Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Klaipėdoje

jei reikia irenos nr is simonaitytes galiu duoti bet nepatariu eiti...
Atsakyti
QUOTE(Pythonica @ 2014 12 05, 19:41)
jei reikia irenos nr is simonaitytes galiu duoti bet nepatariu eiti...


Kodel nepatariat eiti?
Atsakyti
QUOTE(EllaTeb @ 2014 12 10, 23:45)
Kodel nepatariat eiti?

Kad jinai praktiskai visoms ta pati sneka, buvau vienu klausimu bet pasakojo visai apie kita kaip pvz gyvenu su draugu, apie ji praktiskai nieko o pasakojo kaip atsiras vyras ir koks jis bus fainas apie jo seima vos ne. gera psichologe, maloni, pradzioj atrodo daug teisybes bet kai pagalvoji tik apsuka galvele savo graziaa kalba, na nezinau daug bendru dalyku, kuriuos gali kiekvienam pritaikyt, zodziu man nepatiko niekas neissipilde, 2 kartus buvau ir abu nieko gero, kkazka minimaliai tik pataike, drauges buvo, mama buvo, mamos drauges bet visoms ta pati arba ne i tema suoke biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki, ieškau burėjos, kuri gali skaityti iš kavos tirščių. Būčiau dėkinga, jeigu pasidalintumėte kontaktais Klaipėdoje.
Atsakyti
sveikos, mamos 4u.gif

girdejau, kad yra kazkokia Tania/ Tatjana, kuri bent jau pries 2 metus bure Riporte (Zveju uostas), ji yra ruse ir ismoko burti is cigones. Buria su paprastomis kortomis, bet labai gerai. Stamboko sudejimo.
Gal kas buvo pas ja? Labai truksta kontaktu jos...

HELP kas galit mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki.jei kam reiketu pagalbos :-). Galeciau padeti. Metu paprastomis kortomis. Tuo neuzsiimu,tik pazįstamu ratui. Čia šiaip toks pamastymas :-)

Atsakyti
Buvau pas Aleksandrą (vyriskis Simkaus g.) Tai vėjų vėjai. Turbut daugiau gyvenime neisiu pas joki/jokią burėja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(600eva @ 2015 02 27, 11:45)
Sveiki.jei kam reiketu pagalbos :-). Galeciau padeti. Metu paprastomis kortomis. Tuo neuzsiimu,tik pazįstamu ratui. Čia šiaip toks pamastymas :-)


Galiu ir is nuotraukas :-)
Atsakyti
Merginos, pas kokią būrėją Klaipėdoje Natalija Bunkė lankėsi? Ką tik laidoje pasakojo, gal supratot, apie kurią blush2.gif kokius ten stebuklus ji daro, smalsu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Noriu_padovanoti @ 2015 05 04, 21:10)
Merginos, pas kokią būrėją Klaipėdoje Natalija Bunkė lankėsi? Ką tik laidoje pasakojo, gal supratot, apie kurią  blush2.gif kokius ten stebuklus ji daro, smalsu blush2.gif

mane irgi suintrigavo smile.gif
Atsakyti
Man irgi noretusi tos burejos kontaktu kur Bunke buvo. Gal kas zinot?
Atsakyti
Sveikos merginos, kaip su tom būrėjom reikaliukai? ar yra naujovių. Jei kam aktualu, galiu pasisakyt, pernais buvau pas Aldona, nidos g. jei neklystu, tai pas ją tikrai nebeičiau, nors išeidinėdama vis kartojo, tu mano klientė būsi, aš žinau. Iš kortų apie esama padėti pasakojo, bet daug ir neteisybės, tai vis tikslindavau, bet jinai vis tiek savo sakydavo. Gal kitom geriau pasisekė. Seniau kai buvo sunkus laikotarpis santykiuose, esu buvusi pas Marija, tokia tamsiais plaukais. Tai patiko pas ją, kortos apibūdino tiek mane, tiek mano vyrą, padėtį, norus. Apie ateitį tiksliai nepamenu, nes abstrakščiai papasakojo.
Norėčiau pas ką nors nueiti, turiu daug neatsakytų klausimų, apie kuriuos negaliu su artimais aptarti, daug norų, daug neapsisprendimo. Gal ką patartumėte, bet norėtūsi pas gero žmogaus, kad neplautų smegenų. blush2.gif
Atsakyti