Įkraunama...
Įkraunama...

Liuksemburgas-nykštukinė valstybė

Na as tikrai is tos puses nezinau, kaip nusigaut. Zinau, kad kolege vyko is Liuksemburgo i Amsterdama traukiniu. Bet tikrai nepasakysiu kokiu. Gal cia ka nors rasit http://www.db.de/sit...n/de/start.html
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2008 08 18, 16:48)
Dabar dar dar pagalvojau, kad tai ideali vieta romantiškai povestuvinei kelionei wub.gif Ypač tiems, kurie nemėgsta daug triukšmo smile.gif



o galima paklausti kiek tamstai kėlionė atsiėjo? 4u.gif kur gyvenote, ką valgėte? kiek kainuoja tie pasikėlimai liftu? kaip suprantu ne su angentūra važiavote smile.gif patys susiplanavote maršrutą? blush-anim-cl.gif
Atsakyti
aš šeštadienį taip pat iškeliauju į liuksemburgą, skrisiu iš Kauno su Raynair, paskui autobusu iš Frankfurto, ir ten tikrai ne 300km iki Lux centro, o gal 150 g.gif , na važiavimo tai apue 2val.....beja dabar tik reik pasižiūrinėt iš anksto, bet yra labai nebrangių bilietų į Frankfurtą, galima suskaridyti už 120lt, tiksliau sakant, tik už mokesčius....man bilietai kanavo vos daugiau nei 400lt į abi puses, gyvensiu pas brolį, tai pragyvenimas man kaip ir nekainuose, autobuso bilietus jis man pirko iš anksto, tai iš Frankfurto kainavo 35eu, bet nepastudijavau ar čia kartu su atgaliniu ar tik į vieną pusę, nes šiaip pirko, man į abi puses g.gif
kadangi brolis turi savo transportą, tai tikiuosi, kad daug pamatysiu ir patirsiu daug gerų emocijų ir įspūdžių, aplankius šią mažutę šalį smile.gif
Atsakyti
Pigiausia į Liuksemburgą skristi su Ryanair Kaunas-Frankfurt(Hahn), skrydžiai vyksta antrad., ketvirtad. ir šeštad. Šis oro uostas nuo Liuksemburgo centro yra apie 150 km. Iš jo į Liuksemburgą veža pigus ir patogus autobusas Flibco. Jo bilietus pigiausia nusipirkti www.flibco.com iš anksto. Kuo anksčiau perki ir kuo nepopuliaresniu laiku važiuoji, tuo pigesnis bilietas, dažniausiai nusiperku už 5 eur (kitos kainos: 12, 17 arba 22 eur).

Kita galimybė vykti Ryanair Kaunas-Briuselis (Charleroi oro uostas). Skrydžiai tom pačiom dienom irgi. Taip pat veža Flibco, tik Briuselis yra beveik dvigubai toliau nei Hahnas.

Dar galima pirkti Brussels Airlines bilietą Vilnius-Briuselis. Net prieš porą dienų jis kainuoja max. 500 Lt. O iš ten važiuoti traukiniu Briuselis-Liuksemburgas (37 eur). Traukinys važiuoja 3.30 val., nes stoja labai dažnai, tad ta kelionė nuobodi. Kadangi Brussels airlines skrenda į National oro uostą, o Flibco veža iš Charleroi oro uosto (jie tolokai vienas nuo kito ir nusigavimas nepatogus), tad su Flibco turbūt nebus patogiau nei tiesiog iš oro uosto sėst ir traukiniu važiuot.

Klauskit apie viską, kas susiję su Liuksemburgu.
Atsakyti
Norejau paklausti, ar nuo Liuksemburgo oro uosto toli iki pacio miesto ir ar imanoma per kokias 4-5 val. apziureti pati miesta, nes mazdaug tiek turesim laiko?
Atsakyti
Netoli (nuo Findel, ane?), važiuoja tiesioginis autobusas (Nr. 16 arba Nr. 9) per centrą ir stotį. Tikrai spėtumėt apsižvalgyti. Autobusas darbo dienom važiuoja kas 10-15 minučių, sekmadienį kas pusvalandį. Iki centro užtrunka kokias 15 minučių.

Autobusai
Nr 9
Nr 16
Atsakyti
Aplankiau ir aš nuostabią šalį , pasidalinsiu:

Pradėsiu trumpai.
Atvykau į Briuselį. Iš ten autobusu iki Liuksemburgo.
Mano sustojimas buvo paskutinis, sąmoningai rinkausi jį, nes išleido Auchan prekybcentry ir galėjau laukti ramiai vyro, turėjau veiklos.
Kas krito į akį pirmiausiai , tai kad visur išskyrus maisto prekių parduotuvę einama su augintiniais, tarkim sėdi sau kavinėj o šalia dideliausias vilkšunis guli bigsmile.gif ir jų nemažai su šuniais.
Kitą dieną ėjau žvalgytis į vietinį Mamerį ( miestelio pavadinimas), įsimylėjau iš pirmo žvilgsnio wub.gif

Gatvelė:
user posted image
user posted image

Šitam gražiam fone ganosi arklys biggrin.gif
user posted image

O šalia naujų auto parduotuvė bigsmile.gif , viens kitam netrukdo
user posted image

Stotelė prie vaikų ugdymo įstaigos pažymėta va taip bigsmile.gif
user posted image

Kiek supratau, kažkoks Mamerio kultūrcentris
user posted image


Tas pats miestelis, prieky eina vyras su dviem vaikais, pasiėmė iš darželio (be je prie darželio gražiausiai ganėsi karvė, aišku aptvare), vėliau dar kartą sutikau juos, tai pamojo ir sakė '' bonjour''
user posted image

Papildyta:
Buvau užsukusi į antikinių daikčiukų parduotuvę, susivėlęs malonus pardavėjas, aišku tas pats ''bonjour'' , ''skaniai'' prirūkyta patalpa ir atsisveikinant ''merci'', šalia parduotuvės irgi karvės ir jokio kvapo.
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image


Tiesiog ruduo ir miestelis
user posted image
user posted image
Ir karvė tolumoje:
user posted image

Mūsų gatvelė
user posted image
user posted image



Vėliau sukelsiu kitas foto, iš pačio Liuksemburgo ir Viaden pilies
Atsakyti
QUOTE(Skambanti tyla @ 2012 10 19, 18:31)
Aplankiau ir aš nuostabią šalį , pasidalinsiu:


Ačiū labai įdomu. 4u.gif

O kaip kelionė sekesi? Kaip nuvykimas autobusu is/i Frankfurto? Ta shutle turiu omenyje. Nebuvo kjokių nesusipratimų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linole: 19 spalio 2012 - 17:44
QUOTE(linole @ 2012 10 19, 18:43)
Ačiū labai įdomu.  4u.gif

O kaip kelionė sekesi? Kaip nuvykimas autobusu is/i Frankfurto? Ta shutle turiu omenyje. Nebuvo kjokių nesusipratimų?

Puikiai. Vykau iš Briuselio.
Atgal važiavom su vyru auto, tai per Vokietiją smagiai, vieną naktį ten praleidom, nes pakeliui dar Triere buvom, o Lenkija išvedė iš pusiausvyros doh.gif siaubas tiesiog.
Atsakyti
Antrą dieną važiavau autobusu į Liuksemburgo miestą. Auto nevažiaau, nes gatvelės siauros, nepažystamos man, na ir brangus parkavimas, o nuo Mamerio iki Liuksemburgo kainuoja 1.5 eur. Autobusai kursuoja gerai, šeštadienį kaip darbo dieną, jau žinojau, kad reikalingas Nr222 , išsiaiškinau, kaip atgal parvykti , ir šiek tiek bijodama , kad nepasiklysčiau ėjau pirmyn.
user posted image

Centrinėj parado aikštėj vyksta sendaikčių ir šiek tiek rankdarbių pardavimas, labai jauku. Mačiau tokias senas skareles, kurias jau mesčiau lauk už gerą kainą 2 už 5 eurus bigsmile.gif
user posted image

user posted image
Įspūdinga konstitucijos aikštė. Žemyn dar nusileidau, bet kai reikėjo kopti atgal karsta.gif tai oi oi kaip buvo karšta, ilsėjausi gana dažnai lotuliukas.gif
Vaizdo nuotraukomis neperteiksi, jis NEREALUS.
Kaba dėžutės su maišiukais šunų kakučiams rinkti, ir didžiulė padėka, už tvarkos mieste palaikymą. Ant maišiuko visa instrukciją, kaip neišsiterlioti tongue.gif , šunų mieste daug.
Žalai žalia visur, gražu, tvarka ideali.
Čia vaizdai nuo apžvalgos aikštelės.
user posted image

Kitoj tilto pusėj:
user posted image
user posted image

Dabar čia sėdi kiti žmonės , bet kiek vėliau čia sėdėjau aš ax.gif ir pietavau biggrin.gif
user posted image

O kilau šiais laiptukais
user posted image



Papildyta:
Kita aikštelė, ir matosi namų langai.
user posted image
user posted image
user posted image

Siena apaugusi lianomis, laaaabai aukšta, foto taip nesimato, gaila...
user posted image
user posted image

Aplink daugelio medžių kamienus apsivijusios lianos
user posted image

Ir čia pat gyvena žmonės, kažką augina daržiukuose, ir tie daržiukai auga laiptais, nes kalno papėdė, ir labai tvarkingi.
user posted image

Daržai, namai, , tarp jų pilies gynybinės sienos griuvėsiai. Vaizdelis nuostabus.
user posted image


Papildyta:
user posted image
user posted image
user posted image
Apžvalgos aikštelė iš apačios
user posted image

Balkoniukas
user posted image

Dar iš kitos pusės
user posted image

user posted image

Ir nuo tilto:
user posted image


Toliau ėjau kita miesto puse, irgi gražu, be abejo ir švaru, žmonių nedaug, naujesni pastatai.
Čia bažnyčia
user posted image
Liuksemburgiečiai labai myli savo hercogus, jų foto yra visur, net parduotuvių vitrinose
user posted image



Papildyta:
Buvo tokia vežiojama siena, jau mačiau ir anksčiu ją prie kitos parduotuvės, duoda rėmuką, pridedi jį ir rašai palinkėjimą hercogų porai
user posted image

Norinčių eilė
user posted image

Apspirkau nail.gif ir važiavau už 1.5 euro namo biggrin.gif
user posted image
tokių garsių vardų parduotuvių l.daug
Atsakyti
Oi, kaip grazu, kokie vaizdai...Super! Mes planuojame su seima uz poros dienu irgi nuvaziuoti aplankyti Liuksemburga. Gyvename Vokietijoje, netoli cia mums, 100 km, tai ruosiu info apie miesta. Daug ka nukopinau, tikiuosi pravers smile.gif Vaziuojam ziema, bet gal del to graziu vaizdu nesumazes? smile.gif Gal tik nebus taip zalia...
Atsakyti
Buvome 2012-12-29 diena, labai patiko, su oru pasiseke, buvo plius 12 ir saule islysdavo. Vaziavome su masina, palikome centre, pozeminiame garaze, sumokejome uz 3 valandas 5 eurus. Manau labai gera dar kaina, bet jau kitos kainos tai mane isgazdino! Kadangi buvome su vaikais- iskarto nuvareme i Macdonalda ir ten....vaikiskas meniu 7 eurai!- wow! Vokietijoje pas mus max 3 euro. Pas mane yra 3 stebuklai mazameciai ir padauginus tai is 3, tai man jau pasirode per didele kaina smile.gif mazinom porcija iki 2 vaikisku meniu, tada dar 2 kavos, 3 pyragaiciai, ai, zodziu, kai susimokejome, tai maza nepasirode smile.gif Pasisupti ant vaikisku karuseliu pas mus Vokietijoje jos kainuoja 1 euras, o Luxembourge 2,5 euro, ir man tai reikia dauginti is 3 doh.gif . Tiek to, susilaikeme nuo karuseliu rolleyes.gif
Bet viskas kitas tai super! Silta, daug zmoniu, vaizdai uzburiantys. Kadangi netoli gyvename, tai slapta viliuosi aplankyti dar karta ir pabuti ilgeliau....
Atsakyti