Įkraunama...
Įkraunama...

work and travel USA

Uzpilde mum forma darbdavys, varysim ryt i plc. bigsmile.gif
Atsakyti
koki darba gavot? kur?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Parabellum @ 2010 02 18, 17:08)
Uzpilde mum forma darbdavys, varysim ryt i plc.  bigsmile.gif


Į Filadelfija? biggrin.gif Mes shnd gavom kad priėmę į Gillians wink.gif Tai pildom ten kazkokias formas ir nešim į PLC. Dar 4iu dokumentiniu foto reikia, ejom šnd fotografuotis wink.gifIš univero reikia dar pažymos angliškai, nzn ar tokia išrašys biggrin.gif
Atsakyti
Biski nusisnekejau,kad Filadelfijoj, visgi ten 60km nuo Filadelfijos, resortas toks, ezerai visokie, daug seimu atvaro vasara , mum reikes baseina priziuret, ten dar kazkoks (check pool chemicals) po to reikes zole pjaut, nuomot baidares, priziuret kranta ezero prie baidariu nuomos vietos, vakarais pavalyt restrooms, zodziu toks miksas ivairiu darbu. Gyvensim namuke tokiam nedideliam ,nereiks moket, reiks tik maista savo turet. Vienu zodziu labai dziaugiames, nes kap ir geroj vietoj busim, netoli ir Washingtonas, palyginus netoli ir NYC smile.gif

Na dabar reik tiketis, kad gausiu viza, iki to laiko daug negalvosiu apie tai. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Parabellum @ 2010 02 18, 18:58)
Biski nusisnekejau,kad Filadelfijoj, visgi ten 60km nuo Filadelfijos, resortas toks, ezerai visokie, daug seimu atvaro vasara , mum reikes baseina priziuret, ten dar kazkoks (check pool chemicals) po to reikes zole pjaut, nuomot baidares, priziuret kranta ezero prie baidariu nuomos vietos, vakarais pavalyt restrooms, zodziu toks miksas ivairiu darbu. Gyvensim namuke tokiam nedideliam ,nereiks moket, reiks tik maista savo turet. Vienu zodziu labai dziaugiames, nes kap ir geroj vietoj busim, netoli ir Washingtonas, palyginus netoli ir NYC smile.gif

Na dabar reik tiketis, kad gausiu viza, iki to laiko daug negalvosiu apie tai.  blush2.gif

Nu va, pagaliau po ilgu darbo paiesku ir jus susiradot smile.gif Sveikinu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(keity` @ 2010 02 18, 20:48)
Nu va, pagaliau po ilgu darbo paiesku ir jus susiradot smile.gif Sveikinu  drinks_cheers.gif



Aciu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(RobertaRam @ 2010 02 18, 18:36)
Į Filadelfija? biggrin.gif Mes shnd gavom kad priėmę į Gillians wink.gif Tai pildom ten kazkokias formas ir nešim į PLC. Dar 4iu dokumentiniu foto reikia, ejom šnd fotografuotis wink.gifIš univero reikia dar pažymos angliškai, nzn ar tokia išrašys biggrin.gif

Ne tik dokumentiniu nuotrauku reikia, bet ir vienos casual smile.gif
Atsakyti
Sveiki..

skaitau tyliai tyliai, domiuosi, bet vistiek begalė neaiškumų blush2.gif doh.gif
norėčiau važiuoti nuo ~biželio mėnesio, gegužę baigiu bakalaurą, tai ar įmanoma vykt su Work and Travel USA programa? O gal kas buvot su JAV H2B vizos programa? Kiek domėjausi, su ja galima dirbti iki 10 mėn. Viskas sukasi jau man blink.gif
nuo ko pradėt, kur eit, kur kreiptis? kiek maždaug kainuotų programa, jeigu man suranda darbą pagal kažkokius bent jau minimalius mano pageidavimus (vieta ir pan..)? ar išvis tai įmanoma? o kaip jūs ieškotės darbų?
Norėčiau važiuoti galbūt su dviem draugais (vaikinukais), neeet neįsivaizduoju nuo ko pradėti. Tik skaitau skaitau, ir kuo toliau, tuo sudėtingiau biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tutia @ 2010 02 18, 20:08)
Sveiki..

skaitau tyliai tyliai, domiuosi, bet vistiek begalė neaiškumų  blush2.gif  doh.gif
norėčiau važiuoti nuo ~biželio mėnesio, gegužę baigiu bakalaurą, tai ar įmanoma vykt su Work and Travel USA programa? O gal kas buvot su JAV H2B vizos programa? Kiek domėjausi, su ja galima dirbti iki 10 mėn. Viskas sukasi jau man  blink.gif
nuo ko pradėt, kur eit, kur kreiptis? kiek maždaug kainuotų programa, jeigu man suranda darbą pagal kažkokius bent jau minimalius mano pageidavimus (vieta ir pan..)? ar išvis tai įmanoma? o kaip jūs ieškotės darbų?
Norėčiau važiuoti galbūt su dviem draugais (vaikinukais), neeet neįsivaizduoju nuo ko pradėti. Tik skaitau skaitau, ir kuo toliau, tuo sudėtingiau  biggrin.gif  doh.gif

Del H2B vizos mazai cia informacijos gausi, nueik geriau i plc, ju puslapis su visa informacija www.plc.lt, ten pasiskaitysi daugiau smile.gif Su J-1 viza negaletum vykt, nes ji yra tik pirmiems trims kursams ir pirmam magistraturos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(keity` @ 2010 02 18, 20:12)
Del H2B vizos mazai cia informacijos gausi, nueik geriau i plc, ju puslapis su visa informacija www.plc.lt, ten pasiskaitysi daugiau smile.gif Su J-1 viza negaletum vykt, nes ji yra tik pirmiems trims kursams ir pirmam magistraturos smile.gif

supratau. aha plc.lt skaitinėju daug, geriausia turbūt būtų tikrai nueit ir pasikalbėt. smile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti