Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai II

As vis dar ziuriu Июньская ночь.
http://serialu.net/ijunskaja-noch/
Dar 5 serijos liko pasiziuret.
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 04 10, 13:10)
Aga jis yra, to daktaro maniako sunus. Tas daktaras uztaise moteriai jaunystej vaika ir paskui, kad si niekam neispliurptu, nupjove jai liezuvi(vakarykstej serijoj rode tuos atsiminimus) blink.gif Tai jis kersija dabar tam tevui. Nori tuos almazus surast, tam maniakui atkersyt ir su motina isvaziuot is salies. Bet tas daktarelis tai ziaurus, jis zuvu masalui zmogaus organus naudoja blink.gif Pas rusus tai buvo ikeltas spoileris, kad tas Metinas aceit romaniuka su ta Niuliufer susuks:)Bet cia kolkas tik fantazijos:)

Ai, nu va pražiūrėjau, vaikai cypė, ant galvos lipo, tai žiūrėjau tik akį užmesdama. Supratau, kad jis lyg kažkoks agentas ar buvęs policininkas. Nes Omero tai neišdavė smile.gif

Tas daktaras tai iškrypėlis visiškas doh.gif Aš tolkom tai ir nesupratau kodėl jis būtent į Elif nusitaikė.

QUOTE(Mockava @ 2014 04 10, 13:46)
lotuliukas.gif beveik pataikei! Dar kieme maža kruvelė yra, bet manau šiandien ir jos nebeliks, nes dieną iki 17 praneša ir lietuką.... O žibutė tai lietuviska.... Čia tik iš nuotraukų ir galiu jomis džiaugtis  blush2.gif  bet yra kitų gražių pavasario ženklų!

O aš apsileidus, nieko naujo nežiūriu. Retkarčiais dirstelnu  Meile ir bausme, kai tv pataikau ijungti, karts nuo karto Uzdrausta meile, nes anyta ziuri. Tik pas jus istikimai uzsuku naujienu paskaityt  mirksiukas.gif

Aš tik Kara para ask pasižiūriu, daugiau nieko.

Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 04 10, 16:57)
Ai, nu va pražiūrėjau, vaikai cypė, ant galvos lipo, tai žiūrėjau tik akį užmesdama. Supratau, kad jis lyg kažkoks agentas ar buvęs policininkas. Nes Omero tai neišdavė smile.gif

Tas daktaras tai iškrypėlis visiškas  doh.gif Aš tolkom tai ir nesupratau kodėl jis būtent į Elif nusitaikė.

Tai dar ir neparode kodel jo taikinys Elif. O tas Metinas nors ir nerode, bet turbut bus agentas ar kazkas tokio, nes i ta policijos virsininka kaip i direktoriu kreipiasi ir zino kokius ginklus policija naudoja.
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 04 10, 18:07)
Tai dar ir neparode kodel jo taikinys  Elif. O tas Metinas nors ir nerode, bet turbut bus agentas ar kazkas tokio, nes i ta policijos virsininka kaip i direktoriu kreipiasi ir zino kokius ginklus policija naudoja.

O ta daktaro bobikė irgi policininkė, ne?
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 04 10, 18:24)
O ta daktaro bobikė irgi policininkė, ne?

Ne, jinai lygtis su ta Omero kolege Pelin kažkur kartu mokėsi, todėl ji ir atpazino ax.gif bet Omercikas pagasdino, jeigu ji viska ispliurps, tai jis daktarui pasakys, kad ta jam neištikima su tos baisuokles sesers vyru biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 04 10, 18:57)
Ne, jinai lygtis su  ta Omero kolege Pelin kažkur kartu mokėsi, todėl ji ir atpazino ax.gif bet Omercikas pagasdino, jeigu ji viska ispliurps, tai jis daktarui pasakys, kad ta jam neištikima su tos baisuokles sesers vyru biggrin.gif

Jo jo, as kaip supratau, kad tas kazkur tai policijos ak. t.y. Ir su omeru kartu.
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 04 10, 19:19)
Jo jo, as kaip supratau, kad tas kazkur tai policijos ak. t.y. Ir su omeru kartu.

Aš tai maniau gal kokioj mokykloj, bet čia, tik kai bus su vertimu, bus aisku biggrin.gif Bet žiūriu, tam seriale vis kokia intrigele islenda smile.gif Ta mirusi sužadėtinė ir jos motinėlė irgi geros fruktes bus buvusios jaučiu, jei turėjo padirbtus dokumentus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(liepa50 @ 2014 04 10, 16:27)
As vis dar ziuriu Июньская ночь.
http://serialu.net/ijunskaja-noch/
Dar 5 serijos liko pasiziuret.

tikrai idomus tas serialas 4u.gif tik pabaigos tai kitos norejau unsure.gif
Ar idomus "1000 ir viena naktis"? verta ziureti?su gera pabaiga?
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 04 10, 20:44)
Aš tai maniau gal kokioj  mokykloj, bet čia, tik kai bus su vertimu, bus aisku biggrin.gif Bet žiūriu, tam seriale vis kokia intrigele islenda smile.gif Ta mirusi sužadėtinė ir jos motinėlė irgi geros fruktes bus buvusios jaučiu, jei turėjo padirbtus dokumentus  smile.gif

Aha, man ta sužadėtinė tai ir taip "gera" pasirodė, kol dar gyva buvo. O dabar dar išaiškės visokių naujienų.
Šiaip fainas serialas labai. Veža mane tiesiog. Ir prie Engino jau akys priprato po Fatmagulės biggrin.gif Tuba išvis nuostabi čia. Nepalyginsi su Asi. Tinka abu labai. Ir siužetas fainas. Nu vieni pliusai tiesiog biggrin.gif

QUOTE(svelni @ 2014 04 10, 23:12)
tikrai idomus tas serialas 4u.gif  tik pabaigos tai kitos norejau unsure.gif
Ar idomus "1000 ir viena naktis"? verta ziureti?su gera pabaiga?

Man nepatiko, nedažiūrėjau iki pabaigos, bet mano nuomonė dažnai skiriasi nuo kitų, tai nežinau ar verta ja vadovautis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 04 11, 00:19)
Aha, man ta sužadėtinė tai ir taip "gera" pasirodė, kol dar gyva buvo. O dabar dar išaiškės visokių naujienų.
Šiaip fainas serialas labai. Veža mane tiesiog. Ir prie Engino jau akys priprato po Fatmagulės biggrin.gif Tuba išvis nuostabi čia. Nepalyginsi su Asi. Tinka abu labai. Ir siužetas fainas. Nu vieni pliusai tiesiog biggrin.gif


apie koki cia seriala kalbat? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(svelni @ 2014 04 10, 23:25)
apie koki cia seriala kalbat?  bigsmile.gif

Kara para ask. Naujas jis, dar tik 5 serijas parodė.
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 04 10, 23:19)
Aha, man ta sužadėtinė tai ir taip "gera" pasirodė, kol dar gyva buvo. O dabar dar išaiškės visokių naujienų.
Šiaip fainas serialas labai. Veža mane tiesiog. Ir prie Engino jau akys priprato po Fatmagulės biggrin.gif Tuba išvis nuostabi čia. Nepalyginsi su Asi. Tinka abu labai. Ir siužetas fainas. Nu vieni pliusai tiesiog biggrin.gif

Man irgi viskas patinka, dėl Engino aš išvis "tirpstu" biggrin.gif(gal biski aš jam ta barzda patrumpinciau, bet nieko mirksiukas.gif ) O Tūba man tikra grazuole bigsmile.gif ypač i ta vakariene kai ėjo, wau mirksiukas.gif Siaip apskritai ju pora dabar auksumoj smile.gif Daug man čia gražių aktorių ir ta Elif drauge ir to maniako žmona ir tas Leventas toks saldaininis berniukas mirksiukas.gif Tik va tas Mertas, tai Kuzejui siek tiek normaliau atrode, čia tai kažkoks vepeza rolleyes.gif
Atsakyti