Įkraunama...
Įkraunama...

Rusiški filmai ir serialai (XXV Tema)

QUOTE(Nanita @ 2014 03 20, 18:00)
Ramsis,уважаю   friends.gif   biggrin.gif idomu butu perskaityti istorija,kaip tau pavyko su juo nusifotografuoti,bet tikriausiai,si tema aptarineta daug sykiu.Tai tiek to bet kai man nusimatyt sansas nusifotkinti su savo favoritu,ateisiu patarimu  biggrin.gif

reikia tik norėti, labai norėti lotuliukas.gif Parašiau geltonai tongue.gif Kad neįkyrėt jau žinančioms situaciją smile.gif
Trumpai galiu pasikartoti 4u.gif Važiavau i Sankt Peterburgą, į spektaklį rugsėjo mėnesį, prieš tai konkrečiai, из первых уст išsisiškinusi, ar tikrai vaidina spektaklyje. Vo kaip tik ryt bus pusė metų))). Jei atvirai, tai mačiau ir suvokiau tik spektaklio vidurinę dali lotuliukas.gif Pradžios nemačiau iki tol, kol suvokiau, kad čia ne sapnas lotuliukas.gif O galo nemačiau jau iš nervų. Gėda pasakyt, bet tik paskui realiai suvokiau, kad net neprisimenu, kuom anas vilkėjo, kai ant scenos gėles ėmė doh.gif Ale kai išgirdo lietuvišką "Ačiū", tai šypsena buvo per visą veidą tongue.gif Šakotis ir Švyturys - žinomi dalykai, это я знаю, это вкусно!, tik ištarti buvo sunkoka. Bet sąžiningai laužė liežuvį, kol nepataisiau smile.gif
Vo kažkaip taip buvo.
Tam tikra prasme....Ryšius palaikom 4u.gif


Šiaip jau apskritai keistas jausmas...Na, tarkim mūsiškiai, LT žvaigždūnai ir aktoriukai, ...matai ir pardėj, ir gatvėj, ir spektakly...maža kur.O tų, rusiškų...jie tik ekrane. Ir vo kai išeina iš služebkos tikras, gyvas. Savotiškai taip tongue.gif

QUOTE(Apuokas @ 2014 03 20, 18:33)
o šitoj nuotraukoj aš  flirt.gif

Nu kaipgi nepažinsi 4u.gif

Iš savo varpinės informuoju: Съемки "Брат за брата 3" завершены. Материал готовится к сдаче на ТВ-канал. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramsius: 21 kovo 2014 - 00:27
QUOTE(daibava @ 2014 03 20, 21:14)
pirmos buvo nieko, o pabaiga truputuka iš fantastikos srities wink.gif


aš irgi pasipiktinau, kad net meksikiečių muilo operose pabaiga būna įdomesnė cool.gif

Labas rytas 4u.gif
Atsakyti
Vakar ziurejau "Tichiny bliny", nuobodus, nepatiko schmoll.gif
Siandien "Radnoy chelovek", patiko thumbup.gif
Atsakyti
''Легок на помине'' /2014/
Премьера-Трейлер
http://kinozal.tv/de....php?id=1191360

user posted image
Papildyta:
Laba smile.gif
Jau kaip šilta lauke, net keista buvo, kai iš darbo išėjau laukan, čiut ne vasara...

Man dar šis aktoriu labai mielas
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2014 03 21, 20:31)
''Легок на помине'' /2014/
Премьера-Трейлер
http://kinozal.tv/de....php?id=1191360

user posted image
Papildyta:
Laba smile.gif
Jau kaip šilta lauke, net keista buvo, kai iš darbo išėjau laukan, čiut ne vasara...

Man dar šis aktoriu labai mielas

pritariu del aktoriaus, siaip pastebejau, kad musu skoniai del aktoriu net labai sutampa g.gif
bandysiu ziuret:
http://www.youtube.c...TBto6Ccp-0f9O4u
Белый налив (2010) - 1 серия из 4. Мелодрама
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2014 03 21, 18:31)
''Легок на помине'' /2014/

čia Harlamovas su savo nauja žmonike vaidina,
bet filmukas stipriai vidutiniškas
Atsakyti
"Уйти, чтобы остаться" 2013
http://kinozal.tv/de....php?id=1156740

user posted image
Atsakyti
šiąnakt doh.gif
mano kieme koncertuoja Baskovas,stoviu ir keikiuosi,kad nepaprašiau autografo doh.gif
Žiūriu ateina Žaliaakis su šeimyną bigsmile.gif aš tik išsišiepiau,greit prišoku,nu galvoju čia geriau nei Baskovas,o ir ne vien Ramsius galės maivytis,kad buvo susitikusi thumbup.gif Susirandu užrašų knygutę,paduodu,rašo jis man palinkėjimą lotuliukas.gif sako ,o kam rašyti ?sakau o tai nežinot,kad čia SM yra jūsų gerbėjų,sakau tokia Ramsius su jumis susitikėja g.gif jis ai tai čia jūs ta lotuliukas.gif lotuliukas.gif kol jis rašo kalbinu jo vaikį,sakau gal turi fotiką,nu reik ir nuotraukos gi,bet nėra.Paduoda man tą knygutę,skaitau ir nieko nesuprantu,o ir pasirašė ne kaip Žaliaakis,ai galvoju čia savo tikra kalba ir pavarde turbūt g.gif

Vakar mat paskaičiau žinutes kur Ramsiaus paklausė ar ten ji avatare ir pavydas matyt sukilo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nanita @ 2014 03 20, 18:00)
Ka tik baigiau ziureti "Гетеры майора Соколова"
Tas Panino zvilgsis filmo pabaigoje... verysad.gif Nemegeje as filmus apie kara ziureti bet sis - isimtis.


Baigiau ir as...
Taip tas zvilgsnis, tarsi atsisveikinimas... Ir is viso paskutinis filmas gavosi toks stiprus...
Sveikos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spoorga: 22 kovo 2014 - 10:05
pirmadienį premjera
"Я больше не боюсь"
Трейлер

user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2014 03 22, 09:37)
šiąnakt  doh.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif lotuliukas.gif Ot,kad dar tik nebūtų buvę " pabudau... et...tik sapnas " tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2014 03 22, 11:29)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  lotuliukas.gif  Ot,kad dar tik nebūtų buvę " pabudau... et...tik sapnas "  tongue.gif

tai taip ir buvo abu patinka ir nei nuo vieno nieko lotuliukas.gif
na vieną iš labai arti teko matyti wub.gif
Atsakyti