Įkraunama...
Įkraunama...

Lotynų Amerikos serialai

QUOTE(Isila @ 2012 01 26, 13:32)
Abismo de pasión

dekui. koks butu lietuviskas vertimas?
Atsakyti
oi nežinau, reiktų eksperčių klausti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2012 01 26, 13:50)
oi nežinau, reiktų eksperčių klausti  bigsmile.gif

nekantriai lauksiu sito serialo per lietuviska kanala wub.gif
Atsakyti
na, lietuviskai isvertus skambetu kaip - jausmu(aistros) bedugne smile.gif (mano asmeninis toks vertimas ;D ).. cia aisku gal nelabai skamba graziai, mieliau butu - begaline aistra.. 4u.gif ax.gif
Atsakyti
Peržiūrėjau visas 3 serijas Abismo de Pasion, tai viskas jau kažkur matyta, o juk tikrai nemačiau to serialo, šiaip gal labai tradicinis biggrin.gif Man labai Dominika Paleta patinka, tik kaip supratau greitai žus, neįdomu. Nesulaukiu suaugusių damiano ir Elisos, irgi tas turbūt negreit įvyks, po kokių 10 serijų, nes ta priešistorė čia labai reikšminga.
Atsakyti
QUOTE(waves @ 2012 01 26, 15:57)
na, lietuviskai isvertus skambetu kaip - jausmu(aistros) bedugne smile.gif (mano asmeninis toks vertimas ;D ).. cia aisku gal nelabai skamba graziai, mieliau butu - begaline aistra..  4u.gif  ax.gif

drinks_cheers.gif
Aistros gelmė, aistros bedugnė -kažkas tai tokio smile.gif

QUOTE(abiga @ 2012 01 26, 17:49)
Peržiūrėjau visas 3 serijas Abismo de Pasion, tai viskas jau kažkur matyta, o juk tikrai nemačiau to serialo, šiaip gal labai tradicinis biggrin.gif Man labai Dominika Paleta patinka, tik kaip supratau greitai žus, neįdomu. Nesulaukiu suaugusių damiano ir Elisos, irgi tas turbūt negreit įvyks, po kokių 10 serijų, nes ta priešistorė čia labai reikšminga.

Aha, man irgi Paleta patinka čia, nu bet ir vaidmuo čia jai skaityk teko tobulos moters, tobulos motinos smile.gif
Spėju, kad kokias 5-7 serijas vaikai maži turėtų būti.
Mažoji Elisa tai tokia savotiška parinkta biggrin.gif tongue.gif Mažą Gaelį žiūriu tas pats vaikas vaidina, kur "Likimo galioj" Alekso vaidmenį atliko. (vaikai pirmojoj versijoj kažkokie fainesni buvo)
Atsakyti
QUOTE(Måke @ 2012 01 26, 13:52)
nekantriai lauksiu sito serialo per lietuviska kanala  wub.gif

Ilgai gali tekti laukti. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(dreaming*girl @ 2012 01 26, 13:13)
Gal gali įdėti 2 serijos linką, nes randu nė dailymotion, nei youtubeje  unsure.gif


Aš tai žiūrėjau per telemundo puslapį, nes ten geriausia kokybėsmile.gif
http://msnlatino.tel...fe-371b7c476099
Atsakyti
user posted image
wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikos,

drauge labai nori pažiūrėt SORTILEGIO. Gal žinot kur galima rast visas serijas, na nors su rusišku vertimu..?
Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(perla69 @ 2012 01 27, 07:55)
Sveikos,

drauge labai nori pažiūrėt SORTILEGIO. Gal žinot kur galima rast visas serijas, na nors su rusišku vertimu..?
Ačiū.

http://www.intv.ru/v...?film_id=115950
Atsakyti
O kazin ten nera La fuerza del destino, bandziau ieskot bet to psl nelb man krauna... unsure.gif
Atsakyti