Įkraunama...
Įkraunama...

Burejos Klaipedoje


Tesiam tema. smile.gif
Papildyta:

Cia senoji tema, jei kam bus idomu:
http://www.supermama...?...4597&st=588
Atsakyti
Gerai, kad temukė nauja atsirado 4u.gif
Buvau pas Aleksandrą, žodžiu apie praeitį labai tiksliai kaip senas pažįstamas viską išklojo, po to apie ateitį daug pasakė, viską dėliojo datom, viskas būtų lyg ir gerai, bet apie tėvą kai pradėjo kalbėt, tai visai nepataikė schmoll.gif Kalbėjo kaip apie esamą žmogų o jo jau seniai gyvųjų tarpe nėra verysad.gif Na reikės dar pas Liudmilą nueit ir tada viskas bus aiškiau smile.gif
P.S. Jis paprašė 50lt. blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelie*: 26 balandžio 2009 - 17:42
uosve buvo reikjaviko 3-3,pas ta senute,pasake sake is praeities tikslei viska kaip buvo,vadinasi dar gerai buria,paeme is jos 10lt.kai invalidei,per puse kainos
Atsakyti
QUOTE(jurguliooks @ 2009 04 26, 18:48)
uosve buvo reikjaviko 3-3,pas ta senute,pasake sake is praeities tikslei viska kaip buvo,vadinasi dar gerai buria,paeme is jos 10lt.kai invalidei,per puse kainos


Man ir draugei ji apie praeiti nieko nepasake isvis g.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Amelie* @ 2009 04 26, 18:42)
Gerai, kad temukė nauja atsirado  4u.gif
Buvau pas Aleksandrą, žodžiu apie praeitį labai tiksliai kaip senas pažįstamas viską išklojo, po to apie ateitį daug pasakė, viską dėliojo datom, viskas būtų lyg ir gerai, bet apie tėvą kai pradėjo kalbėt, tai visai nepataikė schmoll.gif Kalbėjo kaip apie esamą žmogų o jo jau seniai gyvųjų tarpe nėra verysad.gif Na reikės dar pas Liudmilą nueit ir tada viskas bus aiškiau smile.gif
P.S. Jis paprašė  50lt. blink.gif


Kaip kaina uzsikele! rolleyes.gif
O,kai jis kalbejo apie teva,ar nepasakei,kad jo jau nebera?
Atsakyti
QUOTE(Amelie* @ 2009 04 26, 18:42)
Gerai, kad temukė nauja atsirado  4u.gif
Buvau pas Aleksandrą, žodžiu apie praeitį labai tiksliai kaip senas pažįstamas viską išklojo, po to apie ateitį daug pasakė, viską dėliojo datom, viskas būtų lyg ir gerai, bet apie tėvą kai pradėjo kalbėt, tai visai nepataikė schmoll.gif Kalbėjo kaip apie esamą žmogų o jo jau seniai gyvųjų tarpe nėra verysad.gif Na reikės dar pas Liudmilą nueit ir tada viskas bus aiškiau smile.gif
P.S. Jis paprašė  50lt. blink.gif


O cia skaitosi daug g.gif Is tikro jau nelabai gaudausi (seniai bebuvau, jo sesuo Svetlana sake, kad dazniau nei kas 2 metai nerekomanduojama eiti), bet kai palyginti, kai astrologe Palmira uz valandos konsultacija 400 lt praso - atrodo pigu... ax.gif Is tikro pamenu, kad minejo, kad jis "is brnagesniu", bet kiek tas 'brangu" burejams bent man sunku ivertinti.... ax.gif
Aciu, kad parasei, kada jis bus. Butinai bandysiu pas ji pakliuti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uItra: 27 balandžio 2009 - 09:46
O jūs tikit būrėjų išpranašavimais ar ne g.gif tai kas liečia ateitį g.gif Juk daugelis iš jūsų jau einat ne pirmą kartą ax.gif Ir kaip jums, pildosi ar ne g.gif Ar dideli būna nukrypimai nuo to ką jie pasako g.gif kalbu apie ateitį, o ne tai ką jie pasako apie dabartį ar praeitį unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lorette: 27 balandžio 2009 - 13:57
QUOTE(Lorette @ 2009 04 27, 14:55)
O jūs tikit būrėjų išpranašavimais ar ne g.gif tai kas liečia ateitį g.gif  Juk daugelis iš jūsų jau einat ne pirmą kartą ax.gif  Ir kaip jums, pildosi ar ne g.gif  Ar dideli būna nukrypimai nuo to ką jie pasako g.gif kalbu apie ateitį, o ne tai ką jie pasako apie dabartį ar praeitį unsure.gif


Kiek esu buvus pas burejas, kas jau turejo issipildyti dar niekas neissipilde..
Atsakyti
as irgi du kartus buvau pas burejas savo gyvenime ir ne viena nepasake tokio kad kazkas issipildytu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugnė @ 2009 04 27, 08:28)
Kaip kaina uzsikele! rolleyes.gif
O,kai jis kalbejo apie teva,ar nepasakei,kad jo jau nebera?

Nepasakiau, bet po to iškart užsimaniau eit namo smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Lorette @ 2009 04 27, 13:55)
O jūs tikit būrėjų išpranašavimais ar ne g.gif tai kas liečia ateitį g.gif  Juk daugelis iš jūsų jau einat ne pirmą kartą ax.gif  Ir kaip jums, pildosi ar ne g.gif  Ar dideli būna nukrypimai nuo to ką jie pasako g.gif kalbu apie ateitį, o ne tai ką jie pasako apie dabartį ar praeitį unsure.gif

Kažkiek tikiu, nes anksčiau, tiksliau prieš tris metus buvau pas tokią būrėją salone priešais,,Pavasario,, parduotuvę, tai išsipildė beveik viskas, nors pasakė labai neįtikėtinų dalykų, kurių gyvenime nemaniau, kad patirsiu ,bet vienas dalykas dar turėtų išsipildyt, žiūrėsim kaip bus rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(uItra @ 2009 04 27, 09:44)
O cia skaitosi daug  g.gif  Is tikro jau nelabai gaudausi (seniai bebuvau, jo sesuo Svetlana sake, kad dazniau nei kas 2 metai nerekomanduojama eiti), bet kai palyginti, kai astrologe Palmira uz valandos konsultacija 400 lt praso - atrodo pigu...  ax.gif Is tikro pamenu, kad minejo, kad jis "is brnagesniu", bet kiek tas 'brangu" burejams bent man sunku ivertinti.... ax.gif
Aciu, kad parasei, kada jis bus. Butinai bandysiu pas ji pakliuti  4u.gif

Man brangu, nes esu netekus darbo doh.gif Galvojau, kad maximum 40lt. paims, nes anksčiau po 30lt. imdavo, bet ką padarysi 4u.gif
Atsakyti
Na, apie Alexandrą esu gerų atsiliepimų girdėjusi. Ir mano sesė buvo pas jį, tai jai viskas išsipildė ką sakė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lorette: 27 balandžio 2009 - 18:30
QUOTE(Lorette @ 2009 04 27, 18:30)
Na, apie Alexandrą esu gerų atsiliepimų girdėjusi. Ir mano sesė buvo pas jį, tai jai viskas išsipildė ką sakė.

Šaunu, gal ir man išsipildys tada, na suklydo jis truputį, visko pasitaiko smile.gif
Atsakyti