visuomet zino. Meile sau yra ne maziau nei meile kitiems.
Parasyk, kai gausi siulus (kokie, kokia sudetis, koks jausmas mezgant ir pan.). Pakaifuosiu kartu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2016 10 20, 15:23)
Labai suprantu tokia dovana  wub.gif
As irgi saves nemoku myleti taip, kaip kitu. Net ko noreciau - man sunku sugalvoti. O vat vyro paklausus - jis visuomet zino. Meile sau yra ne maziau nei meile kitiems.
Parasyk, kai gausi siulus (kokie, kokia sudetis, koks jausmas mezgant ir pan.). Pakaifuosiu kartu wub.gif

Aš manau daugelis mūsų per mažai save myli ax.gif ir visoms ypač reiktų to mokytis
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Nepasisvėriau šiandien, pamiršau.. Dukra kėlėsi 6h ryto, tai nelabai orietuojuosi dar, sunkus rytas biggrin.gif Gerai, kad jau miega, biški pailsėsiu ir aš.
Atsakyti

Labukas  :)  

Sima_1, teks tau kitą rytą svertis, kai dukrytė ilgiau miegos  :B

O aš džiaugiuosi, kad minusas man yra ir labai neblogas, iš viso -1,2kg  :clap:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Rud@@kė*: 21 spalio 2016 - 20:53
QUOTE(*Rud@@kė* @ 2016 10 21, 21:51)
<p>Labukas  smile.gif  </p>
<p><strong>Sima_1</strong>, teks tau kitą rytą svertis, kai dukrytė ilgiau miegos  cool.gif</p>
<p>O aš džiaugiuosi, kad minusas man yra ir labai neblogas, iš viso -1,2kg  clap.gif</p>

Šiandien pavyko tai padaryti, ale nieko gero skaičiai nerodo, vos -200g nuo pirmadienio unsure.gif O šiandien ir tortas laukia (tėčio gimtadienis) ir mama su savo tais grybukais ramybės man neduos biggrin.gif Ateisiu pirmadienį, kad pabartumėt mane
Atsakyti
Kviečiu sportuoti kartu! smile.gif
user posted imageхостинг фотографий
Atsakyti
Sveikos. Nepasizymejau, kiek sveriau pries savaite, tai nezinau, kiek nukrito unsure.gif Bet nukrito, dabar 63,1kg.
"Moters" zurnale skaiciau idomu straipsni apie cholesteroli, sveika maista, apimtis. Taigi, riebaus maisto mums reikia, tik mes linke jo per daug suvalgyti. O besikaupiantys riebalai aplink pilva (kaip man) yra blogis, blogiau, nei riebalai ant sedimosios. Moterims juosmens apimtis neturetu buti didesne nei 80cm.
Sporto sia savaite buvo tik 1x. Kita savaite - 2x, po to lyg irgi tik 1x. Kita savaitgali reikes priversti save namie pasportuoti.
Atsakyti

Sveikos  :4u:

 

Tiek daug norisi pasakyti, bet laiko mažai...

Per šią savaitę nukrito 500 g, kartu su praeita jau 1,200, perkopiau per pirmą kg, pasidovanojau lūpdažį ir pasivaikščiojimą po prekybcentrį (ale jokių įdomių idėjų mezginiams neradau, eilinį kartą įsitikinau, kad reikia žiūrėti internete, nes parduotuvėse viskas paprasta ir primityvu  :B ).

 

Valgiau šią savaitę skaniai, buvau Makdonalde, daugiau kažkokių visai blogybių ir nepamenu, norisi sriubų, košių, raugintų kopūstų...Iš vaisių 1 obuolį ir vynuogių kekę suvalgiau (per savaitę), staiga užsinorėjau...

 

Skaitau knygą toliau, darau pratimus, vizualizacijas ir tt, porą aprašysiu:

šaukštas - padėti šaukštą ant stalo po kiekvieno kąsnio, pasėdėti, palaukti, įsiklausyti į savo organizmą, ar tikrai norisi daugiau. Padeda, labai. Rimtai kartais jauti, kad vos nuo 2 šaukštų gali pasisotinti, o ne nuo 2 pilnų lėkščių  :D Anksčiau aš buvau pastebėjus, kad tarkim jei valgant kas nors trumpam atitraukia, na pvz vaikas pašaukia į kitą kambarį, paskambina kas nors, prie maisto grįžti vos po minutės, bet staiga jauti, kad viskas, skrandis pilnas, jau nebelenda. Nors prieš tą pauzę kirtai ir atrodė, kad dar kibiras tilptų. Labai svarbu valgyti ne greit, mažais kąsniais, lėtai kramtyti, nes ryjant saujom labai didelis kiekis maisto sukrenta pilvan akimirksniu  :ax:

Kitas pratimas - restorano kritikas. Įsivaizduoti, kad esi restorano kritikas, atėjai įvertinti kokio nors maisto, atkandi po mažą gabaliuką, stengiesi įvertinti kiekvieną skonio pustonį, tekstūrą, faktūrą, kvapą ir tt  :D  Vėlgi, padeda nesuryti kalno per minutę, bei išmokti mėgautis maistu. Kiekvienas kąsnelis, kuriuo mėgaujamasi, pasotina labiau, nei visas paskubom prarytas puodas, po kurio nė nesupratai ką valgei ir kokio buvo skonio. Pvz iš knygos: išgėriau pusę litro pieno ir tik tada pastebėjau, kad jis prarūgęs  :D  Va čia tai gryn apie mane, aš dažnai nė atsimint negalėjau, kokio skonio buvo patiekalas, skanus ar ne, pavykęs ar ne, trūko kokių prieskonių ar ne, vyras būdavo paklausdavo ir stebėdavosi, na kaip aš moku taip suėst ir nesuprast net ką  :D

Atsakyti