Įkraunama...
Įkraunama...

Didingas amžius (Muhteşem Yüzyıl), Nuo rugsėjo 7 d

QUOTE(Soled @ 2014 04 14, 18:17)
Daja visą savo turtą...,
...


Ačiū labai. 4u.gif

Na nerealus man šis serialas. thumbup.gif Visad kikendavau iš mamos, kuri turkų "1000 ir 1 naktis" žiūrėjo neatsitraukdama, o dabar pati savaitgaliais nuo 14val. "atsijungiu" iš 21 amžiaus. Taip pat ir apie osmanų imperiją priverte kiek tik galima plačiau pasidomėti, kaip haremai veikdavo ir etc. thumbup.gif

Galėtų vasarą jo nerodyti, nesinorės šiltomis dienomis prie Tv sėdėti...


Atsakyti
Bet ,kai pagalvoji,kiek Suleimanui sykiu ranka buvo buciuojama lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif .Visu nubuciuota biggrin.gif
Visa jo kuryba supper,toki seriala sukurti thumbup.gif
Atsakyti
Hatidze siandien nesupratau doh.gif doh.gif man blogai, tai bus ir jai blogai, nes ji pirma suzinojo ir pasake man apie Ibrahimo neistikimybe doh.gif doh.gif doh.gif dar dekinga turetu but, kad akis atvere, o jau Mahidevran tai tikra hiena, kitokio apibudinimo jai nerandu, randa prie ko prisiplakti ten ir prisiplaka, kaip koks š...., kur srovė nuneš ten ir plaukia doh.gif doh.gif vaziuotu pas sunu ir sedetu rami sau nuo visu situ intrigu, bet ne...
Atsakyti
Mahidebran, tai jau paranoja doh.gif nu jau tai simpatiju tikrai nerasta schmoll.gif
Atsakyti
O tos kur matete i prieki, saykit o Hiurem jau ir valdys ta harema iki galo, neatims is jos sitos teises? g.gif
Atsakyti
QUOTE(širlė @ 2014 04 19, 17:52)
Hatidze siandien nesupratau doh.gif  doh.gif

o aš suprantu,kodėl kelrštauti ruošiasi ax.gif juk neatėjo,tiesiai nepasakė,o kažkur popiergalį"netyčiom"pametė...o ir visa tai padarė ne todėl,kad norėjo Hatidžei akis atvert,padėt,o tam,kad Ibrahimas nukenkėtų verysad.gif oi,jaučiu-artėja mano Ibrahimui galas verysad.gif
hiurem man visiškai nepatinka,tačiau pagarba jai už gudrumą...man gaila mahidevran,tačiau jai prie hiurem nėra ko lygintis schmoll.gif pastarosios smegenys ohoho kaip veikia blink.gif o Mahidevran tai tik įsivaizduoja,kad gudri...
man šiandien labai Mustafa patiko thumbup.gif kai tas kažkoks padėjėjas sako:"ai,ateisiu,pakalbėsiu,ir jis darys pagal mane",o čia-bast,ir bausmė thumbup.gif
Atsakyti
nu dabar prasides ilgos kancios del feiruze
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2014 04 19, 20:04)
nu dabar prasides ilgos kancios del feiruze

kas kentės?
Atsakyti
QUOTE(audrikea @ 2014 04 19, 19:56)
kas kentės?

itariu, kad Hiurem g.gif
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2014 04 19, 19:04)
nu dabar prasides ilgos kancios del feiruze


ar labai ilgos? g.gif verysad.gif

bet ta feruze ji kazkieno siusta bus ar kaip,kad rodo jos prisiminimuose ta zieda suleimano ir durkla g.gif


kazkaip kurejai galejo daugiau graziu dienu Hiurem sukurti o tai dvi serijos grazios o kitos 15 intrigos,pestynes ir vien nesekmes Hiurem doh.gif
Atsakyti
As nelabai suprantu ka amziais istisom dienom sultono rumuose veikia Hatidze,toks jausmas, kad savo rumu , savu vaiku ir savu rupesciu nera, ateina ir diriguoja ka kam daryti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(širlė @ 2014 04 20, 21:15)
veikia Hatidze,toks jausmas, kad savo rumu , savu vaiku ir savu rupesciu nera,

taigi nera rupesciu, ten tarnaites viska padaro, rupesciai-tai kaip pakenkt hiurem, intrigos, valdzios rodymas, o ka namuose , kam valdzia parodysi, sedesi ir niekas veikt
Atsakyti