Įkraunama...
Įkraunama...

Meilė ir bausmė

Bent jau mano akimis, tai Savašas yra visai ne mazgotė, paskui bobų sijonus lakstantis. Kaip tik priešingai - jis žmogus su tvirtais principais, konkrečiais tikslais ir kryptingai jų siekiantis. Visose gyvenimo srityse. Nusivilčiau juo būtent tuo atveju, jei jis toliau sėdėtų ir suktųsi tame pačiame rate, nes jis įsuktas ir iš inercijos gerai rieda. O Yasemine irgi anaiptol ne palaida bala. Ne bet kuri moteris turėtų tiek stiprybės ir ryžto tikėti ir palaikyti savo mylimą vyrą, atrodytų, neįmanomose situacijose. Būtent ji suteikė jam jėgų atlaikyti rimčiausius išbandymus. Ji visuomet juo tikėjo ir pasitikėjo. Man labai gražūs jų santykiai su visais "ups and downs" ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milagra: 15 balandžio 2014 - 14:39
Mustafa tai doh.gif doh.gif kazi Savasas suzinos jo bajerius ar ponai Sachnur nusleps viska?
O jau Sevgi doh.gif doh.gif Dievazi.. Nu is kur tokiu tupu moteru buna doh.gif kodel ji taip veidmainiskai su Jasemin elgiasi? Juk tipo drauges.. unsure.gif
Tikiuosi bent jau Nazan proto igavo.. O gal ne? blink.gif
Kaip viskas idomu darosi rolleyes.gif paskaiciavau, kad jau penktadieni turetu Savasas apie vaika suzinot.. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Leiton @ 2014 04 15, 15:09)
Mustafa tai  doh.gif  doh.gif  kazi Savasas suzinos jo bajerius ar ponai Sachnur nusleps viska?
O jau Sevgi  doh.gif  doh.gif  Dievazi.. Nu is kur tokiu tupu moteru buna  doh.gif  kodel ji taip veidmainiskai su Jasemin elgiasi? Juk tipo drauges..  unsure.gif
Tikiuosi bent jau Nazan proto igavo.. O gal ne? blink.gif
Kaip viskas idomu darosi  rolleyes.gif  paskaiciavau, kad jau penktadieni turetu Savasas apie vaika suzinot..  bigsmile.gif

Suzinos visus bajerius, bet deja per velai, nieko padet nebegales

Nazan bus ir toliau kvaila, gaila jos, bet supras kas per paukstis yra Bora


Perziurejau visa seriala, nors ir nepatiko is pradziu, bet taip isupo, kad per kelias dienas visa perziurejau biggrin.gif dabar net gaila, noriu vel ziuret, kokia grazi meile wub.gif O del Jasmin man ji tokia isgrazejusi pasirode, net labai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agneškė: 15 balandžio 2014 - 16:08
QUOTE(Agneškė @ 2014 04 15, 17:07)

Perziurejau visa seriala, nors ir nepatiko is pradziu, bet taip isupo, kad per kelias dienas  visa perziurejau  biggrin.gif  dabar net gaila, noriu vel ziuret, kokia grazi meile  wub.gif O del Jasmin man ji tokia isgrazejusi pasirode, net labai  ax.gif

as kai kurias serijas po kelis kartus ziurejau biggrin.gif ir siaip ziuresiu turbut antra ir trecia karta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Almute25 @ 2014 04 15, 11:12)
as vis dar bandau pamegti si filma, bet nezinau is visu kuriuos rode ir rodo, man sis pats neidomiausias, ziuriu vien del Cicek idomu kaip jai gyvenimelis susiklostys, pagrindiniai aktoriai ne kokie parinkti ypac Jasemin, tiek isvaizda tiek charakteris, ne nemano skonio(nors mano mama man labai priestarauja ji jai labai grazi:), nezinau man ji tokia jau vyresnio amziaus atrodo, nu turetu buti protingesne bet nezinau,  Savasas irgi toks skystokas charakteris, palaikau Sahnur jis dabar klano atstovas daug kas nuo jo priklauso o jis kaip liaudis sako paskui bobos sijona laksto, nesvarbu nei paprociai nei kaip seimoj viskas klostosi, kaip ir vakar susirinke sveciai o jis matai soko ir isvare, nes gi poniute paskambino ir pakviete susitikti...

biggrin.gif kai aš rašiau, kad ji man vyresnė pasirodė, tai gavau komentarų atgalios biggrin.gif, bet pan ir mano požiūris į šį serialą...kažko dar trūksta jame, gal neįsivažiuoju... ax.gif
Stebina jų tas amžinas: užmušiu, nužudysiu, mėtosi šiais grasinimais pastoviai doh.gif arba vieną myli visi, arba visos (na čia kaip visuose seriluose smile.gif )
Sevgi tai išvis višta... doh.gif doh.gif doh.gif nu tokio kvailumo... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xiuke: 15 balandžio 2014 - 16:45
Dar tas Mehmetas kisa savo nosi.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Leiton @ 2014 04 15, 17:09)
Mustafa tai  doh.gif  doh.gif  kazi Savasas suzinos jo bajerius ar ponai Sachnur nusleps viska?
O jau Sevgi  doh.gif  doh.gif  Dievazi.. Nu is kur tokiu tupu moteru buna  doh.gif  kodel ji taip veidmainiskai su Jasemin elgiasi? Juk tipo drauges..  unsure.gif
Tikiuosi bent jau Nazan proto igavo.. O gal ne? blink.gif
Kaip viskas idomu darosi  rolleyes.gif  paskaiciavau, kad jau penktadieni turetu Savasas apie vaika suzinot..  bigsmile.gif

jau maniau,kad atsipaistė,kai Bora pasakė,kad padidink sąmatą rodydama Jasmin,bet ne doh.gif taigi aiškiai galėjo suprast,kad Bora ir jai dėl pinigų meluodavo,bet ne doh.gif

Čiček labai pagražėjo 4u.gif

man kaip gražu buvo,Kai Savašas kavinėj pasakė"nepalik manęs" wub.gif

peržiūrėjau ir aš jau serialą ax.gif dar neįsivažiavęs serialas,antra dalis man labiau patiko ax.gif
na bet Mustafa blink.gif rado kur prieglobsčio ieškot doh.gif ir toks liurbis,seilius,tik kas-tuoj į ašaras doh.gif o motinėlė ir gera doh.gif masčiau-ką aš daryčiau jos situacijoj g.gif savas vaikas juk...bet norėjosi,kad jau atsipaistytu,nubaustų...
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 04 15, 15:34)
Bent jau mano akimis, tai Savašas yra visai ne mazgotė, paskui bobų sijonus lakstantis. Kaip tik priešingai - jis žmogus su tvirtais principais, konkrečiais tikslais ir kryptingai jų siekiantis. Visose gyvenimo srityse. Nusivilčiau juo būtent tuo atveju, jei jis toliau sėdėtų ir suktųsi tame pačiame rate, nes jis įsuktas ir iš inercijos gerai rieda. O Yasemine irgi anaiptol ne palaida bala. Ne bet kuri moteris turėtų tiek stiprybės ir ryžto tikėti ir palaikyti savo mylimą vyrą, atrodytų, neįmanomose situacijose. Būtent ji suteikė jam jėgų atlaikyti rimčiausius išbandymus. Ji visuomet juo tikėjo ir pasitikėjo. Man labai gražūs jų santykiai su visais "ups and downs"  ax.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Almute25 @ 2014 04 15, 02:12)
Savasas irgi toks skystokas charakteris, palaikau Sahnur jis dabar klano atstovas daug kas nuo jo priklauso o jis kaip liaudis sako paskui bobos sijona laksto, nesvarbu nei paprociai nei kaip seimoj viskas klostosi, kaip ir vakar susirinke sveciai o jis matai soko ir isvare, nes gi poniute paskambino ir pakviete susitikti...ne man tokie vyrai nepatinka...

Na štai, kaip smagu, kai ir su kitokiom nuomonėm pasirodo! Gerbiu jūsų nuomonę, tačiau atleiskit, bet nesutiksiu su jumis, nes man labai nesuprantamas jūsų požiūris į vyro ir moters santykius...

Taip, galbūt kažkiek kiekvienai moteriai imponuoja valdingi vyrai, gal vos ne kiekvienai įdomu pasižiūrėti iš šono, dar kai kam apšnekėti, kad ana kaimynas tai vyras, tvarko savo "bobą" , pasakė ir šventa.... Tačiau nemanau, kad ta "aptvarkyta" moterėlė džiaugiasi savo vyru... Jeigu ir nesiskundžia, tai tik iš baimės ar gėdos, kad tokį vyrą turi, ir garantuoju, kad apie tokį vyrą kaip Savašas šį serialą žiūrėdama su ašaromis akyse svojoja.... Net ir tos, kurios džiaugiamės savo vyrais, seilę varvinam lotuliukas.gif
Kuri nenorim vyro, kuris būtų jautrus, supratingas? Nejaugi norim, kad jei mes vyrui skambinam, ir jį kviečiam, kad jis pasakytų ne? Kad jis eilinį kartą mums atkirstų, ne dabar! Pas mane svečiuojasi svarbesni už tave? Mano nuomone, jei vyras bijo pasirodyti prieš kitus, kad jis, kaip jūs sakot " paskui bobos sijoną laksto" tai jis ne vyras, nes jis ne tik, kad nemyli moters, bet jos visiškai negerbia...

Sakot Šahnur pavyzdys kaip motina? Kuri norėtumėt atsidurt jos dukros vietoje? Be mokslo? Be teisės išeiti iš namų, nors jums jau virš 30? Be teisės išsakyti savo nuomonę? Žinoti, kad šiuose namuose jūs tai skuduras, netgi savo motinos akyse? Kad jus gali parduoti, atiduoti bet kam ir bet kada? Kad gali jūsų vaiką iš jūsų paimti? Taip tai tokius papročius klano motina Šahnur gina... Taip aš gerbiu js norą išlaikyti šeimą, jos stiprumą, tačiau ji man tikrai ne pavyzdys...

O apie Jasmin... Gi aiški jos pozicija dėl kūdikio buvo.... Aš suprantu, kad išprievartauta moteris nenori kūdikio, tačiau jos situacija kitokia. Taigi nenuostabu, kad ją motina įkalbėjo... Ir štai kiek džiaugsmo mažasis Onuras teikia visiems!

O Suleimanas iš Didingo amžiaus tikrai " pavyzdingas" vyras, užsimanė meilužės - turi visą haremą! O ir savo tikrojo vaiko mirties bausme nepabūgo nubausti! Tikras vyras! Žinoma sakysit kalbam apie kitus laikus ir t.t. Taigi... Kalbam apie kitus laikus, ir visai kitus filmus, tad gal tokių pavyzdžių ir nereikia.

Neįsižeiskit, čia mano nuomonė, ir tikrai nesmerkiu kitaip mąstančių, tik išdėsčiau savo pamąstymus...
Papildyta:
QUOTE(audrikea @ 2014 04 15, 09:59)
man kaip gražu buvo,Kai Savašas kavinėj pasakė"nepalik manęs" wub.gif

Tokie žodžiai atrodo daug daugiau pasako, negu, kad "aš tave myliu"

Papildyta:
QUOTE(Milagra @ 2014 04 15, 07:34)
Bent jau mano akimis, tai Savašas yra visai ne mazgotė, paskui bobų sijonus lakstantis. ......O Yasemine irgi anaiptol ne palaida bala......Man labai gražūs jų santykiai su visais "ups and downs"  ax.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Papildyta:
Nu va, išsisakiau už pora mėnesių! lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
idomiausias is visu matytu turkisku serialu thumbup.gif snd baigsiu ziureti,liudna darosi verysad.gif
beje, mb kartu gimtadieni svente su savasu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mockava @ 2014 04 15, 17:44)
Na štai, kaip smagu, kai ir su kitokiom nuomonėm pasirodo! Gerbiu jūsų nuomonę, tačiau atleiskit, bet nesutiksiu su jumis, nes man labai nesuprantamas jūsų požiūris į vyro ir moters santykius...

Taip, galbūt kažkiek kiekvienai moteriai imponuoja valdingi vyrai, gal vos ne kiekvienai įdomu pasižiūrėti iš šono, dar kai kam apšnekėti, kad ana kaimynas tai vyras, tvarko savo "bobą" , pasakė ir šventa.... Tačiau nemanau, kad ta "aptvarkyta" moterėlė džiaugiasi savo vyru... Jeigu ir nesiskundžia, tai tik iš baimės ar gėdos, kad tokį vyrą turi, ir garantuoju, kad apie tokį vyrą kaip Savašas šį serialą žiūrėdama su ašaromis akyse svojoja....  Net ir tos, kurios džiaugiamės savo vyrais, seilę varvinam  lotuliukas.gif
Kuri nenorim vyro, kuris būtų jautrus, supratingas? Nejaugi norim, kad jei mes vyrui skambinam, ir jį kviečiam, kad jis pasakytų ne? Kad jis eilinį kartą mums atkirstų, ne dabar! Pas mane svečiuojasi svarbesni už tave?  Mano nuomone, jei vyras bijo pasirodyti prieš kitus, kad jis, kaip jūs sakot " paskui bobos sijoną laksto" tai jis ne vyras, nes jis ne tik, kad nemyli moters, bet jos visiškai negerbia... 

Sakot Šahnur pavyzdys kaip motina? Kuri norėtumėt atsidurt jos dukros vietoje? Be mokslo? Be teisės išeiti iš namų, nors jums jau virš 30? Be teisės išsakyti savo nuomonę? Žinoti, kad šiuose namuose jūs tai skuduras, netgi savo motinos akyse? Kad jus gali parduoti, atiduoti bet kam ir bet kada? Kad gali jūsų vaiką iš jūsų paimti? Taip tai tokius papročius klano motina Šahnur gina...  Taip aš gerbiu js norą išlaikyti šeimą, jos stiprumą, tačiau ji man tikrai ne pavyzdys...

O apie Jasmin... Gi aiški jos pozicija dėl kūdikio buvo.... Aš suprantu, kad išprievartauta moteris nenori kūdikio, tačiau jos situacija kitokia. Taigi nenuostabu, kad ją motina įkalbėjo... Ir štai kiek džiaugsmo mažasis Onuras teikia visiems!

O Suleimanas iš Didingo amžiaus tikrai " pavyzdingas" vyras, užsimanė meilužės - turi visą haremą! O ir savo tikrojo vaiko mirties bausme nepabūgo nubausti!  Tikras vyras! Žinoma sakysit kalbam apie kitus laikus ir t.t. Taigi... Kalbam apie kitus laikus, ir visai kitus filmus, tad gal tokių pavyzdžių ir nereikia.

Neįsižeiskit, čia mano nuomonė, ir tikrai nesmerkiu kitaip mąstančių, tik išdėsčiau savo pamąstymus...
Papildyta:

Tokie žodžiai atrodo daug daugiau pasako, negu, kad "aš tave myliu"

Papildyta:

drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif
Papildyta:
Nu va, išsisakiau už pora mėnesių!  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



Sutinku su beveik kiekvienu jusu zodziu drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
O apie tai, kad turi suneli suzinos is motinikes. Esrefas suteis informacija, kad turi vaika, apsidziaugs , kad tai priezastis kuri isskirs amziams, o cia oba... smile.gif oj laukiu tos serijos ax.gif
Atsakyti