Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai II

QUOTE(Mockava @ 2014 04 16, 04:24)


Na lauksim tolimesnių įspūdžių! Įdomu, ar kuo toliau tuo Behliulis negražės? Vienoms taip, kitoms ir pasiliko nesimpatiškas. Kaip sako, pagyvensim, pamatysim...
wub.gif
user posted image

aha lauksim smile.gif prasinesiu biggrin.gif

QUOTE(lauravala @ 2014 04 16, 06:42)
Mergaites kada miegat? bigsmile.gif  lotuliukas.gif turkai valdo!!!:D
Barisas ir man patiko,jis toks "gudru snukiu" biggrin.gif,man istrigo,kaip jis is nervu duris firmoje dauze  lotuliukas.gif
man db atostogos,tai vyras jau juokias,kad turkijoj atostogauju viena,ji ir vaikus pamirsus biggrin.gif

Atsakyti
As tai pinigus ziurejau, tai panaktinejau biggrin.gif O pas Mockava gi normali diena buvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 04 16, 15:23)
As tai pinigus ziurejau, tai panaktinejau biggrin.gif O pas Mockava gi normali diena buvo smile.gif

as pinigus tik iki puses daziurejau vakar,nes Savaso nemaciau per telika tai per pc dabaigiau,o paskui knapset pradejau biggrin.gif ,siandien reiks pinigus baigt ziuret.
Oho tai Mockava tolokai nuo musu g.gif
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2014 04 16, 14:35)
as pinigus tik iki puses daziurejau vakar,nes Savaso nemaciau per telika tai per pc dabaigiau,o paskui knapset pradejau biggrin.gif ,siandien reiks pinigus baigt ziuret.
Oho tai Mockava tolokai nuo musu  g.gif

Dar i Kurta uzmeciau aki, tai issaude, isgulde ten visus, mazai gyvu liko biggrin.gif Sakau, gal jau ir baigsis lotuliukas.gif Kaip nepavykes projektas cool.gif
Supyko bobikes ant prastu reitingu, tai nutare juos pakelti visus ispyskindamos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 04 16, 16:01)
Dar i Kurta uzmeciau aki, tai issaude, isgulde ten visus, mazai gyvu liko biggrin.gif Sakau, gal jau ir baigsis  lotuliukas.gif Kaip nepavykes projektas  cool.gif
Supyko bobikes ant prastu reitingu, tai nutare juos pakelti visus ispyskindamos  lotuliukas.gif

Aha maciau per gecce.com anonsa Kurto,maciau kad te juos isspyskino,ir motina jo nusove,tai dabar juk i Turkija veiksmas turi persikelt ar ne?
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2014 04 16, 15:11)
Aha maciau per gecce.com anonsa Kurto,maciau kad te juos isspyskino,ir motina jo nusove,tai dabar juk i Turkija veiksmas turi persikelt ar ne?

Turbut, net nezinau, nesidomiu labai Kurtu. Vakar tik prisedau prie kompo tuo laiku, tai isijungiau pabaiga. Maciau Kivanco "skausmo" scena Nr. 2. Panasiai kaip su Ali. Tinka jam blogai jaustis ekrane cool.gif

As tai Gecce maciau tik kad Kivanc savo Basak dainavo seni seviyorum per gimtadieni biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 04 16, 16:28)
Turbut, net nezinau, nesidomiu labai Kurtu. Vakar tik prisedau prie kompo tuo laiku, tai isijungiau pabaiga. Maciau Kivanco "skausmo" scena Nr. 2. Panasiai kaip su Ali. Tinka jam blogai jaustis ekrane  cool.gif

As tai Gecce maciau tik kad Kivanc savo Basak dainavo seni seviyorum per gimtadieni biggrin.gif

Na reiks paziuret,siandien gal neknapsesiu lotuliukas.gif

O va sito nemaciau g.gif
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2014 04 16, 07:35)
Oho tai Mockava tolokai nuo musu  g.gif

Aha, mes septyniom valandom nuo LT skiriamės, aš čia pusryčiauju, o jūs vos ne vakarieniaujat ir matytus serialus aptarinėjat... O aš va kaip ir dabar dirbdama skaitinėju... Man vakare liūdna jei naktinėtojų nėra... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mockava @ 2014 04 16, 17:02)
Aha, mes septyniom valandom nuo LT skiriamės, aš čia pusryčiauju, o jūs vos ne vakarieniaujat ir matytus serialus aptarinėjat... O aš va kaip ir dabar dirbdama skaitinėju... Man vakare liūdna jei naktinėtojų nėra...  lotuliukas.gif

jei ne paslaptis kur ta tolybe? 4u.gif
Atsakyti
Ne į temą, bet mane va toks rytas vakar pasitiko, o ir šiandien vaizdas ne daug pasikeitė verysad.gif

user posted image

Vajetau, o kaip nuotraukas sumažint??? Aš photobucket naudoju.... Įdėjau milžinišką verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mockava: 16 balandžio 2014 - 16:12
QUOTE(Mockava @ 2014 04 16, 16:06)
Ne į temą, bet mane va toks rytas vakar pasitiko, o ir šiandien vaizdas ne daug pasikeitė  verysad.gif

Vajetau, o kaip nuotraukas sumažint??? Aš photobucket naudoju.... Įdėjau milžinišką   verysad.gif

O, siaubeli swoon.gif biggrin.gif Ne ne ne, nebeboriu ziemos schmoll.gif

Photobuckete reikia eiti i edit ir resize.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milagra: 16 balandžio 2014 - 16:29
QUOTE(Milagra @ 2014 04 16, 09:28)
O, siaubeli swoon.gif biggrin.gif Ne ne ne, nebeboriu ziemos  schmoll.gif

Photobuckete reikia eiti i edit ir resize.


Ačiū Milagra, aš iPad app naudoju, tai ten viskas truputį kitaip... Website viskas daug papraščiau... Sumažinau, bet atrodo forume jokio efekto neduoda...

O taip žiema jau taip įgriso šiais metais, kad neklausk, nepratę ms čia prie tokių, šiaurinėj daly taip, bet ne pas mus... doh.gif
Atsakyti