Įkraunama...
Įkraunama...

Svarstyklės

Neradau šiame forume tokios temos, ir ja sumaniau užvesti šiame, o ne daiktu forume, nes, manau, kad čia atsiras daugiau galinčių patarti.

Neturiu namie svarstyklių ir svarstau, kokias pirkti. Ar elektronines, ar mechanines, ar brangias, ar pigias, su kokia pklaida gramų.

Gal galėtumėte parašyti, kokias turite, ar patenkintos, o gal kokias kitas pirktumėt?

Pas tevus buvo elektronines, su pusės kilogramopaklaida, bet jos visose namu vietose skirtingai rodydavo, netgi kelis kartus užlipus iš eilės- rodydavo skirtinga svorį beveik dviejų kg skirtumu. Taip kad žinodavau, kelis kartus lipti, ir kurioj vietoj dėti jas, kad norimą svorį parodytų wink.gif Gal visos jos taip tyčiojasi, o gal kas nors turite patikimas? cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2005 04 28, 13:45)
Tai ka, niekas neturit svarstykliu, tai kur visos sveriates?

aš tai turiu paprastas, nebrangias (prieš 5 metus pirkau už 60 lt) rodo gal su kelių šimtų gramų paklaida. bet argi čia paklaida? nežinau, bet man tai nereikia kad gramų tikslumu rodytų blink.gif
Atsakyti
Aš turiu elektronines, jos rodo kas 200g. Visai neblogai. Pirkau prieš pora metų - labai patogu, nes ir vaikus gana tiksliai galima pasvert tongue.gif
Nepatariu pirkt mechaninių, nes ten kokį nori svorį tokį ir išbursi. Man pačiai patinka, kai rodo kuo tiksliau, tada galima įvertint paskutinių dienų režimo efektyvumą biggrin.gif
Beje, elektroninių svarstyklių negalima statyti šalia buitinių prietaisų (šaldytuvo, etc.), nes tada jau tikrai nesuprasi ar ten kilogramus ar svarus rodo schmoll.gif
Atsakyti
Turiu elektronines svarstykles,kazkada maximoj buvo akcija tai ir susigundziau-na jau antri metai,o jos veikia thumbup.gif pakeiciu elementus ir tiek!na aisku jei laipiociau pastoviai tai nespeciau pirkt batarkiu tongue.gif taip pat turiu elektronines maistui irgi superinis dalykas thumbup.gif
Taigi as pries mechanines,nes visos po kiek laiko nusigrybaudavo ax.gif
Atsakyti
Turiu elektronines iš "Senukų" už 50 Lt. Mažiausia padala 0,1 kg. Paklaida turėtų būti iki 500 g, bet priklausomai į kurią pusę pasvirstu, svyruoja ant 700 g. Aišku, fiksuoju didžiausią svorį doh.gif
Šiaip atsiliepimų apie pigias elektronines esu girdėjusi blogų, tipo greit sugenda, bet maniškės dar geros...
Atsakyti
Tos kur pas mano tevus- tai gal 100 lt kainavo pries kokius 4 metus, bet vat siandien vel pora kartu lipau- tai kas antra lipima- 1.5 kg tai daugiau tai maziau rode blink.gif

Kaip supratau- reikes eletronines pirkti.

aciu 4u.gif

lauksiu daugiau pasisakymu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Elles @ 2005 05 12, 16:31)
Nusipirkau svarstykles maximoj 60 lt mokejau,supykau ant ju,labai jau tiksliai rodo  4u.gif


Kokios firmos?
Atsakyti
Turiu paprastas mechanines svarstykles. Bet jų tikslumas, tai manau nekoks. Kokia 1-2 kg. rodo per daug. g.gif
Atsakyti
Tiesa, norėjau paklausti. Ar jūs kuri svėrėtės ant tų svarstyklių, kur rodo kg ir ūgį. Jos dažniausiai stovi Rimi parduotuvėse, mačiau ir Akropolyje. Kaži ar jos gerai parametrus nurodo g.gif Klausiu, nes neperseniausiai sveriausi, tai iš mano 1,70 ūgio patapau 1,66 o ir kg. gal kokiais 4 kg daugiau sveriu nei ant paprastų.O gal jau susitraukiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nilka @ 2005 05 13, 10:03)
Tiesa, norėjau paklausti. Ar jūs kuri svėrėtės ant tų svarstyklių, kur rodo kg ir ūgį. Jos dažniausiai stovi Rimi parduotuvėse, mačiau ir Akropolyje. Kaži ar jos gerai parametrus nurodo g.gif Klausiu, nes neperseniausiai sveriausi, tai iš mano 1,70 ūgio patapau 1,66 o ir kg. gal kokiais 4 kg daugiau sveriu nei ant paprastų.O gal jau susitraukiau mirksiukas.gif




Dėl ūgio tai jau tikrai doh.gif , aš irgi pora kartu sveriausi tai ūgis buvo 1,59 ir 1,64. Nors šiaip esu 1,63 smile.gif O dėl svorio tai lyg tai gerai. Kol kas namuose turiu labai jau senas svarstykles, bet 28 dienele gausiu elektronines thumbup.gif Jau laukiu nesulaukiu biggrin.gif
Atsakyti
Nusipirkau visai neseniai Maximoj elektronines uz 50 lt, visai liuks, pirma diena kelis kart uzlipau, vis kitoki svori rode, bet tai cia del to, kad as vis pavalgydavau, na vnz draugas supyko, kad jas pirkau, sako, nervintis labiau pradejau schmoll.gif
Atsakyti
4u.gif mano draugė turi elektronines, tai ji visai patenkinta. Sakė, kad pirko Vilniuje, Senukuose. Rodo tikslų svorį. Kelis kartus svėriausi, tikrai rodo normalų svorį, o ne iš lempos trauktąsmile.gif Jaučiau, kad kažkiek palengvėjau, o manųjų svarstyklių rodyklė nė krust iš vietos:( Nuėjau pas draugę, žiūriu kelių kg ir nėra:) Tad pagalvojau tikrai neapsimoka už svarstykles mokėti 20 lt( už mechanines). Geriau šiek tiek brangiau, bet nusipirkti geras, elektronines. Aišku svertis reikia tik vieną kartą per dieną. Ryte. Ir ne dažniau negu vieną kartą per savitę.
Atsakyti