Įkraunama...
Įkraunama...

Moterys meluoja geriau

Kazkaip nebesusirisa serialas visiskai.
Pvz kur dingo tas dailininkas, jo zmone, juk ji pradejo su Feliksu susitikineti, taip ir neberodo biggrin.gif
poto ta sesuo ne i tema..
Kristina, Jurate ,Vilma idomu ar ilgam dingo g.gif

o jau Kostes meile su Vilma tokia buvo, nelogiskai pasibaige smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vile1897: 21 kovo 2014 - 21:54
QUOTE(vile1897 @ 2014 03 21, 21:53)
Kazkaip nebesusirisa serialas visiskai.
Pvz kur dingo tas dailininkas, jo zmone, juk ji pradejo su Feliksu susitikineti, taip ir neberodo biggrin.gif
poto ta sesuo ne i tema..
Kristina, Jurate ,Vilma idomu ar ilgam dingo  g.gif

o jau Kostes meile su Vilma tokia buvo, nelogiskai pasibaige smile.gif

Nu vat atsirado ir dailininkas ir žmona ir Feliksas... biggrin.gif...

dėl Vilmos ir Kostės pritariu kažkaip ėmė ir nutrūko doh.gif gaila kad Vilma taip pradingo rolleyes.gif ...tikrai nelogiška "tokios" meilės pabaiga g.gif ....

Atsakyti
QUOTE(vile1897 @ 2014 03 21, 22:53)
o jau Kostes meile su Vilma tokia buvo, nelogiskai pasibaige smile.gif

Kad ta meile gal daugiau is Vilmos puses buvo ax.gif Kostei kaip kada, o kai pamate, kad pas Vilma dar baisiau nei pas Halina tai ir baigesi viskas ax.gif
Atsakyti
ar aš kažka praleidau? kaip tenbaigesi su Jūrate? ji apmulkino Mariju deltu ispirkos pinigu - ir jis ju nesusigrazino is jos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(astulka1 @ 2014 03 26, 23:20)
ar aš kažka praleidau? kaip tenbaigesi su Jūrate? ji apmulkino Mariju deltu ispirkos pinigu - ir jis ju nesusigrazino is jos? g.gif

kaip supratau taip apmulkino, nieko nesusigrąžino(spėjo pabėgt)........ rolleyes.gif
Atsakyti
Su ta pele tai smagiai taip isejo lotuliukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
Galinka tuoj prasigers doh.gif

Kas tie Bahamai??? lotuliukas.gif

Nu bet Ugnė..eina sau..siaubas kažkoks, psichinė visiška doh.gif ...ir rimtai jai kleptomanija, vis kažką nugvelbia, aną kartą šakutes iš kažkokio restorano parvilko doh.gif Jaučiu dar bus bajarių...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo banguole: 27 kovo 2014 - 14:16
QUOTE(banguole @ 2014 03 27, 14:13)
Galinka tuoj prasigers  doh.gif

Kas tie Bahamai???  lotuliukas.gif

Nu bet Ugnė..eina sau..siaubas kažkoks, psichinė visiška doh.gif ...ir rimtai jai kleptomanija, vis kažką nugvelbia, aną kartą šakutes iš kažkokio restorano parvilko  doh.gif Jaučiu dar bus bajarių...

NA MAN GALINA tai superine ir kaip aktore ir kaip personazas!nereali thumbup.gif ar ji geria,ar koste kontroliuoja, ar su podruskem bendrauja-ner jai lygiu! jau kai pykosi su ta drauge (nepamenu jos vardo) kur i roberteli isiziurejus,ir kai barnio metu sako PAPUUUSK,NPFU PALAUK tai visa seima balsu juokemes lotuliukas.gif
o ugnes personazas kazkaip issiseme,anksciau ji man patiko,bet kuo toliau, tuo kvailiau rezisieriai ja parodo...nei moteriskumo, nei proto, nei humoro jausmo (mano nuomone). ir dar nepatinka marijaus pana ta(irgi vardo neatsimenu,reikia matyt bilobil pavartot smile.gif ). nepatraukli visai,nesiziuri nors tu ka.
galina+kostia, robertelis+mama vistiek man the best.nieks ju nepralenks thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giegasim: 27 kovo 2014 - 21:46
Gal zinote is kur atsisiusti ar online pasiziureti butu galima Filma Moterys meluoja geriau Kristina?
Atsakyti
QUOTE(DG* @ 2014 04 10, 11:28)
Gal zinote is kur atsisiusti ar online pasiziureti butu galima Filma Moterys meluoja geriau Kristina?

Per TV anonsą reklamavo, berods balandžio 21d. TV3 tą filmą rodys. lens.gif
Atsakyti
Aciu, bet as ne per TV ziureti noriu. Na kai parodys tv3 gal ir torentuose bus bigsmile.gif
Atsakyti
biggrin.gif
bet kaip Robertėlis pasipriešino mamytei... net saldu buvo žiūrėt....
Atsakyti