Įkraunama...
Įkraunama...

Svarstyklės

Aš turiu mechanines svarstykles, nors irgi norėčiau elektroninių, bet tokiomis pasisveriu sporto klube, tai kaip ir nėra reikalo pinigų mėtyti.

Bet pasakyti noriu štai ką : netgi ir netiksliai rodančiomis mechaninėmis galima puikiai pasisverti, tik reikia tą daryti visada tuo pačiu metu ir toje pačioje buto vietoje, nes jos reaguoja į grindų išlinkimus. Tada jei ir nežinosi tikslaus svorio, tai bent jau gerai matysi jo svyravimus, o tai ir yra svarbiausia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mojo: 16 gegužės 2005 - 20:19
Maxima bazėj už 50Lt. pirkom elektronines, apie 100g. paklaida, geros, bet labai jau daug rodo, kai aš užlipu cry.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmic @ 2005 05 30, 15:42)
bet labai jau daug rodo, kai aš užlipu cry.gif

hihihi.gif

Mano Camry elektroninės thumbup.gif
Atsakyti
Man vyras Valentino proga padovonojo elektronines, esu labai patenkinta thumbup.gif , nes pries tai turejau mechanines schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Nilka @ 2005 05 13, 10:03)
Tiesa, norėjau paklausti. Ar jūs kuri svėrėtės ant tų svarstyklių, kur rodo kg ir ūgį. Jos dažniausiai stovi Rimi parduotuvėse, mačiau ir Akropolyje. Kaži ar jos gerai parametrus nurodo g.gif


Man ūgį visada tiksliai parodydavo. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Miss_Lumholdt @ 2006 08 02, 21:22)
Man ūgį visada tiksliai parodydavo. smile.gif

O svorį? hihihi.gif
Atsakyti
Maniškės "Firstline" rodo 100 g tikslumu. turėjau senutes elektronines, kurios rodė kas 500 g, užsimaniau naujesnių - šitos parodė +2 kg daugiau doh.gif nu ką padarysi. verysad.gif
kažkada su drauge Palangoje darėme eksperimentą nuo "gintaro" poilsio namų ėjome iki tilto ir pakelėje svėrėmės pas visas bobutes ant medicininių svarstyklių svorio skirtumas buvo nuo 55 iki 58 kg.
taigi svoris - dar ne viskas, svarbu kaip jautiesi.
Atsakyti
Turim mechanines senučiukes - ne svorį, o pieno riebumą rodo blink.gif
Atsakyti
Turius elektronines. Labai patogu, bet va, batareika nusėdo ir niekaip neprisiruošiu pakeisti (kažkokia nestandartinė te ji) tongue.gif Taip ir likau be svarstyklių doh.gif
Atsakyti
o as nusipirkau elektronines , kurios net parodo riebalus ir vandeni kune . Bet kol nusiregulaiavau , tai tik siandien sugebejau. Ir ka jau po svenciu , tai pasiekaiau rekorda . Ir riebalu kiekis ziaurus , ners maniau , kad situacija geresne . Bet siaip dziaugiuosi , manau , kad labaiu susimatysiu, nes jau psiakiau 11kg daugiau , nei sveriau , kai jauciausi nuostabiai.
Atsakyti
QUOTE(Mikasiene @ 2006 12 13, 15:33)
Turius elektronines. Labai patogu, bet va, batareika nusėdo ir niekaip neprisiruošiu pakeisti (kažkokia nestandartinė te ji)  tongue.gif  Taip ir likau be svarstyklių  doh.gif


As irgi turiu elektronines 4u.gif Bet kur rodo tik svori, be jokiu ten riebalu ir vandenu schmoll.gif Visai patenkinta. Irgi neseniai buvo nusedusios ju batareikes. Irgi buvo keistos - tokios 2 apvalios. Tai nuejau su jom i Senukus, parodziau ir dave tokias pacias 4u.gif Bet dave kazkur is po prekystalio, nebuvo sukabintos taip kaip kitos iprastines batareikos. Paskui dar atkreipiau demesi, kad tokiu paciu batareiku buvo ir vienoje kanceliariniu prekiu parduotuveje.
Atsakyti
man labai patinka specialios svarstyklės, kurių pagalba ne tik pasisveriame, bet ir analizuojame kitus parametrus:

- skaičiuoja KMI (kūno masės indeksą)
- nustato kūno riebalų kiekį procentais
- nustato kūno masę be riebalų, taip pat - riebalų masę (kg)
- paskaičiuoja pageidaujamą svorį pagal siekiamą kūno riebalų kiekį (galima įvesti prieį svereiantis)
- išmatuoja kūno varžą (nzn kam tai?)
- parodo sunaudojamos energijos kiekį
- išmatuoja kūno skysčių svorį
- nustato kūno raumenų masę

tinka visai šeimai (t.y. ir vaikams nuo 7 m), yra 4 asm. programos + 1-2 svečio

Kas naudojatės tokiu analizatoriumi?
Atsakyti