Įkraunama...
Įkraunama...

Lotynų Amerikos serialai

toks jausmas, kad Lotynų Amerikos serialus iš TV stumia turkiški
Atsakyti
Cia tik Lnk "uzsikalbliavo" ant tu turkisku. smile.gif Bet kadangi per lnk nebeziuriu jokiu serialu, tai ir tu turkisku neziurejau nei vieno.
Atsakyti
Man irgi toks vaizdas susidaro. Per tv3 tai nepaklusni sirdis I pabaiga eina o nieko naujo nereklamuoja, nuo kitos savaites kai baigsis Sutarties salygos Nepaklusnios sirdies po dvi serijasrodys o kai si pasibaigs idomu ka. g.gif
Atsakyti
QUOTE(laurada @ 2014 04 15, 21:55)
Sveikos, gal zinokt kodel neberodo Brazilijos aveniu? Nemaciau 2 dienas, o sia savaite ziuriu neberodo  verysad.gif  ar jis jau baigesi?

Del mokiniu atostogu tv3 pakeite programa. Kai baigsis atostogos turetu vel rodyt.
Atsakyti
Siuo metu nei viena nauju telenovele nesudomino, gal veliau atsiras kokiu neblogu naujienu. Kazkur rodos Marjorie de Sousa turetu vaidint, mielai paziureciau.
Atsakyti
nebeatsimenu kada žiūrėjau kažką iš telenovelių
apie jas žinau tik iš reklamų
Atsakyti
Vakar per LNK mačiau, kad reklamuoja naują serialą su Angelque Boyer. Matyt po "Audros" rodys, tas baiginėjasi.
Atsakyti
QUOTE(daivak30 @ 2014 04 17, 07:08)
Vakar per LNK mačiau, kad reklamuoja naują serialą su Angelque Boyer. Matyt po "Audros" rodys, tas baiginėjasi.

Taip, pasibaigus Audrai, rodys nauja telenovele su Angelique Boyer ir Sebastian Rulli Lo que la vida me robo, tai yra Amor real remeikas tik siuolaikinis, didziausias sios telenoveles minusas 200 serijos. Lotynu amerikoje jau 123serijos parodytos.
Idomu ka tv3 nupirks.
Papildyta:
QUOTE(abiga @ 2014 04 16, 19:00)
Siuo metu nei viena nauju telenovele nesudomino, gal veliau atsiras kokiu neblogu naujienu. Kazkur rodos Marjorie de Sousa turetu vaidint, mielai paziureciau.

Si telenovele turi labai dideli minusa tai pagrindis aktorius Pedro Fernandez.
O man is nauju telenoveliu labiausiai domina Mi corazon es tuyo su Silvia Navvaro, Mayrin Villanueva ir Jorge Salinu. Bei La Malquerida su Victoria Ruffo, Ariadne Diaz ir Christian Meier.
Atsakyti
La Malquerida dar neseniai pradėjo tik filmuoti, tai Lietuvoje artimiausiu metu nereikia tikėtis arba iš vis dar gali nerodyti. g.gif

Čia interviu su Christian Meier.

http://www.countrycl...entrevista.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ermik: 17 balandžio 2014 - 08:47
Kadangi telenoveles ne per tv ziuriu, tai man cia ne problema.
O ji prasides birzelio 2d.
Atsakyti
QUOTE(DG* @ 2014 04 17, 10:38)
Kadangi telenoveles ne per tv ziuriu, tai man cia ne problema.
O ji prasides birzelio 2d.


Aš taip pat žiūriu internetu. bet jei rodytų per TV, tai žiūrėčiau ten... 4u.gif
Atsakyti
Lo que la vida me robo ziuriu per interneta ir kazkaip manes negasdina 200 seriju nes veiksmo ten gan daug, o ypac kai nesu macius Amor real , tai man patinka 4u.gif ir buvo galima nuspeti, kad si nupirks, nes Teresa buvo sulaukusi didelio populiarumo, jei neklystu ir pagrindine pora tai zavi ax.gif
Del Mi Corazon es tuyo esu linkus abejot ji tik pradejo filmuot neseniai, bet is kitos puses lietuviai Silvia megsta tai visko gali but, bet betkokiu atveju telenoveliu nebeziuriu per tv, nes daug idomiau ziuret ispanu kalba mirksiukas.gif bet siaip gal ir uzmesiu aki jei bus laiko smile.gif

Na visai neblogas dar yra naujas El color de la passion orginali istorija, Televisos kompanijos, siaip pradzia kolkas idomi tik neaisku ar nenusivaziuos, kol kas man ji patinka smile.gif
Atsakyti