Įkraunama...
Įkraunama...

Muzika pilvukui

As taip pat manau, kad muzika turi itakos, todel klausau ivairios man patinkancios muzikos, nes kai jos klausaus as esu patenkinta, tai manau ir vaikiukas tada gerai jauciasi thumbup.gif o juk svarbiausia, kad mamyte gerai jaustusi, tada ir kudikelis laimingas wub.gif
Atsakyti
Aš neseniai buvau pas kosmetologę ir ten gulėdama klausiausi ramios muzikos (relaksacinė gal). Tai leliukui labai patiko, toks jausmas, kad šokti net pradėjo.
Atsakyti
Aš tai esu girdėjus kažkur, kad gerai yra klasikinės muzikos klausyti ^ ^ ir šiaip juk klasika ramina, gerai veikia, o vaikučiui pilvelyje tuo labiau. Tada geriau smegenys vystosi, vaikutis gimęs ramesnis būna. wink.gif
Atsakyti
Gimęs kūdikis atpažįsta pilvelyje girdėtą muziką ir nurimsta. Bent taip teko skaityti.
Atsakyti
QUOTE(Juudita @ 2009 08 30, 15:22)
Aš tai esu girdėjus kažkur, kad gerai yra klasikinės muzikos klausyti ^ ^ ir šiaip juk klasika ramina, gerai veikia, o vaikučiui pilvelyje tuo labiau. Tada geriau smegenys vystosi, vaikutis gimęs ramesnis būna. wink.gif

As taip pat girdejau, kad veliau vaikuciai buna gabesni blush2.gif idomus faktas, nes net augalai prie klasikines muzikos auga geriau, gal tas pats ir su vaisiomi??? rolleyes.gif
Atsakyti
Nežinau kodl, bet mane visokie garsai erzina, netgi muzika... Kartais pasiklausau, bet labai tyliai smile.gif Geriau būti tyloje
Atsakyti
QUOTE(marytyy @ 2009 08 31, 09:25)
Nežinau kodl, bet mane visokie garsai erzina, netgi muzika... Kartais pasiklausau, bet labai tyliai  smile.gif  Geriau būti tyloje


Kaip idomu... o gal cia tiesiog tam tikram nestumo laikotarpy? g.gif Arba tiesiog ne ta muzika...
Atsakyti
As klausiausi klasikos, tiksliau mano mazyles, nes as pati tokios muzikos nelabai megstu, tai pridedavau ausinuko ausines prie pilvuzo ir uzleisdavau joms Mocerta, Bethovena ir pan. 4u.gif Buvau prisipirkusi spec muzikos nestukem
Atsakyti
QUOTE(Keja @ 2009 08 31, 21:41)
As klausiausi klasikos, tiksliau mano mazyles, nes as pati tokios muzikos nelabai megstu, tai pridedavau ausinuko ausines prie pilvuzo ir uzleisdavau joms Mocerta, Bethovena ir pan.  4u.gif Buvau prisipirkusi spec muzikos nestukem


O kur galima isigyti specialios muzikos? rolleyes.gif
Atsakyti
Klausausi tokios muzikos, kurios klausydama gerai jaučiuosi. Kai važiuoju automobiliu, klausausi seno gero roko, kaip ir anksčiau, tik pradėjo nepatikti psichodelinė muzika. O namuose man patinka ramybė. Prieš nėštumą dažniausiai klausydavausi european hit radio arba zip.fm, bet dabar nebesinori bet kokios muzikos, tai klausausi nebent solinio džiazo, lengvo roko, šiek tiek klasikos, o dabar siunčiuosi Tajos lopšinių albumą ... ax.gif
Atsakyti
na as dazniausiai klausaus muzikos kai varuoju ,o megeja esu rusiskos ir ne tik tai lelius lyg nieko pries bet esu girdejus kad klasikine muzika gerai veikia vaikeli reiks pabandyti nes seip tai nemegeja as tokios blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti

As kai pirmo laukiausi daznai klausydavausi Enyos, tai kai maziukas gime ir jei budavo neramus - uzdedavu Enya ir nurimdavo wub.gif o vairuodama dazniausiai klausydavausi M1+, klausausi ir dabar ax.gif
O Tajos lopsines, tai thumbup.gif patinka ir raminanciai veikia visa seima smile.gif tai manau ir busimam leliukui patiks smile.gif
Atsakyti