Įkraunama...
Įkraunama...

"Meilės sūkurys"

Gal galit papasakoti ka rode praejusia savaite? blush2.gif
Atsakyti
kodel nerodo kazin? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*DorfFres* @ 2012 10 15, 09:27)
kodel nerodo kazin? g.gif

g.gif as ir nesupratau
Atsakyti
QUOTE(*DorfFres* @ 2012 10 15, 10:27)
kodel nerodo kazin? g.gif

Jau zadejau klaust,a cia pas mane viena "Naisiu vasara" rodo? biggrin.gif
Atsakyti
jau rodo
Atsakyti
QUOTE(starke @ 2012 10 15, 00:50)
Gal galit papasakoti ka rode praejusia savaite?  blush2.gif

Kadangi nezinau ar matet ka nors pries tai,tai Doris uzmuse Konstantino teta Pilar.
Moritzas su Konstantinu sutare puikiai,kaip tikri broliai.Vyko alaus daryklos simtmecio jubiliejus ir Rozali ta proga kure filma.Moritzas atejo pas ja i kabineta ir klausia kur filmas? Rozali sako,tvarkau dabar,ateik ir tu padek.Ir Moritzas pamato.kad tuo metu,kai Pilar jau gulejo nutrenkta vazono,balkone stovi Konstantinas.Ir aisku isikale sau i galva,kad Konstantinas norejo nuzudyti ji,Moritza,bet netycia nuzude savo teta.Ir vel prasidejo nesamones.Moritzas jau skambins i policija,Teresa su Dorise bando ji sustabdyti,bet tas uzsispyres kaip ozys:Konstantinas norejo mane nuzudyti. Teresa atejo pas Moritza,jis tuo metu kaip tik buvo duse,ir Teresa pamate kompiuteryje ikista kortele su irasu.Ji ja istrauke ir perkirpo.Moritzas aisku vel baisiausiai supyko.Bet Teresa dabar apsisprende parduoti alaus darykla ir isvaziuoti kur nors su Moritzu.

Pas Ksavera atvaziavo krikstamote Nikola.Ji Ksavero seseriai padovanojo simta tukstanciu euru uz tai,kad ji(Ksavero sesuo) pagimde kudiki.Tai Ksaveras tuoj sumaste plana,kaip ir jam uzsidirbti pinigu.Ieskojo jis merginos,kuri galetu suvaidinti jo suzadetine,bet tinkamos nerado,tai dabar jo suzadetine - Rozali.Teta Nikola pazadejo jiems milijona euru,jei jie susituoks. O ta teta,kazkada pries 30 metu,Fiurstenhofe leido savo medaus menesi ir Alfonsas ja prisimine.Pradejo jos klausineti kaip gyvenimas,kiek vaiku turi,ir Nikola pasake,kad turejo viena vaika,bet ji prarado.Ir dabar i prieki truputi papletkinsiu,toji Nikola yra Teresos mama. Alfonsas pasake Ksaverui,kad Nikola prarado vaika ir Ksaveras nebenori jos apgaudineti,pasake Rozali,kad jokiu vestuviu nebebus,bet dabar jau Rozali nebenori trauktis biggrin.gif Tai Nikolai galvoje yra aneurizma,kurios negalima isoperuoti,tai ji ilgai ir nebegyvens.

Policija sueme Kristijana,bet paleido uz uzstata.Elena labai bijo,tai Nilsas pradejo ja mokyti savigynos.
Tai lyg ir viskas,ka pamenu 4u.gif
Atsakyti
Tas Moritzas mane jau pradeda nervinti gun_bandana.gif Visą savaitę nemačiau, bet va kai čia paskaitau, tai tik nervai genda, dėl tokio žmogaus, kuris visur tik blogumus mato doh.gif Greičiau jis firfintų lauk su visa ta baisuokle Tereza. Jau tokia niekam tikusi ši meilės istorija doh.gif
Atsakyti
QUOTE(fainulkina @ 2012 10 15, 12:22)
Tas Moritzas mane jau pradeda nervinti  gun_bandana.gif  Visą savaitę nemačiau, bet va kai čia paskaitau, tai tik nervai genda, dėl tokio žmogaus, kuris visur tik blogumus mato  doh.gif Greičiau jis firfintų lauk su visa ta baisuokle Tereza. Jau tokia niekam tikusi ši meilės istorija  doh.gif

drinks_cheers.gif
tai dar gerai,kad nematai biggrin.gif o as jau jo ta perkreipta snkuki tuoj sutalzysiu per ekrana,nu siaubas,kaip jis man nepatinka blush2.gif toks vepla,tik jis mat karalius,ir tik jis visada teisus doh.gif
Atsakyti
Mane irgi erzina tos Morisas.gun_bandana.gif Ir uz ka ji Tereza myli? Bukas uzsispyres avinas! Ne is toli net neprimena ta Moriza, kuri rode pradzioje dar iki nelaimes. Jis buvo toks romantiskas, o dabar paranojikas. doh.gif Man jau dabar Terezos gaila, zinant,kad ji uz jo istekes doh.gif
Atsakyti
QUOTE(violla @ 2012 10 19, 22:25)
Mane irgi erzina tos Morisas.gun_bandana.gif  Ir uz ka ji Tereza myli? Bukas uzsispyres avinas! Ne is toli net neprimena ta Moriza, kuri rode pradzioje dar iki nelaimes. Jis buvo toks romantiskas, o dabar paranojikas. doh.gif Man jau dabar Terezos gaila, zinant,kad ji uz jo istekes  doh.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Man irgi jis toks dabar atsumiantis schmoll.gif Ir nesuprantu,Teresa aiskina,kad myli,bet juk cia visai kitas zmogus,pradedant veidu,baigiant smegenim doh.gif Galejo su Konstantinu pasilikt.
Atsakyti
Sveikos, kreipiuosi i tas mamytes, kurios ziuri i prieki. smile.gif Kaip ten baigsis Rozali su fiktyviomis vestuvemis, ar gris ji pas daktareli? ax.gif Aciu! 4u.gif
Atsakyti
Nesusituoks ji su Ksaveru(cia jau didziausia nesamone butu lotuliukas.gif ).Grys pas Michaeli,nores uz jo isteketi,bet dabar jau Michaelis prades svarstyti,kad netinka jie vienas kitam. O kai mirs Ksavero krikstamote,tai Rozali bus paskirta Nikolos fondo pirmininke. O paskui,nelabai supratau,bet zinau tik tiek,kad Rozali isvaziuos i Holivuda. Viena,be Michaelio.
Atsakyti