Įkraunama...
Įkraunama...

Celiulitas IX tema

QUOTE(Caridian @ 2012 10 10, 09:43)
Masaziste sake, masazuoja limfos tekejimo kryptimi, nors yra judesiai ivairus, taip pat ir zemyn, bet visvien ir i virsu - pagal limfos tekejima. Jau 9 proceduru kursa praejau, rezultata matau smile.gif

kiek teko matyti youtube, masazuoja kojas nuo kelienio i virsu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dioryte @ 2012 10 10, 09:13)
kiek teko matyti youtube, masazuoja kojas  nuo kelienio i virsu smile.gif

Butent taip ir teka limfa. Man masazuoja ir i virsu ir zemyn.
Atsakyti
QUOTE(Bachure @ 2012 10 02, 16:21)
Aš irgi galvoju, kad kažkoks poveikis celiulitui jei trintis kava su cinamonu, o ne gerti. Gerti kavą su cinamonu ar kitokiais prieskoniais skanu smile.gif. Cinamonas šildantis, aktivinantis kraujotaką, tai, manau, turėtų būti naudingas.

manau geriausias rezultatas butu isgerti kava su cinamonu ax.gif o tai kas liko istrinti slaunis thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE

aprašymas kremo

o gal kas nors bandėte tos serijos gelį kūnui arba šveitiklį ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte525: 19 spalio 2012 - 10:15
Sveikos, ie6kojau to kremo šiandien Vilniuje (justiniškėse) :"Camelijoj", "Eurokose", rusiškos kosmetikos paeduotuvėj, "norfoj" ir niekur neradau, gal kas nors galite patarti kur jų būna?
QUOTE(bellty @ 2012 10 07, 16:07)

Atsakyti
QUOTE(Pati meilė @ 2012 09 30, 14:23)
Į maistą pilti?  g.gif  kaip įdomiai, aš būčiau šlaunis su juo išsitrynus  lotuliukas.gif


Cinamono reikia deti visur i maista gaminant tik nedaug, net ir gaminant mesa duos idomu pikantiska skoni. Cinamonas gerina medziagu apykaita, kraujotaka, todel sveika naudoti visa gyvenima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte525 @ 2012 10 19, 14:17)
Sveikos, ie6kojau to kremo šiandien Vilniuje (justiniškėse) :"Camelijoj", "Eurokose", rusiškos kosmetikos paeduotuvėj, "norfoj" ir niekur neradau, gal kas nors galite patarti kur jų būna?


aš šiandien nusipirkau šį kremą:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(dianita @ 2012 10 20, 21:01)
aš šiandien nusipirkau šį kremą:

user posted image

o kur pirkot? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rozetuke @ 2012 10 25, 21:19)
o kur pirkot? smile.gif


Kaune Droge laisves alejoje... Cia gelis, buvo tik 2 pakuotes, o kremo berods nebuvo.. Reikes kitas drogo parduotuves apeiti:)
Atsakyti
QUOTE(dianita @ 2012 10 19, 14:55)
Cinamono reikia deti visur i maista gaminant tik nedaug, net ir gaminant mesa duos idomu pikantiska skoni. Cinamonas gerina medziagu apykaita, kraujotaka, todel sveika naudoti visa gyvenima 4u.gif


Sutinku. Ir spaudimą reguliuoja, ir cukrų mažina. O svoriui mažint, kefyrą su cinamonu reik gerti.
Atsakyti
QUOTE(saulyte525 @ 2012 10 19, 14:17)
Sveikos, ie6kojau to kremo šiandien Vilniuje (justiniškėse) :"Camelijoj", "Eurokose", rusiškos kosmetikos paeduotuvėj, "norfoj" ir niekur neradau, gal kas nors galite patarti kur jų būna?


Keista, kad neradote... g.gif as pirkau droge Kedainiuose, tad turetu manau visur jo but, gal ispirko biggrin.gif

Parasykit atsiliepimus naudojancios (aisku gal greit nesimatys), pasiziuresiu ar cia man savaimine itaiga buvo, ar tikrai jis neblogas bigsmile.gif


Papildyta:
QUOTE(bellty @ 2012 10 07, 17:07)
Pabandziau rusiska "Cistaja linija" anticeliulitini krema, nes parduotuvej pardaveja rekomendavo, ir labai patiko! Rekomenduoju! thumbup.gif Pats gelis yra kaitinantis, tai kol imasazuoju i oda, rankos po to degte dega biggrin.gif Kunas taip pat! Toks jausmas, kad tas gelis tikrai degina visa celiulita. Geli naudojau derindama su Bodyflex manksta, tepdavau kiekviena ryta ir masazuodavau oda su celiulitui skirtu masazuokliu. Poveiki tikrai pastebejau! thumbup.gif Celiulito zymes tikrai sumazejo (pas mane jis buvo pradejes matytis net ir nesuspaudus odos), pasidare jis toks smulkus, suskaidytas ir matosi dabar tik tada kai suspaudziu oda. O ir oda tapo stangresne, svelnesne ax.gif Bet pasibaige jau... verysad.gif O kadangi gyvenu ne Lietuvoje, negaliu nusipirkt, bet grizus bus pirmas pirkinys ir net kelios tubeles biggrin.gif

Manau pats geriausias budas kovoti su celiulitu susideda is 4 daliu: priziureti mityba, kad ir minimalus sportas, masazas ir anticeliulitinis kremas. Visa tai suderinus, tikrai rezultatai matomi, tad nepraraskit vilties wink.gif

Idedu paveiksliuka:

user posted image


Aj, ir tiesa, labai atsiprasau, nes susimaisiau idedama paveiksliuka! As cia apie GELI rasiau!!! 4u.gif Nepamaciau, kad paveiksliuke kremas parasyta blush2.gif Nors dabar tiksliai neatsimenu nes ismeciau pakuote, bet buvo gelis ten, toks skaidrus... blush2.gif Bet gal naudojant abu, efeketas dar geresnis? thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bellty: 27 spalio 2012 - 01:23
QUOTE(ReginaV @ 2012 10 26, 08:55)
Sutinku. Ir spaudimą reguliuoja, ir cukrų mažina. O svoriui mažint, kefyrą su cinamonu reik gerti.

Skeičiau anksčiau kiek pamenu kitoj temoje, kad ceilono cinamonas geriausias.

O su kefyru keistas derinys, gal dar su kuo nors skanesniu ir naudingu gerti galima?
Atsakyti