Įkraunama...
Įkraunama...

Uždrausta meile

QUOTE(ewaldina @ 2014 02 21, 09:11)

Ir dar labiau neapkenčiu Behliulio nu grynas brudas, kaip jis elgėsi su Peiker? Tipo ženijies bet manęs neužmirši?

Ir man antra karta ziurint tas Behliulis schmoll.gif Realybej toki pamilt, tai jau ooo vargeli doh.gif Nieko nuostabaus, kad Bihter taip baigesi.
Jis toks egoistas, savimyla. Kad ir su Peiker, issiskyre, bet tegu jo nepamirsta. Nes kas cia dabar, bus su kitu laiminga ir Behliuli pamirs? Negalima taip cool.gif Vat man idomu, jis vis tas rozes siuntinejo, jei butu suveike - Peiker nusprestu neteket, noretu pas Behliuli grizt, tai kas tada? Ar reiktu jos Behliuliui?
Atsakyti
QUOTE(atverklanga @ 2014 02 21, 05:53)
Vat man idomu, jis vis tas rozes siuntinejo, jei butu suveike - Peiker nusprestu neteket, noretu pas Behliuli grizt, tai kas tada? Ar reiktu jos Behliuliui?

Hmmm, o man nė sekundės neatrodė, kad jis nori Peiker susigrąźinti... Rožės dar nereiškia tekėk už manes. Nė viename raštelyje siustame su gelemis jis neparase kad myliu, grizk ar panasiai. Tai buvo tik sveikinimai....aisku, ne be minties priminti apie save.

O ir pati Peiker veliau Bihter prisipazins, kad Behliulis ypatingas kai myli, kad jis visas save atiduoda meilei...
Atsakyti
QUOTE(Mockava @ 2014 02 21, 14:49)
Hmmm, o man nė sekundės neatrodė, kad jis nori Peiker susigrąźinti... Rožės dar nereiškia tekėk už manes. Nė viename raštelyje siustame su gelemis jis neparase kad myliu, grizk ar panasiai. Tai buvo tik sveikinimai....aisku, ne be minties priminti apie save.

O ir pati Peiker veliau Bihter prisipazins, kad Behliulis ypatingas kai myli, kad jis visas save atiduoda meilei...

Gal ne taip issireiskiau, man irgi neatrode, kad jis nori ja susigrazint. Bet tas jo elgesys... Sakai, tos geles - tik sveikinimai. Bet man toks elgesys klaidinantis atrodo. Pvz, kai Peiker pasake, kad pavydi Nihatui... Ir tos geles, zvilgsniukai... Butu Peiker vietoj naivesne ir vis dar jam neabejinga pana, tai ir mestu jauniki, vestuves, tiketu, kad Behliulis ja susigrazint bando. Bet kas tada? Liktu be nieko, nei vestuviu, nei jaunikio, o ir Behliulis geliu nebesiuntinetu tada.
Jo, Behliulis toks. Moka apzavet, suviliot. O paskui jau gyvenk kaip nori.
Atsakyti
QUOTE(ewaldina @ 2014 02 21, 10:11)
ir man lygiai tas pats  fool.gif žiūrint skauda širdį, o nežiūrėt negaliu  doh.gif reikėtų uždraust tokius serialus  lotuliukas.gif

kadangi vakarais teliką okupuoja MB tai vis internete žiūrinėju. N taji kartą pažiūrėjus pirmą seriją ne tik ant mamos babkes mest užsinorėjo o dar labiau kaltint Adnaną. Ne ji prie jo lindo, o jis sakyčiau pasinaudojo jos skausmu dėl tėvo. O ji tik ieškojo užuovėjos nuo motinos. Ir dar labiau neapkenčiu Behliulio nu grynas brudas, kaip jis elgėsi su Peiker? Tipo ženijies bet manęs neužmirši? Ir mano galva Peiker kaip sesuo turėjo daugiau kažką karyt pati pagrasint Behliuliui kad viską papasakos jei neatstos ar dar ką kai jau suprato kad sesuo įklimpo. Dabar tik savo lizdeliu rūpinos nuo Behliulio išsivadavus.

drinks_cheers.gif Aš dabar žiūriu pirmas serijas ir galvoju ar Bihter ištikro mylėjo Adnaną ar labiau tai buvo noras įkasti motinai ir pajusti meilę kurią juto kai jos tėvas buvo gyvas g.gif Apskritai tai keistai nei draugavę, nei ką ėmė ir pasipiršo Adnanas, o Bihter sutiko, nu, bet nebūtų serialas... rolleyes.gif
Atsakyti
Bet tas filmas toks karstakosiskas ir g.gif net nezinau, tragedijos lygioje vietoje unsure.gif
Tik isgiro snabzdesi, visi nutyla, zvilgsniai baisus, muzika irgi. Tik pamate ka, vel tragedija lygioje vietoje.

Ir tie "ypatingi" Behliulio zvilgsniai, kur kazkas meile mate, tai kad jis i visus ziuri ypatingai ax.gif


Beje, stovi lauke Behliulis su krapsiu, pila kaip is kibiro, o jie visi sausi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Holivudė @ 2014 02 21, 17:17)
drinks_cheers.gif Aš dabar žiūriu pirmas serijas ir galvoju ar Bihter ištikro mylėjo Adnaną ar labiau tai buvo noras įkasti motinai ir pajusti meilę kurią juto kai jos tėvas buvo gyvas g.gif Apskritai tai keistai nei draugavę, nei ką ėmė ir pasipiršo Adnanas, o Bihter sutiko, nu, bet nebūtų serialas... rolleyes.gif


Man irgi tokios pat mintys kyla, dideles meiles tikrai nesimato drinks_cheers.gif g.gif
Atsakyti
Tik vakar parskridom is Tenerifes, tad nuo siandien jungsiuosi ir as prie antra karta ziurinciu smile.gif
Atsakyti
Nebuvo ten karštos, aistringos meilės tarp Adnano ir Bihter. Šiandien žiūrėjau tą seriją kai jis pasipiršo. Nuvežusi Peiker į oro uostą Bihter pas tėvą užvažiavo ir kalbėjo su juo. Sakė kad jis geras, patikimas ir mielas. Esu gyvenime patyrus ir aistringą ir tokią ramią meilę. Gyvenu su pastarąja biggrin.gif manau kaip tik Adnanas tokią ją ir įsimylėjo, ramią, mielą ir t.t. o Bihter ... ji buvo tiesiog palaužta ir kai Peiker klausė mašinoj ar tu jį myli, ji permąstė: žvilgsnį, supratimą, ramybę, vertinimą šeimos ramybės ir jaukumo ir tada pasakė, taip myliu.
Bihter nužudė aistra. Taigi ji vėliau kai pirmą kart norėjo pabėgt laiške Adnanui rašė: norėčiau kad pririštum mane prie savęs nes myliu tave ir vaikus, bet degu aistroje ugnyje ir žinau kad joje sudegsiu... Aistra 25-26m amžiui visiškai užtemdo protą doh.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ewaldina @ 2014 02 21, 19:13)
Bihter nužudė aistra. Taigi ji vėliau kai pirmą kart norėjo pabėgt laiške Adnanui rašė: norėčiau kad pririštum mane prie savęs nes myliu tave ir vaikus, bet degu aistroje ugnyje ir žinau kad joje sudegsiu... Aistra 25-26m amžiui visiškai užtemdo protą  doh.gif  unsure.gif

Labai drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(ewaldina @ 2014 02 21, 21:13)
kad pririštum mane prie savęs nes myliu tave ir vaikus,

bet va, nepririšo... smile.gif
man toks įžulus Behliulis pasirodė, kai prašė pinigų Nihal, ot veltėdis, naudojasi mažvaike, o dar pasakė: vesiu, kai suaugsi biggrin.gif , juokais, bet ji priima už gryną...sulig kiekviena tokia fraze ir susuko protą merginai...vis tik 2-ą kartą žiūrėti negaliu...nu kažkaip... ax.gif , kaip supratau rodo, net 2val?
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2014 02 21, 23:47)
kaip supratau rodo, net 2val?


Taip, kaip ir anksciau - tik rodydavo nuo 15 iki 17 val., o dabar nuo 19 iki 21 val.
Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2014 02 21, 17:06)
Tik isgiro snabzdesi, visi nutyla, zvilgsniai baisus, muzika irgi. Tik pamate ka, vel tragedija lygioje vietoje.

Kai tiek zmoniu namuose, niekur nepasislepsi ir ramiai nepasnekesi tuoj pat busi kieno nors isgirstas. g.gif
Muzikaa labai grazi verianti iki sirdies gelmiu ax.gif
Atsakyti