Įkraunama...
Įkraunama...

Patiekalai karštų sumuštinių keptuvėje

Na bandziau savaitgali kepti sumustinius su saldyta bemiele sluoksniuota tesla. Gavosi tiesiog thumbup.gif . Visa savaitgali valgem. Kepiau ir su desryte ir su uogiene. Kepti reikia kaip ir paprastus sumustinius tik siek tiek ilgiau, aliejaus pilti nereikia.
Atsakyti
Pabandyk su konservuotom pupelem pomidoru padaze ir fermentiniu suriu (buna ne tokie sausi). Ir baisiai skanu, ir sotu thumbup.gif
Atsakyti
Nesuprantu tai dedi tos teslos gabala ir pili ant jos uogiene ir ant virsaus vel teslos? Kaip visa tai neisbega lauk? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Varvara @ 2005 02 11, 20:12)
Nesuprantu tai dedi tos teslos gabala ir pili ant jos uogiene ir ant virsaus vel teslos? Kaip visa tai neisbega lauk?  blink.gif

uogienes nepilu, o dedu sauksteli smile.gif Bet dazniausiai darom mesiskus su desryte ir suriu.
Tikrai jau n kartu isbandytas receptas, brangusis be siu sumustiniu jau gyventi negali tongue.gif
Atsakyti
o as dar retkarciais darau sitaip ant batono uzdedu lasisos sudytos arba rukytos, pasmulkinu alyvuogiu ir uzdedu suriu ant virsau dar viena batono riekele bet aptepta sviestu ar margarinu bet tas sviestukas turi buti i virsu...
labai skanu
o dar seniau darydavausi i vidu dedi banano ir kaip ir pries tai tai virsutini aptepi sviestu, tokius skanu ir saldytus
ai dar viena atsiminiau dar skanu i vidu deti pasteta, suri ir krapu ar petrazoliu kokiu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Ar dar kas nors bandėte kepti sumuštinius su sluoksniuota bemiele tešla?
Aš bijau pabandyti cry.gif o jeigu nesigaus?
O ta tešla ne per stora? Ar jinai iškeps ir vidus nebus žalias vat koks klausimas mane kankina cry.gif
Kiek sumuštinių išeina iš tos tešlos? ax.gif
Atsakyti
darem tuos sumustinius-is vieno lapelio teslos du sumustiniai gaunasi........na, kazkaip labai riebu gavosi....bet retai tai visai liuks. o dejom kas pasitaike-ir varske ir desra,,,na pagal fantazija blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Malvyna @ 2005 05 16, 17:45)
Ar dar kas nors bandėte kepti sumuštinius su sluoksniuota bemiele tešla?
Aš bijau pabandyti cry.gif  o jeigu nesigaus?
O ta tešla ne per stora? Ar jinai iškeps ir vidus nebus žalias vat koks klausimas mane kankina cry.gif
Kiek sumuštinių išeina iš tos tešlos? ax.gif

Kazin prie kokios fobijos rusies butu galima priskirti baime pabandyti iskepti sumustini g.gif biggrin.gif
Nugi pabandyk ir viskas, nesigaus tai ne pasaulio pabaiga, tiesiog daugiau nebegaminsi ir viskas wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Malvyna @ 2005 05 16, 17:45)
Ar dar kas nors bandėte kepti sumuštinius su sluoksniuota bemiele tešla?
Aš bijau pabandyti cry.gif  o jeigu nesigaus?
O ta tešla ne per stora? Ar jinai iškeps ir vidus nebus žalias vat koks klausimas mane kankina cry.gif
Kiek sumuštinių išeina iš tos tešlos? ax.gif



biggrin.gif juokauji? wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Nome @ 2004 11 22, 15:24)
Norejau paklausti kam tas kiausinis? Taigi tie sumustiniai labai greit iskepa, ar kiausas irgi speja kartu su ta varske perkept? Man tai atrodo turetu buti labai skanu, tik abejoju del to kiauso. g.gif



Kaisuinis, kaip tik viska sutraukia kas skysta:)
As visada dedu kiausini i varske.
Atsakyti
Jeigu į šaldytą tešlą įdėti pakepintų pievagrybių ir iškepti tai niam niam thumbup.gif
essen.gif
Atsakyti
Na merginos jūs ir šaunuolės!!!! O ir fantazija pas jus thumbup.gif
Atsakyti