Įkraunama...
Įkraunama...

Karpačio

as irgi megstu karpacio ir jautienos ir zuvies (tik ne lasisos schmoll.gif ), visai neseniai paragavau jaunu astunkoju karpacio thumbup.gif
Atsakyti
Rani, dar neteko ragauti astunkojo karpacio. Jis tikrai nevirtas buvo? g.gif Zinau tik salotas: astunkojai truputi apverdami, o tada apslakstomi actu, citrinu sultim ir aliejum.
Atsakyti
QUOTE(Egle 22 @ 2007 10 29, 13:12)
Rani, dar neteko ragauti astunkojo karpacio. Jis tikrai nevirtas buvo?  g.gif Zinau tik salotas: astunkojai truputi apverdami, o tada apslakstomi actu, citrinu sultim ir aliejum.


bigsmile.gif pas mane kaip tik yra saldytuve ... nu nerealiai skanu thumbup.gif


karpacio teko tik is mesos valgyti...bet karta biski per daug atsaldyta restorane atnese,tai dabar paziuret i ji negaliu cool.gif ir aplamai siandien kaiminka man skaite laikrasty straipsni....del zalios mesos...atsieit jau atlikti tyrimai parode kad sukelia zarnu vezi unsure.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Manaska @ 2007 11 01, 20:57)
bigsmile.gif pas mane kaip tik yra saldytuve ... nu nerealiai skanu thumbup.gif
karpacio teko tik is mesos valgyti...bet karta biski per daug atsaldyta restorane atnese,tai dabar paziuret i ji negaliu  cool.gif ir aplamai siandien kaiminka man skaite laikrasty straipsni....del zalios mesos...atsieit jau atlikti tyrimai parode kad sukelia zarnu vezi unsure.gif  doh.gif


cia kaip tam anekdote - visi geri dalykai sukelia vezi, kenkia sveikatai arba, bent jau, yra nuodemingi.
Anksciau rasydavo, kad kepta mesa negerai, o dabar kad zalia negerai.
Atsakyti
Niekada neragavau karpačio schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Tinkis Vinkis @ 2007 11 06, 12:18)
cia kaip tam anekdote - visi geri dalykai sukelia vezi, kenkia sveikatai arba, bent jau, yra nuodemingi.
Anksciau rasydavo, kad kepta mesa negerai, o dabar kad zalia negerai.




man parveze is italijos gabala karpacio, tik nezinau kaip ir kur laikyti, saldytuve? ir kiek laiko?
Atsakyti
o kaparėliai būtini?
Atsakyti
Kapareliai tikrai nebutini smile.gif Tiesa pasakius, man Italijoje niekada neteko ragauti Karpacio su jais. Nors isivaizduoju, kad visai neblogai butu.
DIM, neparasei is ko tas tavo karpacio g.gif Gali but mesa, zuvis, suris... Sviezius produktus reikia kuo greiciau suvartoti. O galbut dziovinta? Karta pakliuvo i rankas arklienos karpacio... Is dziovintos mesos. Neragavau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(veitaita @ 2007 11 25, 20:02)
Niekada neragavau karpačio schmoll.gif

....tai paragauk biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Egle 22 @ 2007 11 28, 13:35)
Kapareliai tikrai nebutini smile.gif Tiesa pasakius, man Italijoje niekada neteko ragauti Karpacio su jais. Nors isivaizduoju, kad visai neblogai butu.
DIM, neparasei is ko tas tavo karpacio  g.gif Gali but mesa, zuvis, suris... Sviezius produktus reikia kuo greiciau suvartoti. O galbut dziovinta? Karta pakliuvo i rankas arklienos karpacio... Is dziovintos mesos. Neragavau  schmoll.gif

Džiovinta mėsa? As galvojau kad karpačio visa esmė ir yra žalia mėsa g.gif o džiovinta.. hm...
Atsakyti
na, zinok ten buvo taip ant pakuotes parasyta g.gif Arkliena supjaustyta labai plonais griezineliais ir dziovinta. Karpacio daroma ir is vaisiu ir darzoviu. Turbut pati esme yra taip kaip supjaustyta.
Atsakyti
buvo labai nesmagu, kai pirma karta manes paklause ar noriu karpaci uzkasti kol pagamins karsta patiekala ax.gif oj, sakau, tik labai nedaug, truputuka ax.gif net neisivaizdavau kas tai per daiktas blush2.gif ir tas mano pasakymas, kad atnestu nedaug visai ne i tema, nes ten ir taip nieko daug nera ax.gif persvieciami mesos ir darzoviu griezineliai ax.gif ale labai patiko g.gif nors namie dar nesu niekada dariusi, bet dabar nutinai pasigaminsiu ir sau ir vyrui smile.gif
Atsakyti