Įkraunama...
Įkraunama...

Rusiški filmai ir serialai (XXV Tema)

QUOTE(Sim@ @ 2014 03 20, 11:33)
su jumis prisinaktinėjus, ryte buvau išbudinta - 05.51 val. - gavau tokio turinio sms (parašyta teisinga rusų kalba - pas mane klavoj tik nėra rus raidyno, tai parašysiu lietviškom raidėm): "Zdrastvuitie, sročno pasvanitie mnie. " ir nurodytas nr., iš kurio ir siųsta žinutė.
Išbudino ir likau nesupratus
cool.gif

sukčiai ir greičiausiai iš kalėjimo
gali ir į policiją kreiptis
Atsakyti
Nanita, man patiko Vangelija. Įdomus. O jau Jakovlevos vaidyba- aš apakus.
Man labai patinko tie rodomi vaizdai pradžioje filmo kur yra titrai, nuo
0.18min - 1.46min

Atsakyti
QUOTE(daibava @ 2014 03 20, 12:39)
sukčiai ir greičiausiai iš kalėjimo
gali ir į policiją kreiptis

Neverta prasideti, nieko policija nepades irnesakyk.gif Niekas pinigu neprase, nieko nereikalavo, o kad kazkas sms parase-mazu girti diedai kokie nr sumaise.
As nekreipiu demesio i tokias sms.
Uz tai kiek mane laidiniu telefonu a la tyrejai kalbino bigsmile.gif Paskambina ir prisistato kokiu Kauno rajono policijos tyreju Petru Petraiciu. Tipo, ar paskutiniu metu nedingo jusu dokumentai, pasas, kai atsakau, kad ne, sako, jog mano vardu ir pavarde atidarytos saskaitos banke, plaunami pinigai, reikia sutikrinti saskaitas, liepia atvaziuoti. biggrin.gif Sakau, atvaziuoju, diktuokit adresa biggrin.gif O jie tokie pasimete, neee, mes suprantam, kad jus uzsiemusi, kad i Kauna toli vaziuoti, viska galima telefonu isspresti lotuliukas.gif Vienzo, pasakau, kad as vis tiek atvaziuoju ir kad ju telefona matau savo aparate, nueisiu pas virsininka ir pranesiu apie tokia duomenu apsauga, kurios jie, kaip pareigunai, nesilaiko. Tai meta rageli, zinokit lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nanita @ 2014 03 20, 11:02)
Ramsius,išdrysiu paklausti  blush2.gif Ar nuotraukoje avatore,jūs?Na,ta kur kairiau aišku  biggrin.gif

bigsmile.gif

QUOTE(sena pažįstama @ 2014 03 20, 11:15)
Ten tikrai Ramsius, isdriso Zaliaaki aplankyti, ot, motera be baimes thumbup.gif  thumbup.gif

Tai jau taip bigsmile.gif Продолжение следует ax.gif

QUOTE(Sim@ @ 2014 03 20, 11:33)
1.bet as vakar JO buvau dar kitokia foto radus...

2.su jumis prisinaktinėjus, ryte buvau išbudinta - 05.51 val. - gavau tokio turinio sms (parašyta teisinga rusų kalba - pas mane klavoj tik nėra rus raidyno, tai parašysiu lietviškom raidėm): "Zdrastvuitie, sročno pasvanitie mnie. " ir nurodytas nr., iš kurio ir siųsta žinutė.
Išbudino ir likau nesupratus
cool.gif

1.Oi, aš irgi turiu kitokių. Ir labai kitokių tongue.gif
2.Sima, ir aš gavau, ką tik. Paskaityk internetą, pilna tokių jau.
Mane dar labiau sunervino, nes intensyviai bendrauju su rusišku numeriu ir dar rusų kalba, tai žinoma, biškį sunerimau.
Atsakyti
QUOTE(daibava @ 2014 03 20, 12:39)
sukčiai ir greičiausiai iš kalėjimo
gali ir į policiją kreiptis

tai ir as pamaciau, kad kaliniu darbas, nes jie sėdi veltėdžiai ir dar mūsų, dirbančiųjų išlaikomi bei valgydinami, tai ir prisigalvoja nesąmonių...
o policija šiais laikas abejoju, ar imtųs kokių priemonių....


QUOTE(sena pažįstama @ 2014 03 20, 12:48)
mazu girti diedai kokie nr sumaise.

nu nieko sau_girti diedai doh.gif nr.tai net nelietuviškas blink.gif
+25-27-07-01-227
Papildyta:
QUOTE(sena pažįstama @ 2014 03 20, 12:48)
Uz tai kiek mane laidiniu telefonu a la tyrejai kalbino...

nors neliūdnai gyveni thumbup.gif

QUOTE(Ramsius @ 2014 03 20, 12:50)
2.Sima, ir aš gavau, ką tik. Paskaityk internetą, pilna tokių jau.

blink.gif kur skaityt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2014 03 20, 12:33)
[color=yellow] "Zdrastvuitie, sročno pasvanitie mnie. "


Atsargiai reikia su tokiais dalykais, nes jeigu paskambinsi, gali sąskaitą apvalią gaut už telefoną cool.gif Skaičiau, kad paskambinus tam tikrais numeriais, gali telefono sąskaitos 1000-tinės ateit. Kažkaip jie prasuka tuos pinigėlius doh.gif

QUOTE(sena pažįstama @ 2014 03 20, 12:48)
Uz tai kiek mane laidiniu telefonu a la tyrejai kalbino


Ir man tas pats buvo. Paskambino savaitgalį, buvau kažkokia atsipūtus, kad vos žinokit neapgavo doh.gif kai pradėjo banko sąskaitos prisijungimo kodų klausinėt, tik tada "atsičiuchinau" doh.gif kaip keikiau save "dura baba" cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2014 03 20, 11:55)

blink.gif kur skaityt? g.gif


Kad ir čia
http://rus.delfi.ee/...y...mp;no=0&s=1
Atsakyti
QUOTE(vikaliu @ 2014 03 20, 13:54)
kai pradėjo banko sąskaitos prisijungimo kodų klausinėt, tik tada "atsičiuchinau"        doh.gif   

tai gerai, kad laiku....

QUOTE(Ramsius @ 2014 03 20, 14:17)
Kad ir čia

4u.gif paskaiciau 4u.gif
V persiunciau ta sms, tai parase, kad ANIE tik ir iesko naivuoliu, kad pasimautu biggrin.gif
Atsakyti
Nu va,kiek geru atsiliepimu apie "Vangelija" 4u.gif Tuomet tikrai verta ziureti. smile.gif

Ramsis,уважаю friends.gif biggrin.gif idomu butu perskaityti istorija,kaip tau pavyko su juo nusifotografuoti,bet tikriausiai,si tema aptarineta daug sykiu.Tai tiek to bet kai man nusimatyt sansas nusifotkinti su savo favoritu,ateisiu patarimu biggrin.gif

sena pazistama,prasau man tujinti 4u.gif

Ka tik baigiau ziureti "Гетеры майора Соколова" cray.gif Patiko.Tokio tustuma dabar viduje. verysad.gif Tas Panino zvilgsis filmo pabaigoje... verysad.gif Nemegeje as filmus apie kara ziureti bet sis - isimtis.
Dar is kariniu labai patike "Звезда" ir "Отрыв",dviejose vaidina Igoris Petrenko,ir sis man patinka smile.gif O v Otryve ir Paninas.
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2014 03 20, 09:17)

QUOTE(Nanita @ 2014 03 20, 11:02)
Ramsius,išdrysiu paklausti  blush2.gif Ar nuotraukoje avatore,jūs?Na,ta kur kairiau aišku  biggrin.gif

o šitoj nuotraukoj aš flirt.gif
Atsakyti
user posted image

damušau serialo paskutines serijas
pirmos buvo nieko, o pabaiga truputuka iš fantastikos srities wink.gif
Atsakyti
QUOTE(daibava @ 2014 03 20, 22:14)
user posted image

damušau serialo paskutines serijas
pirmos buvo nieko, o pabaiga truputuka iš fantastikos srities wink.gif

as ir jo paskutine serija ziuriu, neblogas.
Aciu uz temuke wub.gif
Atsakyti