Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai II

QUOTE(Milagra @ 2014 04 11, 00:19)
Šiaip fainas serialas labai. Veža mane tiesiog. Ir prie Engino jau akys priprato po Fatmagulės biggrin.gif Tuba išvis nuostabi čia. Nepalyginsi su Asi. Tinka abu labai. Ir siužetas fainas. Nu vieni pliusai tiesiog biggrin.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif mane irgi,as vakar spec. neziurejau laukiau igarsinimo,bet is komentaru supratau,kad naujienu nemazai bus thumbup.gif .Bet itariu nebus labai ilgas g.gif...siandien dar nera igarsinimo,teks zlibinti doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 04 11, 08:25)
Tik va tas Mertas, tai Kuzejui siek tiek normaliau atrode, čia tai kažkoks vepeza rolleyes.gif

lotuliukas.gif ,nu jam su vaidyba,ne kas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauravala: 11 balandžio 2014 - 08:15
QUOTE(svelni @ 2014 04 11, 00:12)
Ar idomus "1000 ir viena naktis"? verta ziureti?su gera pabaiga?

Asmeniskai man patiko iki vidurio, tokia netradicine istorija atrode is pradziu, o paskui tai mano akimis ziauriai suprastejo... Turbut mazai tokiu serialu, kur taip nervuotu pagrindine veikeja, kalbu apie Shechrezada... Bet buvo uztat kitu veikeju, kurie ta trukuma atpirko... Man asmeniskai ne geriausias turku serialas (is tu kuriuos esu maciusi), bet ir ne prasciausias...
Atsakyti
man tai 1001 naktis prie prastesniu. esu dar kazkoki neidomu ziurejus, bet jau net pavadinimo nepamenu
taip, idomus tik is pradziu
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2014 04 11, 08:12)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif mane irgi,as vakar spec. neziurejau laukiau igarsinimo,bet is komentaru supratau,kad naujienu nemazai bus  thumbup.gif .Bet itariu nebus labai ilgas  g.gif...siandien dar nera igarsinimo,teks zlibinti  doh.gif
Papildyta:

lotuliukas.gif ,nu jam su vaidyba,ne kas...

Na, jei reitingai bus geri, tai gali būt ir ilgas. Tik tada jau atsiranda rizika, kad ištemps labai. O va su Kurtu tai labai neaišku kaip bus. Nes reitingai žiauriai prasti. Taip jiems ir reikia blush2.gif Nėra čia ko nesamonių rodyt biggrin.gif Tegul nuskuta Kivanca ir kokią normalią istoriją sugalvoja su intriga. O tai ten nuo pat pradžių apie nieką ir neva brangiausias serialas turkų istorijoj doh.gif Tarp pagrindinės poros jokios chemijos, visiškai neįtikina ta jų meilė. Iš Kivančo atimtas pagrindinis jo ginklas - emocijų raiška veidu ir akimis, nes per tą augmeniją nieko nesimato lotuliukas.gif Ir visose scenose rodoma tik apsiašarojusi apsisnarglijusi Farrah doh.gif

Kad jis nejoks ne aktorius, tiesiog pagrindinės scenarijaus autorės sūnelis, tai vis įkiša kur nors. Pobaisis man jis ir Kuziejuj buvo ir čia. Toks svirdulys iš Adamsų šeimynėlės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 04 11, 09:50)
Kad jis nejoks ne aktorius, tiesiog pagrindinės scenarijaus autorės sūnelis, tai vis įkiša kur nors. Pobaisis man jis ir Kuziejuj buvo ir čia. Toks svirdulys iš Adamsų šeimynėlės biggrin.gif

koks tai veikejas kuziejuj buvo?

as kara para ask ziuresiu, tik kai visas iseis ir bus igarsintas
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2014 04 11, 08:52)
koks tai veikejas kuziejuj buvo?



Dzanas, tas toks firmoj dickis kur buvo:)
Papildyta:
QUOTE(Milagra @ 2014 04 11, 08:50)
Na, jei reitingai bus geri, tai gali būt ir ilgas. Tik tada jau atsiranda rizika, kad ištemps labai. O va su Kurtu tai labai neaišku kaip bus. Nes reitingai žiauriai prasti.Tarp pagrindinės poros jokios chemijos, visiškai neįtikina ta jų meilė. Iš Kivančo atimtas pagrindinis jo ginklas - emocijų raiška veidu ir akimis, nes per tą augmeniją nieko nesimato  lotuliukas.gif Ir visose scenose rodoma tik apsiašarojusi apsisnarglijusi Farrah  doh.gif


Kurta tai skaiciau, kad i Kanus ar kur ten vezesi pristatinet, tai gal siek tiek isreklamuos, nes kolkas tai atsiliepimai tai saip sau apie ji g.gif Kivanca as megstu, tai biski gaila, kad jam sitam seriale nelabai....Kara para ask kolkas reitingai ziauriai geri, tai dar ji tikrai prates...Ji man atrodo pagal reitingus tik "Didingas amzius" lenkia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 04 11, 09:50)
nes per tą augmeniją nieko nesimato  lotuliukas.gif Ir visose scenose rodoma tik apsiašarojusi apsisnarglijusi Farrah  doh.gif

Toks svirdulys iš Adamsų šeimynėlės biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif jau nesijuokiau ,o zvengiau.....

Kurto neziuriu visiskai schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif...uzsuku Medcezir pasicekavint,bet ten irgi nuo pagrindinio aktoriaus tobulumo ziaugciot norisi blink.gif biggrin.gif verysad.gif

O kaip manot,jei filmas su titrais yra kokia nors tikimybe,kad ji igarsins???? as cia apie Latino-serialo kalbu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauravala: 11 balandžio 2014 - 09:26
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 04 11, 09:18)
Dzanas, tas toks firmoj dickis kur buvo:)
Papildyta:

Kurta tai skaiciau, kad i Kanus ar kur ten vezesi pristatinet, tai gal siek tiek isreklamuos, nes kolkas tai atsiliepimai tai saip sau apie ji g.gif Kivanca as megstu, tai biski gaila, kad jam sitam seriale nelabai....

Kara para ask kolkas reitingai ziauriai geri, tai dar ji tikrai prates...Ji man atrodo pagal reitingus tik "Didingas amzius" lenkia smile.gif

Nieko ten gero tuose Kanuose. Dėl Kivanc tikrai gaila. Laikas jau jam rist su sitomis bobelemis scenaristemis draugystes, nes jos jau visiskai issiseme, mano galva ir tempia ji zemyn.

14 vieta tai irgi nelaikau, kad labai geri reitingai g.gif Ar as klystu?

QUOTE(lauravala @ 2014 04 11, 09:21)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  jau nesijuokiau ,o zvengiau.....

O kaip manot,jei filmas su titrais yra kokia nors tikimybe,kad ji igarsins???? as cia apie Latino-serialo kalbu  g.gif

biggrin.gif Nu ebt ar neteisybe parasiau? biggrin.gif
Va, pvz, Enginui barzda labai tinka. Kazkaip kai jis su usais ir barzdele, tai ta nosis normalesne pasidaro ir ne toks mergaitiskas jis. Nes kai Fatmagul jis buvo kartais su ilgais plaukais ir tokiu gero suns zvilgsniuku, tai gryna mergyte cool.gif O kokie jo ranku pirstai biggrin.gif Nu man jis toks moteriskas labai, Behliulio niekada nesuvaidintu cool.gif Nors propratau jau prie jo ir piniguose tikrai ziurisi.

Precedentas - Kuziejus. Daugiau nezinau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milagra: 11 balandžio 2014 - 09:38
QUOTE(Milagra @ 2014 04 11, 10:35)
biggrin.gif Nu ebt ar neteisybe parasiau? biggrin.gif
Behliulio niekada nesuvaidintu  cool.gif Nors propratau jau prie jo ir piniguose tikrai ziurisi.


augmenija,grazus toks issireiskimas lotuliukas.gif uoj negaliu.......... biggrin.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauravala: 11 balandžio 2014 - 09:41
QUOTE(lauravala @ 2014 04 11, 09:21)
Medcezir pasicekavint,bet ten irgi nuo pagrindinio aktoriaus tobulumo ziaugciot norisi  blink.gif  biggrin.gif  verysad.gif

Čia nuo tavo krasavčiko? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 04 11, 10:42)
Čia nuo tavo krasavčiko?  bigsmile.gif

TEIP rolleyes.gif ,bet ale bile kaip tobulas,visiskai nieko gero,uzsuku ,sakau gal kas pasikeis,gal isivaziuos,bet vis ne doh.gif verysad.gif kaip jis gali but populiarus (filmas) biggrin.gif labai monotoniskas!
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 04 11, 09:35)
Nieko ten gero tuose Kanuose. Dėl Kivanc tikrai gaila. Laikas jau jam rist su sitomis bobelemis scenaristemis draugystes, nes jos jau visiskai issiseme, mano galva ir tempia ji zemyn.

14 vieta tai irgi nelaikau, kad labai geri reitingai  g.gif Ar as klystu?
biggrin.gif Nu ebt ar neteisybe parasiau? biggrin.gif
Va, pvz, Enginui barzda labai tinka. Kazkaip kai jis su usais ir barzdele, tai ta nosis normalesne pasidaro ir ne toks mergaitiskas jis. Nes kai Fatmagul jis buvo kartais su ilgais plaukais ir tokiu gero suns zvilgsniuku, tai gryna mergyte  cool.gif O kokie jo ranku pirstai biggrin.gif Nu man jis toks moteriskas labai, Behliulio niekada nesuvaidintu  cool.gif Nors propratau jau prie jo ir piniguose tikrai ziurisi.


Pas "ruses fanes", kaip skaiciau, tai 14 vietoj jis cia visos savaites reitinguose, kas reiskia, kad labai gerai, nes jis nesenai tik rodomas. Tuo metu kai tiesiogiai buna rodoma, tai jis buna 2 arba 3 vietoj, tai pagal ruses irgi labai gerai. Na, bet as tuose reitinguose ne profe, tai nzn biggrin.gif O del Engino man tas jame ir patinka, kad jis iskart matosi, kad toks gerietis:)O pirstai tai isvis kaip pas vyra man nerealiai grazus biggrin.gif Beje, i juos dazniausiai visi atkreipia demesi:)Na as megstu tokius svelnesnius vyrus, todel jis man ir grazus. Del Behliulio tai sutinku, neisivaizduoju, nieko kito siam vaidmeny niekaip smile.gif Man apskritai, Kivanco Kuzejus neprilygo Kivanco Behliuliui. Man Behliulis butent jo vaidmuo smile.gif Cia tas pats, kas niekaip neisivaizduoju as nieko kito Bither vaidmeny, kaip tik Beren. O Enginas yra suvaidines, "ne saldu" heroju - Mustafa, bet niekaip neprisiruosiu as jo to serialo paziuret, kazkaip neisivaizduoju as jo pamiselio, moteris musancio vyro vaidmeny:)))))Bet kadanors paziuresiu tikrai:)
Atsakyti