Įkraunama...
Įkraunama...

krūtinkaulio skausmas

Prieš 1,5 mėn peršalau. Prasidėjo bronchitas, pūslelinė... prie jo ir nemalonūs skausmai daugiau kairėj pusėj krūtinkaulio. Iš pradžių galvojau, kad čia koks tarpšonkaulinių nervų uždegimas, gėriau Nimesil, Tryniau su kažkokiu tirpalu, buvo darytos plaučių nuotraukos, bet nieko nerado... jau tuoj bus 2 mėn kaip man jis nepraeina. Labiausiai skauda, kai liemenį suku į vieną pusę, ar aukščiau keliu rankas, galvą lenkiu atgal, toks gaunasi skausmas su tempimu unsure.gif g.gif Kartais pasirąžius pasigirsta net toks silpnas trakštelėjimas toj vietoj. Tai kas čia galėtų būti? Ar be gydytojų pakartotino vizito nieko neišsigydysiu? GAl kam panašiai buvo?
Atsakyti
QUOTE(*Maja* @ 2007 10 22, 12:47)
Prieš 1,5 mėn peršalau. Prasidėjo bronchitas, pūslelinė... prie jo ir nemalonūs skausmai daugiau kairėj pusėj krūtinkaulio. Iš pradžių galvojau, kad čia koks tarpšonkaulinių nervų uždegimas, gėriau Nimesil,  Tryniau su kažkokiu tirpalu, buvo darytos plaučių nuotraukos, bet nieko nerado...  jau tuoj bus 2 mėn kaip man jis nepraeina. Labiausiai skauda, kai liemenį suku į vieną pusę, ar aukščiau keliu rankas, galvą lenkiu atgal, toks gaunasi skausmas su tempimu  unsure.gif  g.gif  Kartais pasirąžius pasigirsta net toks silpnas trakštelėjimas toj vietoj. Tai kas čia galėtų būti? Ar be gydytojų pakartotino vizito nieko neišsigydysiu? GAl kam panašiai buvo?



sveiki, ieškojau internete informacijos apie krūtinkaulio skausmą ir radau šią žinutę. Man tie patys simtopai, o gydytojai neranda priežasties. Nebežinau kur besikreipti. verysad.gif
Atsakyti
Man tikrai cia labai panasu i nervo uzdegima. Matyt tepaliuku neuztenka, gal reikia kokio Naklofeno, ar Diklofenako.
Atsakyti
QUOTE(*Maja* @ 2007 10 22, 12:47)
Prieš 1,5 mėn peršalau. Prasidėjo bronchitas, pūslelinė... prie jo ir nemalonūs skausmai daugiau kairėj pusėj krūtinkaulio. Iš pradžių galvojau, kad čia koks tarpšonkaulinių nervų uždegimas, gėriau Nimesil,  Tryniau su kažkokiu tirpalu, buvo darytos plaučių nuotraukos, bet nieko nerado...  jau tuoj bus 2 mėn kaip man jis nepraeina. Labiausiai skauda, kai liemenį suku į vieną pusę, ar aukščiau keliu rankas, galvą lenkiu atgal, toks gaunasi skausmas su tempimu  unsure.gif  g.gif  Kartais pasirąžius pasigirsta net toks silpnas trakštelėjimas toj vietoj. Tai kas čia galėtų būti? Ar be gydytojų pakartotino vizito nieko neišsigydysiu? GAl kam panašiai buvo?


As kankinuosi su panasiais skausmais, gal pasidalinsit patirtimi kaip issigydete?
Atsakyti