Įkraunama...
Įkraunama...

Dermatologai Kaune

QUOTE(ingauk @ 2010 01 27, 18:41)
gerai kai eini viena ir vaikas zinai kad priziuretas bus nesvarbu kiek tu uztruksi, o jeigu eini su vaiku arba kad ir viena tik kokia valandai dviem, o cia reikia vos ne visa pusdieni pralaukt tai ka as zinau  g.gif  blink.gif

Jau anksčiau rašiau.... kad su mažais vaikais gyd. priima be eilės... Pats man sakė ateiti su vaiku, kad nereikėtų laukti... mirksiukas.gif
Atsakyti
taip tikrai su vaikais priima be eiles, ir del to laukiantiems be vaiku, laukimo laikas pailgeja dar minimum valanda laiko. tai man cia nesamone biski. pati laukiau 3h, o dar toj klinikoj tadien buvo sugedes apsildymas, ir nesilde, tai ir kojas ir rankas nusalau.
Atsakyti
SAKYKIT O TEN TIK SUAUGUSIUS AR IR VAIKUS PRIIMA DEL JU ODOS PROBLEMYCIU? ax.gif mANO MAZAJAITAI ATSIRADE TOKIOS SIURKSCIOS DEMELES ANT UZPAKALIUKO IR ANT KOJYTES PER SULENKIMA TOKIOS NET PARAUDE NZN KAS CIA GALI BUTI NIEKAM IS MUSU NERA TAIP BUVE doh.gif
Papildyta:
As kadangi gyvenu cia pat salia tos klinikos man butu gerai visai nueiti,nes poliklinikoj tai siuntimo reikia tai vel kur nors siuncia ilga muzika g.gif
Atsakyti
QUOTE(V&V @ 2010 01 29, 09:49)
SAKYKIT O TEN TIK SUAUGUSIUS AR IR VAIKUS PRIIMA DEL JU ODOS PROBLEMYCIU? ax.gif mANO MAZAJAITAI ATSIRADE TOKIOS SIURKSCIOS DEMELES ANT UZPAKALIUKO IR ANT KOJYTES PER SULENKIMA TOKIOS NET PARAUDE NZN KAS CIA GALI BUTI NIEKAM IS MUSU NERA TAIP BUVE doh.gif
Papildyta:
As kadangi gyvenu cia pat salia tos klinikos man butu gerai visai nueiti,nes poliklinikoj tai siuntimo reikia tai vel kur nors siuncia ilga muzika  g.gif

Priima ir vaikus ir suaugusius... O kiek skaičiau forume, kad ligoninėje Grušauskas tik vaikus ir gydė...
Atsakyti
Na va penktadieni apsilankem 4u.gif ir mes pas si daktareli,kaip visos ir minejot super thumbup.gif labai fainas ir su vaikais moka bendrauti mus greit apziurejo ispasakojo viska ir paleido net pinigeiu neeme,nuramino kad tai tik sausa oda kuria ziemos metu butina riebaluot biggrin.gif ta prasme ne drekinanciais kremais o riebiais tepti smile.gif girdejau ir sestadieni iki pietu dirba tokia moteris jo klause ax.gif
Atsakyti
Gal galit parašyt Grušausko privat. kab. tel. Nr? Kiek jis ima už konsultaciją blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitoria @ 2010 02 02, 14:24)
Gal galit parašyt Grušausko privat. kab. tel. Nr? Kiek jis ima už konsultaciją  blush2.gif  blush2.gif



Tel nr. 220288. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte06 @ 2010 02 08, 14:36)
Tel nr. 220288.  smile.gif

Ačiū smile.gif
Atsakyti
o sakykit kas liecia lytinius organus jis irgi apziuri ? turiu omeny del karpuciu ant lytiniu organu ?
Atsakyti
QUOTE(l-a-v-i-n-a @ 2010 02 09, 18:47)
o sakykit kas liecia lytinius organus jis irgi apziuri ? turiu omeny del karpuciu ant lytiniu organu ?



apziuri viska, skaiciau pincetas.lt apie ji atsiliepimus, tai is atsiliepimu, gavojau nukrisiu is juoko ir supratau kad jis gydo ir visokias venerines ligas. Siaip daktarelis tai super kas supranta jo jumora. As su vaiku per savaite buvau du kartus nulekus del ten tokiu sausu demeliu, jau galvojau jam cia koks atopinis dermatitas, nu zodziu visokiu blogybiu prisigalvojau, tai jis sake- "Dar ateisi del to pacio- prilupsiu tave su beisbolke" Drekink vaikui oda ir viskas, jis tiesiog "sausiukas" ir neieskok jam ligu, o vaika (tada jam buvo 3 men) tai senberniu isvadino, nu zodziu, jo bendravimo budas tai sakes biggrin.gif biggrin.gif O su vaikais tai teisybe kad laukti nereikia- tas gerai, bet jai suaugusiam tai ten buna eile iki duru nutysusi, tai isivaizduoju, ne kas kai reikia palaukti.
Atsakyti
[quote=V&V,2010 01 29, 10:49]
SAKYKIT O TEN TIK SUAUGUSIUS AR IR VAIKUS PRIIMA DEL JU ODOS PROBLEMYCIU? ax.gif mANO MAZAJAITAI ATSIRADE TOKIOS SIURKSCIOS DEMELES ANT UZPAKALIUKO IR ANT KOJYTES PER SULENKIMA TOKIOS NET PARAUDE NZN KAS CIA GALI BUTI NIEKAM IS MUSU NERA TAIP BUVE doh.gif
[

sveika? ar susitvarke jums? nes mano dukrai lygiai taip pat buvo, ant uzpakaliuko krastu ir vienos kojytes per sulenkima. tai Grusausko tepaliukas pagyde per kelias dienas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(melide @ 2010 02 16, 16:31)
Siaip daktarelis tai super kas supranta jo jumora.

Tas tai taip, Grušausko jumoras tai topinis.Bet jis ne piktybiškas. ax.gif Mes su savo kavalierium pas jį keliskart ėjom, tai visada labai kompetentingai apžiūri. Ir vaikus užkalbinti moka taip, kad tie jam viską atiduos ir parodys. thumbup.gif
Atsakyti