Įkraunama...
Įkraunama...

Buto planai

80,8 m2
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
91,5 m2
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
79 m2
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
51,4 m2
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Labai gražu clap.gif
O galiu paklausti? Čia iš interneto trauki šitus projektėlius, ar pati braižai su kokia nors programa. Labai jau susidomėjau ir aš.... g.gif
Atsakyti
O gal ten pat internete parašyta ir su kokiom programom piešinukai daryti ax.gif ? Labai reikia, niekaip lova kartu su spinta į miegamąjį netelpa cry.gif
Atsakyti
mano butas , pvz, irgi buvo 2 kamb. 64 kv.m., bet mes padarėm pertvarą, stumdomas duris ir atitvėrėm 3-ą kambarį. nuotraukas galyte pažiurėti Būto fotoalbumai temoje kažkur 11psl. aš vetos nedaug ir visko ten per daug, bet užtat kiekvienas turim savo kambari smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikulija: 10 lapkričio 2005 - 10:57
shiaip lenktom, gaubtom ir pan sienom neverta uzsizaisti jei tai nedidelis butas, arba nedidelis buto irengimo biudzetas, nes mazame bute vis tiek daug daiktu prie sienu, jei reikes juos gaminti nestandartinius, kainuos daug daugiau ir dar daugiau, jei bus noras, kad jie atrodytu graziai ir kokybishkai. Mazame bute lenktomis pertvaromis "suvalgoma" erdve, prie sienu nieko normalaus nepastatysi, viska teks delioti vos ne patalpos centre:)
Atsakyti
QUOTE(aistia @ 2005 11 10, 11:51)
shiaip lenktom, gaubtom ir pan sienom neverta uzsizaisti jei tai nedidelis butas, arba nedidelis buto irengimo biudzetas, nes mazame bute vis tiek daug daiktu prie sienu, jei reikes juos gaminti nestandartinius, kainuos daug daugiau ir dar daugiau, jei bus noras, kad jie atrodytu graziai ir kokybishkai.  Mazame bute lenktomis pertvaromis "suvalgoma" erdve, prie sienu nieko normalaus nepastatysi, viska teks delioti vos ne patalpos centre:)


Čia buvo pastaba mano interjerui?
Atsakyti
UPS... kokiam interjerui, Vikulija, nemaciau tavo:) Cia Ievos - Pievos planai mane ikvepe:)
Atsakyti
Vikulija--------> paziurejau tavo virtuve ish to smalsumo smile.gif Nu labai simpatishka, jauki, ypac su humoru tos mazos melynos dureles biggrin.gif smagiai:) Ziuriu, pakabinamos spinteles 60 cm plocio, kaip buityje tokios, patogu varstyti? nes shiaip gerokai atsitraukt reikia norint pravert. Klausiu todel, kad pati priprojektavus esu nemazai tokiu, bet naudojus nesu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aistia @ 2005 11 10, 15:28)
Vikulija--------> paziurejau tavo virtuve ish to smalsumo smile.gif  Nu labai simpatishka, jauki, ypac su humoru tos mazos melynos dureles biggrin.gif  smagiai:)  Ziuriu, pakabinamos spinteles 60 cm plocio, kaip buityje tokios, patogu varstyti? nes shiaip gerokai atsitraukt reikia norint pravert. Klausiu todel, kad pati priprojektavus esu nemazai tokiu, bet naudojus nesu biggrin.gif

žinok , net nesusimasčiau niekada, kad tai gali būti nepatogu. man tos dureliės visai patogios.
nors porą kartų, kai pamiršau uždaryti, trenkiausi j jas biggrin.gif
Atsakyti