Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjam kas virš 100!

Sveikutes :4u:

Nu vat kokios visos saunuoles :yahoo: :yahoo: :yahoo:Kokie grazus minusiukai :yahoo:

O as vel raudonuoju+ 0.6.

Geda.

Mergytes ,laikykite ir toliau taip puikiai. Tikiuosi,kad pavasari visos sutiksit grazios ir dailios.

O as nebetersiu temutes. Ateisiu,kai pradesiu susisneki pati su savimi. Tikiuosi,kad tai ivyks greitai :4u:

Patarciau nepabegti,o likti ir semtis azarto is musu! Savo kailiu galiu esu isbandzius ir tikrai galiu pasakyti,kad nesiskelbiant svori auginsi sekmingai toliau,o dalyvaujant temoj kad ir pliusa priduodi bet vis vien jauti kazkoki postumi ir nora susiimt.gi negali visi mest kilogramais kas savaite...pvz as tikrai zinau,kad bus toks laikas kai stumdisiuos toj pacioj vietoj,bus ir kad pliusa priduosiu,bet toks gyvenimas,jau reik nusiteikt iki galo taip ir kovot su svoriu,nes nebus kad atsikelsiu viena ryta ir opa kuda ir liksiu,visad buvau pampucka ir visad liksiu linkus i pilnejima,taip kad reiks dirbt ir dirbt it dar karta dirbt su savim :victory2: 

Atsakyti

100 % pritariu frolkai :victory2: 

Atsakyti
Sveikutes! 4u.gif

Saunuoles visos su minusiukais. Dziaugiuosi uz jus!

Viva, nepergyvenk taip. Visko buna. Visko dar bus. friends.gif As irgi siandien su pliusu. Nesitikejau. cray.gif Taip gerai laikiausi visa savaite, ir sportuot ejau. Vis tikinu save, kad del mmm. Siandien parejo... Anyway - 100,8 kg.

Siek tiek veliau bandysiu lentute ikelt. unsure.gif

Tiesa, kepiau siandien lasisa. Nu pirma karta gyvenime taip skaniai zuvis man gavos. Kas nores - galesiu receptuka duot. Prie zuvies dar darzoviu orkaitej issikepiau. Niam.

Prisiminiau, nuo ryto vis norejau parasyti cia paprasta, bet labai skanu pusryciu receptuka. Vakar netycia kazkur perskaiciau, siandien pusryciams pasigaminau. Niam. Taigi, supjaustyti vieta kiausini, pomidora (be minkstosios dalies) ir spinatus. Sumaisyti su graikisku jogurtu. Ant duonos uzdeti kelis spinatu lapelius, ant ju sudeti paruosta mase. Fsio. Man taip patiko, todel dalinuosi su jumis. Paprasta, skanu ir sveika. smile.gif

P.S. Nuosta, o tu lentutej Nuosta busi? rolleyes.gif Kaip keista taip vadint tave. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Airisė: 21 spalio 2016 - 17:10

10.14-10.21 Savaitės rezultatai:

a69339bd41cc2da2284ce763fde676cf10.PNG

graphics-flower-line-068748.gif

Šaunuolės:

:first: Frolka25

:second: provizore

:third: nuosta

 

 

Pasistengti turi:

:nono: Airisė ir viva 37

 

f596a76402c49983efef9318bb49f2e7318.jpg

 

P.S. Nezinau kaip cia gavosi. Pirmas blynas naujoj temutej. Tikiuosi labai nenugrybavau. :geda:

P.P.S. Gameja, Jerda, gausit lupt. Kur skaiciukai? :huh2:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Airisė: 21 spalio 2016 - 19:01

Ačiū už lentelę :4u:  kaip savaitgaliaujat? Aš vakar baisiai pavariau restorane visokių š... šiandien padoriau laikausi, ale taip pusėtinai. Buvom pasišopint, nusipirkau VĖL džinsus, 12UK dydis, kaip nulieti  :bigsmile:   bet, aišku, dydžiai dydžiams nelygūs  :D 

Atsakyti
Smarkiai nelupkit. Aš vis dar atostogauju. Na nėra svarstyklių bet kažkaip tikiuosi kad nepriaugau. Lakstau laukais ir kalnais kaip pasiutus
Atsakyti

Oi as kaip grybauju :cry2: nu bet ryt jau bus geriau :victory2:  

Atsakyti

As jauciuosi taip lig man koks pms butu :frusty: norisi valgyt viska is eiles :help: ar cia orai ar kas kaltas? :ploja2: 

Kaip jums merginos sekasi? :essen: 

Atsakyti

Labas rytas :4u:  mano naktis bemiegė, nes dičkė apsirgo, temperatūra, porą kartų vėmė bent n kartų lėkėm į wc ir tąsėsi vargšė. Net nežinau kas čia. Matyt koks virusas. Aš vakar tvarkingai, šiandien kol kas irgi, bet nuovargis gali nugalėt ir prisireiks greitos šlamštinės energijos  :D

 

Dažausi plaukus, antakius, keliuosi sau nuotaiką :rolleyes:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nuosta: 23 spalio 2016 - 12:21

Sveikutes.

 

Neseniai grizom is anytos. Laikiausi normaliai. Rytoj ryte varau sportuot. :showoff: Siandien vyro sesuo is UK atvaziavo, tai priveze visokiu skanumynu. Ufff  :wacko:

Ačiū už lentelę  kaip savaitgaliaujat? Aš vakar baisiai pavariau restorane visokių š... šiandien padoriau laikausi, ale taip pusėtinai. Buvom pasišopint, nusipirkau VĖL džinsus, 12UK dydis, kaip nulieti     bet, aišku, dydžiai dydžiams nelygūs 

12? Uuu super!

Smarkiai nelupkit. Aš vis dar atostogauju. Na nėra svarstyklių bet kažkaip tikiuosi kad nepriaugau. Lakstau laukais ir kalnais kaip pasiutus

Tiksliai gi, tu atostogauji! Pamirsau... :ok:

Oi as kaip grybauju  nu bet ryt jau bus geriau

Na ir kaip laikeisi siandien? :happy:

Labas rytas mano naktis bemiegė, nes dičkė apsirgo, temperatūra, porą kartų vėmė bent n kartų lėkėm į wc ir tąsėsi vargšė. Net nežinau kas čia. Matyt koks virusas. Aš vakar tvarkingai, šiandien kol kas irgi, bet nuovargis gali nugalėt ir prisireiks greitos šlamštinės energijos 

 

Dažausi plaukus, antakius, keliuosi sau nuotaiką

Jetau, vargsiuke. :console: Gal uzvalge kazko? O gal tikrai koks virusas? Svarbiausia duok gerti. Kaip dabar jauciasi?

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Airisė: 23 spalio 2016 - 18:36

Grybavau toliau :tomato: ryt vel i vezes :4u: 

Siandien per zinias kalbejo kad labiausiai svori mesti trukdo - psichologinis nepasiruosimas pasikeitimams,sakyciau teisybe :4u: 

Atsakyti

Sveikutes.

Neseniai grizom is anytos. Laikiausi normaliai. Rytoj ryte varau sportuot. :showoff: 

12? Uuu super!

Jetau, vargsiuke. :console: Gal uzvalge kazko? O gal tikrai koks virusas? Svarbiausia duok gerti. Kaip dabar jauciasi?

Šaunuolė, kad laikeisi, aš tai grybą pjaunu ir žinau, kad ryt dar pjausiu, bet antradienį jau tikiuosi stosiu į vėžes :rolleyes:  o sportuot tikiuosi pradėti kitą antradienį, išleisiu viešnią ir bandysiu mankštintis namie  :angel_not: 

Fainas jausmas į tą dydį taip įsliuogti, nors senus jau senokai nešiojau tokio dydžio, ale jie išsitampę, tai taip neužskaičiau :D  svarbu judėt toliau žemyn :yahoo:  

Dičkei jaučiu virusas, visą dieną nieko nesidaro tik užkyla temperatūra iki 39, tada vaistų suduodu ir vėl ji atsigauna iki kito sukilimo :unsure:  tikiuosi ryt jau nebekilinės, nes atistogos ir nesinori namie tupėti.. niu bet kaip bus taip, svarbiausia, kad kiti nuo jos neapsirgtų, tada man amen  :blink: 

Atsakyti