Įkraunama...
Įkraunama...

Meilė ir bausmė

Jungiuos ir as prie ziurinciu, nes norisi "relakso" po "Atpildo" unsure.gif
Atsakyti
Puikus, gražus filmas su fone skmabančia gražia musika.
Galas gal kiek ištemtas (manyčiau kokiomis 5-10 serijų galėtų būti ir trumpesnis), bet iš esmės labai labai jau fainas.
smile.gif
Atsakyti
Jungiuos ir as, bet tiek, kiek pavasariop leis laikas 4u.gif nesukiuos, taip kaip del atpildo.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2014 03 18, 09:45)
Jungiuos ir as prie ziurinciu, nes norisi "relakso" po "Atpildo"  unsure.gif

O as kaip tik noreciau tokio serialo kaip atpildas, ziuri ir nezinai kas bus, galvoji apie viena, nutinka visai kas kita smile.gif o tos meiles seiles tai is tikro nervina doh.gif Manau sis serialas bus panasus i sehrezados ir onuro istorija, tik si pergules ne del pinigu, o is kersto, o pabaigoj visi ilgai ir laimingai gyvens biggrin.gif
Atsakyti
O man po atpildo jau norisi daugiau meiles wub.gif tikiuosi irgi bus geras filmas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Agneškė @ 2014 03 18, 11:07)
O as kaip tik noreciau tokio serialo kaip atpildas, ziuri ir nezinai kas bus, galvoji apie viena, nutinka visai kas kita  smile.gif o tos meiles seiles tai is tikro nervina  doh.gif  Manau sis serialas bus panasus i sehrezados ir onuro istorija, tik si pergules ne del pinigu, o is kersto, o pabaigoj visi ilgai ir laimingai gyvens  biggrin.gif

Is karto po "Atpildo" tokio pacio siuzeto filmo ziureti nenoreciau. Reik pailsinti nervines lasteles biggrin.gif

QUOTE(širlė @ 2014 03 18, 11:27)
O man po atpildo jau norisi daugiau meiles wub.gif  tikiuosi irgi bus geras filmas  thumbup.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Agneškė @ 2014 03 18, 12:07)
O as kaip tik noreciau tokio serialo kaip atpildas, ziuri ir nezinai kas bus, galvoji apie viena, nutinka visai kas kita  smile.gif o tos meiles seiles tai is tikro nervina  doh.gif  Manau sis serialas bus panasus i sehrezados ir onuro istorija, tik si pergules ne del pinigu, o is kersto, o pabaigoj visi ilgai ir laimingai gyvens  biggrin.gif

oj ne, Sehrezados ir Onuro istorija visiska skystalyne, cia tokia labai labai itikinanti, tikra meile.

man tai pats fainiausias is visu ziuretu turkisku, isskyrus didinga amziu, net gaila, kad jau esu maciusi. pagrindinis veikejas tai kazkas toookio, tobulybe kaip seralo herojus ir turintis tiek patrauklumo kaip vyras...
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2014 03 18, 12:26)
pagrindinis veikejas tai kazkas toookio, tobulybe kaip seralo herojus ir turintis tiek patrauklumo kaip vyras...

Siaip man jis ne grazuolis, bet tikiuos, pamilsiu jo heroju (nes labai jau giriamas), tuomet ir pats pagrazes:)Nes man taip ir su Behliuliu buvo:)Pradzioj siaip sau toks apzeles vaikis buvo, o i pabaiga netgi grazuoliu tapo:)
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 03 18, 13:44)
Nes man taip ir su Behliuliu buvo:)Pradzioj siaip sau toks apzeles vaikis buvo, o i pabaiga netgi grazuoliu tapo:)

ir man taip buvo biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, jungiuosi ir aš 4u.gif Manau, kad serialas turėtų būt visai įdomus tuo labiau, kad kaikuriom labiau už UM patiko ax.gif aš visai norėčiau veiksmo panašaus kaip Atpilde, bet mažiau mirčių, nes labai jau daug ašarų dėl kai kurių praliejau verysad.gif
Atsakyti
Gal kas mačiusių parašys kiek serijų turi šis serijalas?ačiū.
Atsakyti
Laukiu filmo, reikia rebilituotis po Atpildo bigsmile.gif Tikiuosi grazios meiles istorijos smile.gif
Atsakyti