Įkraunama...
Įkraunama...

Великолепный век / Muhtesem Yuzyil

QUOTE(Agrefa @ 2014 04 13, 11:50)
Chm, nu kad ir dabar nėra dar 131 serijos  g.gif .

Cia yra su rusiskais titrais:
http://duralenta.ru/...kom-yazyke.html
Atsakyti
QUOTE(Reginok @ 2014 04 13, 13:13)

Ačiū,varausi žiūrėti bigsmile.gif .
Atsakyti
Na ir kaip jums 131 serija?
Man pagailo Michrimax, kad ištekinta Chiurem noru ir pragyvenusi su nemylimu žmogumi ji trokšta tikros meilės ir jai labai sunku dėl to.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agrefa: 13 balandžio 2014 - 18:17
Gal galetumete pasakyti,kas bus ar nutiks Pasai,kai Hatidze paprase skyrybu? Ir ,kas laukia Nigar ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Agrefa @ 2014 04 13, 20:14)
Na ir kaip jums 131 serija?
Man pagailo Michrimax, kad ištekinta Chiurem noru ir pragyvenusi su nemylimu  žmogumi ji trokšta tikros meilės ir jai labai sunku dėl to.

Mixrimax tikrai gaila, tik vargiai ar to laikmečio ir auklėjimo moteris būtų drįsusi taip ryte ryti, jai patikusį vyrą. Abejoju. Bet man labiau dabar gaila Hiurem, taip ji švelniai į Suleimaną kreipiasi, o tas kupčixą pasisodinęs, jaunuolį žibančiom akim laužia doh.gif veu. Tai kur ta didžioji meilė nugaravo?
O Nurbanu, kuo toliau tuo labiau šlykštukė darosi.
Atsakyti
QUOTE(GIZZI5 @ 2014 04 13, 18:54)
Mixrimax tikrai gaila, tik vargiai ar to laikmečio ir auklėjimo moteris būtų drįsusi taip ryte ryti, jai patikusį vyrą. Abejoju. Bet man labiau dabar gaila Hiurem, taip ji švelniai į Suleimaną kreipiasi, o tas kupčixą pasisodinęs, jaunuolį žibančiom akim laužia doh.gif veu. Tai kur ta didžioji meilė nugaravo?
O Nurbanu, kuo toliau tuo labiau šlykštukė darosi.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, as irgi idemiai ziuriu si seriala. Gal zinot kur butu galima pamatyti kitas serijas? (anglu kalba butu geriau, nes rusu nemoku). Ir gal zinot per lnk kelinta sezona ten rodo? siandien maniau kad jau paskutine serija rode. o tik sezono galas kaip supratau ax.gif Tai kita savaitgali tikiuos toliau rodys....

Ech kaip man ten viskas grazu, taip subtilu, net intrigos kartais tokios. Beje Hiurem man stulbinanti moteris, grazi aktore ja vaidina blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Citrinmedis: 13 balandžio 2014 - 22:40
QUOTE(Citrinmedis @ 2014 04 13, 22:39)
Sveikos merginos, as irgi idemiai ziuriu si seriala. Gal zinot kur butu galima pamatyti kitas serijas? (anglu kalba butu geriau, nes rusu nemoku). Ir gal zinot per lnk kelinta sezona ten rodo? siandien maniau kad jau paskutine serija rode. o tik sezono galas kaip supratau ax.gif  Tai kita savaitgali tikiuos toliau rodys....

Ech kaip man ten viskas grazu, taip subtilu, net intrigos kartais tokios. Beje Hiurem man stulbinanti moteris, grazi aktore ja vaidina blush2.gif

Kurį sezoną peržiūrėjot, kelintą sesiją.
Atsakyti
QUOTE(Agrefa @ 2014 04 14, 06:14)
Kurį sezoną peržiūrėjot, kelintą sesiją.


Man atrodo 64, kur Hiurem tapo haremo valdytoja blush2.gif
Atsakyti
Jeigu rusų k. suprantate, tai čia žiūrėkit:
http://bigcinema.tv/...sem-yzyil.html-
Atsakyti
Fainuolė ta Michrimach! Sugijo, o dabar tyčia vėl tepasi tais pačiais alergizuojančiais aliejais, kad tik vėl susitiktų su tuo gydytojuku! Kažin, kaip jiems baigsis?

Gal žinote nuo ko mirs Hurem? Kas čia per liga?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eling: 14 balandžio 2014 - 14:01
QUOTE(Agrefa @ 2014 04 14, 08:35)
Jeigu rusų k. suprantate, tai čia žiūrėkit:
http://bigcinema.tv/...sem-yzyil.html-


Dekui o angliskai nebutu tikriausiai nei su subtitrais, nei juolab igarsinto sad.gif
Atsakyti