Įkraunama...
Įkraunama...

Kuzey Güney

Ha, radau si puiku dainos klipa, ir ko gero officialu...

http://m.youtube.com...h?v=fzty7IvvKmU

O toms kurios rusiskai skaito radau vertima:

http://lyricstranslate.com/en/hayat-gibi-«...5;ь».html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mockava: 07 spalio 2013 - 20:36
Oi, na ka, jau i pabaiga mano serialas šitas. Iš pradžių puoliau, žiūrėjau, o va liko kelios serijos ir nenoriu jų užbaigt, žiūriu po truputį,nenoriu, kad baigtųsi smile.gif))) Nu bet ***** vat siandien tas Kuziejus jau mane ir sunervino, išvažiavo atostogų, tai kam tą mamytę dar pasiėmė. Faina ji, bet jau norisi, kad bent gale jie pabūtų vieni, be tų mamyčių, Guniejų ir Zaynepų. Dar nedažiūrėjau, bet jaučiu šita suknis Džemre vestuvinę suknią? nu einu dar biškelį pažiūrėsiu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(vitalicka @ 2013 10 08, 23:04)
Oi, na ka, jau i pabaiga mano serialas šitas. Iš pradžių puoliau, žiūrėjau, o va liko kelios serijos ir nenoriu jų užbaigt, žiūriu po truputį,nenoriu, kad baigtųsi smile.gif))) Nu bet ***** vat siandien tas Kuziejus jau mane ir sunervino, išvažiavo atostogų, tai kam tą mamytę dar pasiėmė. Faina ji, bet jau norisi, kad bent gale jie pabūtų vieni, be tų mamyčių, Guniejų ir Zaynepų. Dar nedažiūrėjau, bet jaučiu šita suknis Džemre vestuvinę suknią? nu einu dar biškelį pažiūrėsiu wink.gif


Na, nuojauta yra nuojauta ... lotuliukas.gif Bus dar tu sukniu! Ir vieni dar pabus, kai jau serialas baigsis lotuliukas.gif uztenka suzadetuves buvo tik tarp ju dvieju! Ir tai buvo laaaabaaaaaai daug!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mockava: 08 spalio 2013 - 23:46
QUOTE(Aylin @ 2013 09 23, 17:15)
Sveikos. Pradejau ziureti, bet labai jau man ilgos tos serijos, daug nereikalingu pokalbiu, tai labai jau letai man ziurisi jis, nebeng gaminu ar tvarkausi namuose. smile.gif

ziuriu cia.
http://bigcinema.tv/...kuzey-gney.html



gal galetumete parasyti kur galeciau paziureti nuo 54 serijos be subtitru, niekur nerandu. per kai kurias jusu parasytas programas as nemoku atsidaryti. paspaudziu serija, bet visalaik man leidzia ziureti 1 serija. Bukit geros pagelbekit.

Atsakyti
QUOTE(jurgita ag @ 2013 10 09, 13:00)
gal galetumete parasyti kur galeciau paziureti nuo 54 serijos be subtitru, niekur nerandu. per kai kurias jusu parasytas programas as nemoku atsidaryti. paspaudziu serija, bet visalaik man leidzia ziureti 1 serija. Bukit geros pagelbekit.

Kiek as ieškojau tai niekur nėra su balso verimu schmoll.gif radau tik arba su subtitrais arba isviso be vertimo doh.gif pradėjau žiūrėti 42 serija, o ji jau tik su vieno igarsintoju tai visai man nesiziuri... Ne tas visai schmoll.gif kai prasidės subtitrai nezinau kiek kantrybe nes taip žiūrėti, nes man rusiškai skaityti sunkoka blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgita ag @ 2013 10 09, 16:00)
gal galetumete parasyti kur galeciau paziureti nuo 54 serijos be subtitru, niekur nerandu. per kai kurias jusu parasytas programas as nemoku atsidaryti. paspaudziu serija, bet visalaik man leidzia ziureti 1 serija. Bukit geros pagelbekit.

Deja, labai apmaudu, taciau niekur neradau kad butu viskas igarsinta, paskutine siuo laiku ir yra tik 53 serija. Kas kelios savaites prideda po viena igarsinta, nes kai as ziurejau buvo tik 51, bet labai jau letai jie pridedineja....jau gal 3 savaite kaip pridejo 53 ir viskas.... Man is pradziu irgi sunku buvo skaityti, nes rusu kalba buvo stipriai primirsta, bet Kuziejus nugalejo mirksiukas.gif , prisverciau, na ir dabar ir rusu kalba pralavinau lotuliukas.gif , bet is pradziu oi kaip sunku buvo, stabdydavau vos ne kiekviena nauja sakini.... Suprantu, nera paprasta. Jei skaitymas ne iseitis, tada teks laukt igarsinimo.

Atsakyti
QUOTE(Mockava @ 2013 10 09, 18:00)
Deja, labai apmaudu, taciau niekur neradau kad butu viskas igarsinta, paskutine siuo laiku ir yra tik 53 serija. Kas kelios savaites prideda po viena igarsinta, nes kai as ziurejau buvo tik 51, bet labai jau letai jie pridedineja....jau gal 3 savaite kaip pridejo 53 ir viskas....  Man is pradziu irgi sunku buvo skaityti, nes rusu kalba buvo stipriai primirsta, bet Kuziejus nugalejo  mirksiukas.gif  , prisverciau, na ir dabar ir rusu kalba pralavinau  lotuliukas.gif ,  bet is pradziu oi kaip sunku buvo, stabdydavau vos ne kiekviena nauja sakini.... Suprantu, nera paprasta. Jei skaitymas ne iseitis, tada teks laukt igarsinimo.

aisku. ka padarysi. man nera sunku skaityti, tenka ir stabdyti. tai tik i gera. bet vamaciau kad tuoj prasides be vertimo is vis. kita filma pries pradedama ziureti butinai ziuresiu ir visas isversta, kitaip neziuresiu. siaip norejau pasidalinti, kad yra dar vienas labai geras filmas. kuri tikrai verta ziureti ir man pats geriausias is mano visu ziuretu.toks tikroviskas. kuri dar karta tikrai ziuresiu. tai liubof i nakazanije. patikekit tikrai GERAS!!! labai grazus pagrindinis aktorius. SAVASAS. TOKS SIMPATUKAS!
Atsakyti
QUOTE(jurgita ag @ 2013 10 10, 10:57)
bet vamaciau kad tuoj prasides be vertimo is vis.


Kaip tai be vertimo, net ir be subtitru? Kiek as ziurejau tai subtitrai yra iki paskutines serijos.

Tu tikriaisiai per turkcinema ziuri, ten kazkaip idomiai, reikia atskirai ieiti, kad subtitrai butu, bet bandyk per tuos kitus situs, kur sudeta pirmuose pranesimuos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mockava: 10 spalio 2013 - 13:27
4u.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo brashke77: 10 spalio 2013 - 21:05
Baigiu žiūrėti ši serialą, liko kokios 8 serijos ax.gif dabar žiūriu kaip kuzey ir dzemre kartu leidžia laiką, nu ir nesuprantu kaip galima šitaip buti susitvardziusiam net nepabuciuoti?! Miegoti atskiruose kambariuose ir save kantikinti... Nu gerai, nebūtina mylėtis, bet bent šalia gulėti aspikabinus wub.gif Man atrodo biski persistengta su tuo tyrumu ir t.t g.gif man norėtųsi kad butų nors truputeli aistros smile.gif
Mane asmeniskai erzintu toks vyro elgesys, ir jaučiu pati pirma imciausi iniciatyvos biggrin.gif

Nors siaip serialas tikrai man patiko, galiu pasakyti kad net labiau nei Uždrausta Meile bigsmile.gif
Atsakyti
Bet tai gi Kuzey, Milita, jis ne toks kaip visi, jis isskirtinis, ir ne uz ka jis nepalies Dzemre, kol nebus tikras kad ji jo.... Jis gi gali del jos paaukoti gyvybe, bet ka del jos padaryti, bet bijo ja paliesti, laikyti uz rankos, vien tik del to kad jis netikras del ju ateities, kad gal iskaudins, gal neatsispirs ir t.t. Iki siol kiek, jis ja tik viena karta dar tik pabuciavo, ar ne? O Samsune bande, taciau vis tie trukdymai kaip visada......Dzemre ji labai puikiai pazysta, netgi geriau nei jis pats save, taigi ji puikiai supranta ir zino ko siekia. Taip, tai kankinanti situacija, ir mane tas truputeli erzino, atrodo pati parodytum iniciatyva, taciau kai pergalvoji viska, tada kazkiek atsali, pradedi matyti visa tai jo akimis ir nusiramini... O dar tie turku paprociai, neliesti merginos, nors siame filme tai jie negalioja:-) ir viskas per Guney!
O Guney, Guney! Jį tai atrodo plikom rankom uz sprando pakratytym, nors Kuzey tai dare, nepadejo.....
Saunus aktoriai tie turkai, ar ne? Tikrai kai kurie verti oskaru!
Atsakyti
Na va, džiugu girdet, kas šis serialas patiko žiūrėjusioms, įdomu būtų daugiau nuomonių sulaukti smile.gif Šiaip man irgi trūko truputį daugiau to intymumo, nes serialas netrumpas, ir visą laiką lauki to bučinio, lauki ir lauki smile.gif)) Ypač, kai Džemre į Samsuną atvažiavo ir jis atidarė duris, nu galvoju dabar kaip stvers, kaip pabučiuos, bet ne...Na matyt serialo sumanytojai liko ištikimi tyros meilės idėjai iki galo-kol su broliu neišsiaiškinta-kad jos netemdytų jokie šešėliai.
Dar paskaitinėjau rusišką forumą, tai ten dauguma merginų irgi tokias pat pastabas išsakė smile.gif))
Atsakyti