Įkraunama...
Įkraunama...

Kepsniai

QUOTE (ostra @ 2004 02 27, 19:35)
QUOTE (Natalija @ 2004 02 27, 15:49)
Perku sprandine ,nes ji ir rebaliuko turi ir skanesne.
  Supiaustau paprastai ,kaip karbonadus.
  Gerai pamusu,plonai.
Pabarstau kiaulenu prieskoniu biski dar druskos,palieku kol padarau idara.
  O idara darau ivairu
  Soja+pievagrybai+cesnakos+svogunai +surio.
Soja gerai ismirkinu karstame vandienije
  Svogunus pakepinu su sviestu,po tuo dadedu grybus
  Maisyt reikia po lengva. Pabarstau vegetos.
Laukiu kol ataus,tarkuota suri sudedu i idara.Ir darau suktinukus- 1 sauksta ant gabaliuko miesos ir grazei suvinioju
Reikia viniot gerai ir stiprei ,kad krastai neatsikistu,galima ispaust i vido.
  Po tuo paimu miltus arba dziuveselis ,volioju ir i plakta kiausyni
  Gerai apkepu ant mazos ugnies,dedu i orkaite 10-15min,kad iki galo prasikeptu
  Garniras tinka bulvites fri,bet siap kas kaip miegsta.

Dar idaras gali but ir is morku su juodaisiai slyvai(dziovintais)
Morka pakepinu su svogunais ir sviestu,dedu slyvas supiaustitus  smulkiai.
cinamono uzbarstau kai atausta.
Padaza darau is pievagrybu,su grietinele.

Reikes pabandyti,aprasymas super skaniai atrodo thumbup.gif

Aha, net seile beskaitant nutyso thumbup.gif laugh.gif
Atsakyti
ismusu mesyte,pridedu prieskoniu,cesnako,palieku nakciai.ant paruostos mesos uztepu majonezo.ant virsaus smulkiai susmulkinta svoguna ir tarkuotu morkyciu.pasaunu i orkaite,pries baigiant kepti ant virsaus uzbarstau tarkuoto surio. thumbup.gif
Atsakyti
as kepsni irgi pamarinuoju per nakti.dar megstu pries kepdama prismaigstyti i vidu dziovintu slyvu...niam niam rolleyes.gif tiesiog duri su peiliu giliai (apie 3-4cm)i mesyte,o veliai sukemsi ten dziovinta slyva...tokiu susmaigstymu padarau apie 10... smile.gif
Atsakyti
QUOTE (JurgitaM @ 2004 02 27, 23:24)
QUOTE (ostra @ 2004 02 27, 19:35)
QUOTE (Natalija @ 2004 02 27, 15:49)
Perku sprandine ,nes ji ir rebaliuko turi ir skanesne.
  Supiaustau paprastai ,kaip karbonadus.
  Gerai pamusu,plonai.
Pabarstau kiaulenu prieskoniu biski dar druskos,palieku kol padarau idara.
  O idara darau ivairu
  Soja+pievagrybai+cesnakos+svogunai +surio.
Soja gerai ismirkinu karstame vandienije
  Svogunus pakepinu su sviestu,po tuo dadedu grybus
   Maisyt reikia po lengva. Pabarstau vegetos.
Laukiu kol ataus,tarkuota suri sudedu i idara.Ir darau suktinukus- 1 sauksta ant gabaliuko miesos ir grazei suvinioju
Reikia viniot gerai ir stiprei ,kad krastai neatsikistu,galima ispaust i vido.
  Po tuo paimu miltus arba dziuveselis ,volioju ir i plakta kiausyni
  Gerai apkepu ant mazos ugnies,dedu i orkaite 10-15min,kad iki galo prasikeptu
  Garniras tinka bulvites fri,bet siap kas kaip miegsta.

Dar idaras gali but ir is morku su juodaisiai slyvai(dziovintais)
Morka pakepinu su svogunais ir sviestu,dedu slyvas supiaustitus  smulkiai.
cinamono uzbarstau kai atausta.
Padaza darau is pievagrybu,su grietinele.

Reikes pabandyti,aprasymas super skaniai atrodo thumbup.gif

Aha, net seile beskaitant nutyso thumbup.gif laugh.gif

Nu gal ir kvailai paklausiu, bet kokio tipo soja cia ieina i sita kepsniuka g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Danguole55: 24 rugsėjo 2004 - 19:58
"Gildijos" kepsnys:
jautienis kumpis
svogunai
suris
majonezas, prieskoniai.
Mesa su daug prieskoniu iskepti keptuveje. Atskirai, bet po mesos tam paciam aliejuj iskepti pusziedziais supjaustytus svogunus. Tada mesa deti i skarda, patepti majonezu, deti svogunus ir gausiai apibarstyti tarkuotu suriu. Virsu delnu paspausti ir kepsni suploti, kad surio butu visur.
Atsakyti
kątik įdėjau kept kepsniukus, žiūrėsim kas gausis ax.gif
QUOTE(sharka111 @ 2003 12 18, 12:58)
Kepsniai su suriu:
Reikia 1kg farso,200g varskes,3 riekiu mirkyto batono,1 kiausinio,priekoniu,fermentinio surio.
Farsa,varske,kiausini batona ir prieskoniu sumaisai,tada suri supjaustai 4cm ilgio pirsto storio gabaliukais.Imi farsa,isploji,dedi i vidu suri ir formuoji pailga kotletuka.Apvolioji dziuveseliuose,dedi i skarda ir kepi orkaiteje 30-40min.Pliusai-nereikia stoveti prie keptuves ir vartyti,labai skanu.Minusai-labai tingisi plauti skarda. dry.gif Kaledom manau,ypac tiks.

Atsakyti
QUOTE(Mazhulele @ 2005 08 09, 13:42)
kątik įdėjau kept kepsniukus, žiūrėsim kas gausis  ax.gif


Ir kaip pasiseke su kepsniukais? Skonis tai jų pasakiškas, bet man buvo pradėję kepant sproginėti, sūris lietis. Teko kiekvieną vystyti į foliją ir pabaogti kepti rolleyes.gif
Gal aš ko nedadariau, kad suplyšo? g.gif
Atsakyti
ačiū už receptuką, labai skanu user posted image
QUOTE(sharka111 @ 2003 12 18, 12:58)
Kepsniai su suriu:
Reikia 1kg farso,200g varskes,3 riekiu mirkyto batono,1 kiausinio,priekoniu,fermentinio surio.
Farsa,varske,kiausini batona ir prieskoniu sumaisai,tada suri supjaustai 4cm ilgio pirsto storio gabaliukais.Imi farsa,isploji,dedi i vidu suri ir formuoji pailga kotletuka.Apvolioji dziuveseliuose,dedi i skarda ir kepi orkaiteje 30-40min.Pliusai-nereikia stoveti prie keptuves ir vartyti,labai skanu.Minusai-labai tingisi plauti skarda. dry.gif Kaledom manau,ypac tiks.

Atsakyti
man susprogo tik keli, tai aš apžiūrėjus nusprendžiau, kad susprogo tik tie, kuriems mėsos buvau mažiau įdėjusi, na, netrukus kokią dieną vėl kepsiu, tai pažiūrėsiu, ar mano spėjimai pasitvirtins mirksiukas.gif
QUOTE(Gritė @ 2005 08 09, 14:04)
Ir kaip pasiseke su kepsniukais? Skonis tai jų pasakiškas, bet man buvo pradėję kepant sproginėti, sūris lietis. Teko kiekvieną vystyti į foliją ir pabaogti kepti  rolleyes.gif 
Gal aš ko nedadariau, kad suplyšo?  g.gif

Atsakyti
QUOTE(irge @ 2003 11 28, 14:43)
Labai mėgstu žuvies kepsnius. Darau kaip ior mėsytės. Žuvies file gabalą išmušu, pabarstau prieskoniais žuviai (Santa Marija ar Saldvos). Ilgai nelaikau, gal kokias10 min. tada  į kiašinio plakinį , į džiuvėsėlius ir į įkaitintą keptuvę. Mėgstu su morkų salotom ir be bulvių.  rolleyes.gif






drinks_cheers.gif Liuks kepsniukai!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mano vyras "apsilaize" pirstelius mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mažulėlė @ 2005 08 22, 14:08)
ačiū už receptuką, labai skanu  user posted image







.....cia tikrai, taip pat ,didelis aciu uz receptuka thumbup.gif Man keletas kotletuku persprogo, bet skonis mmmmmm.........Pasaka biggrin.gif
Atsakyti
Noreciau paprasyti patarimo blush2.gif Kai kepu ismusta plona kepsni-viskas gerai. Kai tik storesni (netgi riebesne vistienos kulsele)- pavirsius gaunasi skanus, o vidurys be skonio ir be druskos. Ir gerai itrinu visokiais prieskoniais(bent jau man taip atrodo smile.gif ir pamarinuoju per nakti-visvien tas pats verysad.gif Gal tikrai daug daugiau druskos ar prieskoniu reik?
Atsakyti