Įkraunama...
Įkraunama...

Sanatorija "Palangos Gintaras"

1. Renata mama ir Jonas
2. Simsiuke(Laura) ir Kamile
3. Roga (Erika) ir Radvile ir Benas
4. Laisve22 (Laisvune) ir Nedas (tikrai ateisim jei ketvirtadieni namo neisleksim g.gif , o kur susitikima perkelsim jei lietutis lis kaip siandien? g.gif blink.gif )
Atsakyti
QUOTE(Laisve22 @ 2013 05 08, 11:29)
1. Renata mama ir Jonas
2. Simsiuke(Laura) ir Kamile
3. Roga (Erika) ir Radvile ir Benas
4. Laisve22 (Laisvune) ir Nedas (tikrai ateisim jei ketvirtadieni namo neisleksim  g.gif , o kur susitikima perkelsim jei lietutis lis kaip siandien?  g.gif  blink.gif )


messim burtus pas kuria mama kambaryje lotuliukas.gif
Atsakyti
T
QUOTE(Laisve22 @ 2013 05 08, 11:29)
1. Renata mama ir Jonas
2. Simsiuke(Laura) ir Kamile
3. Roga (Erika) ir Radvile ir Benas
4. Laisve22 (Laisvune) ir Nedas (tikrai ateisim jei ketvirtadieni namo neisleksim  g.gif , o kur susitikima perkelsim jei lietutis lis kaip siandien?  g.gif  blink.gif )

Sveikos,
neplanuotai sulauksiu sveciu, tai pati negalesiu ateit... kita syk! gero pasibuvimo!
Atsakyti
Sveikos!!

na, netiketai ir mes gavom vieta Gintare taip, kaip ir norejau.. smile.gif Geguzes 29 diena atlekiam procedurintis.. thumbup.gif

tikiuosi, kad siemet nenusivilsiu taip pat.. pernai labai viskas tiko ir patiko.. smile.gif
Atsakyti
Taip pastebėjau ir aš naujų žmonių "bangą".

Tai tikimės šiandiena geros dienos. Vakar buvome prie supynių naujųjų žvejų gatvėje. Jėga thumbup.gif kaip atvažiavome buvome vieni. Bet vietos ten užtektinai visiems. Išgėriau kavutes drinks_cheers.gif . Negaliu kol kas įkelti foto supynių, bet veliau jei bus kam įdomu pasidalinsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
o kokie siuo metu orai?

merginos, kuriam korpuse kazi geriausia apsigyvent? ax.gif
Papildyta:
Tiesa, o sventines dienos issimeta? ar skaiciuojasi visvien i santorijos laikotarpi?
Atsakyti
tokie klausymai kuriam geriau sunku atsakyti, nes kiekvivenam savaip. As kiek esu gyvenusi tai korpuse. tai man cia labiausia patink. Vakar buvome sveciuose treciame. Tai ir visai gerai ir normalu. LAbiausia nenoreciau 4 , bet ten gyvenantys ir sake kad labai gera. TAip kad teks paciai isbandyti ir isitikinti.


O gal galima pakoreguoti sios temos pavadinima nes abi vienodai vadinasi?
Atsakyti
QUOTE(AiGyRo @ 2013 05 22, 09:30)
Taip pastebėjau ir aš naujų žmonių "bangą". 

Tai tikimės šiandiena geros dienos. Vakar buvome prie supynių naujųjų žvejų gatvėje. Jėga  thumbup.gif  kaip atvažiavome buvome vieni. Bet  vietos ten užtektinai visiems. Išgėriau kavutes  drinks_cheers.gif . Negaliu kol kas įkelti foto supynių, bet veliau jei bus kam įdomu pasidalinsiu  mirksiukas.gif

O kur ta gatve yra? negirdeta
o nuotrauku as lauksiu, labai idomu, mano vaikas su mano mama dabar sanatorijoj, pasakyciau kad nueitu thumbup.gif
kita savaite ir as atvaziuosiu su kitu vaiku, issinuomosim kambari salia sanatorijos
Atsakyti
Orai neblogi, labiausiai man patinka II korpusas. Šventinės ir visokios kitokios dienos įsiskaičiuoja į buvimo laikotarpį sanatorijoje. Tik tomis dienomis nebus procedūrų.
Atsakyti
Eiti tai toloka kiek sakyciau. Nueiti gal nueitu bet paduke vaikai gal nelabai jau griztu atgal.

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AiGyRo: 22 gegužės 2013 - 10:06
aciu uz fotoreportaza 4u.gif bet paziurejau zemelapyje, kad toloka tikrai, cia gal su masina butu patogiau, mes deja be masinos busim
Atsakyti
kaip faina wub.gif
Atsakyti