Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys, nuo idėjų iki smulkmenų

QUOTE(saulesvaikas10 @ 2016 05 05, 16:57)
O grindys va kokios bus (del atspalvio nesu tikra bet kazkas va tokio nes silta betona emem  biggrin.gif )


simpatiskos, kas gamintojas? gal turit plyteles pav?
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2016 05 06, 07:37)
simpatiskos, kas gamintojas? gal turit plyteles pav?

Concept. Kapri internetiniam puslapy yra katalogas tai pagal ji mano matau kad biski kitas atspalvis. Ne beige o greige bet jie du:saltas ir siltesnis. As noriu siltu namu tai emem siltesni:
user posted image
Manau kad sitas visgi. Ne, nefotkinau. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulesvaikas10: 06 gegužės 2016 - 08:14
Sveikos 4u.gif
Kaip suprantu, dauguma vonią įsirenginėjate name, bet gal atsiras tokių, kurios bute darote remontą ax.gif mane domina dušo įrengimo klausimas - norime stiklinių sienelių, bet negalime grindyse daryti nuolydžio, t.y. kaip suprantu, tokiu atveju reikia kažkokį padėklą pirkti ir ant jo sieneles montuoti? bet kiek žiūriu, visi tie padėklai tokie gremėzdai...ar kaip nors išeina kitaip šią problemą spręsti ir išgauti tą švarumo, vientisumo vaizdą?
Atsakyti
QUOTE(Savory @ 2016 05 06, 13:31)
Sveikos 4u.gif
Kaip suprantu, dauguma vonią įsirenginėjate name, bet gal atsiras tokių, kurios bute darote remontą  ax.gif mane domina dušo įrengimo klausimas - norime stiklinių sienelių, bet negalime grindyse daryti nuolydžio, t.y. kaip suprantu, tokiu atveju reikia kažkokį padėklą pirkti ir ant jo sieneles montuoti? bet kiek žiūriu, visi tie padėklai tokie gremėzdai...ar kaip nors išeina kitaip šią problemą spręsti ir išgauti tą švarumo, vientisumo vaizdą?

Yra plonų padėklų, bet klausimas, kiek jūs galėsit sifoną įleisti. Jeigu nieko visai neina padaryti, teliks dėti kiek aukštesnį padėklą.
Atsakyti
QUOTE(Savory @ 2016 05 06, 13:31)
Sveikos 4u.gif
Kaip suprantu, dauguma vonią įsirenginėjate name, bet gal atsiras tokių, kurios bute darote remontą  ax.gif mane domina dušo įrengimo klausimas - norime stiklinių sienelių, bet negalime grindyse daryti nuolydžio, t.y. kaip suprantu, tokiu atveju reikia kažkokį padėklą pirkti ir ant jo sieneles montuoti? bet kiek žiūriu, visi tie padėklai tokie gremėzdai...ar kaip nors išeina kitaip šią problemą spręsti ir išgauti tą švarumo, vientisumo vaizdą?

Nelabai išmanau. Bet mačiau bute padarytą dušą su padėklu labai mažoj vonioj. Tai jie grindis išdėjo baltom plytelėm ir, jei gerai pamenu, vieną sieną, tą, prie kurios stovi dušas, ir dar balta skalbiankė. Tai ta balta siena, grindys kažkaip "praryja" tą padėklą ir skalbiankę, o akys krypsta į kitas sienas, kur gražus veidrodis smile.gif
Atsakyti
Daug kas gyret Grohe produkcija, tiksliau maisytuvus ir kt santechnika. Bet kazi ar ju ekonominiai variantai yra lygiai tokie pat kokybiski, nerudyjantys? g.gif
Papildyta:
Beje, gal esat apsisniukstineje kur geriausios Grohe santechnikos kainos?
Atsakyti
Nebesilankot cia ar ka blush2.gif
Ziurineju vonios sieneles, nu bet ir kaineles, brangiau uz vonia doh.gif gal patarsit kokio plocio butu patogiausia? Duso atskiro neturesim, tad reikia kad nesitaskytu..
Atsakyti
Man atrodo, šiandien visi prie statybų dirba, nieko nėr biggrin.gif
Atsiliepiau pilietiškai, nieko nežinau apie Grohe kainas biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2016 05 07, 22:37)
Man atrodo, šiandien visi prie statybų dirba, nieko nėr biggrin.gif
Atsiliepiau pilietiškai, nieko nežinau apie Grohe kainas biggrin.gif

Aciu 4u.gif mano vyras dirba, o as negaliu, neturiu lauko doh.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif kokia siulot pirkti duso kabina? g.gif zinau kad RAVAK gera skaitosi, bet biski kaina kandziojasi, nesinori tiek daug atiduoti schmoll.gif gal kazkas kito yra, tokio pat neblogo, tik geresnem kainom? g.gif
Atsakyti
Mes susidejom visur Grohe maisytuvus ir duso sistema. Pirkom internetineje parduotuveje, derejomes. Kokybe ju labai patenkinta drinks_cheers.gif
Kokybe jie islaiko ir pigesniu variantu, brangiau moki uz dizaina. Mes emem maisytuvus kriauklems vienus pigesniu, uz duso sistema sumokejom nemazai, nes reikejo termostato.
Papildyta:
QUOTE(kissa666 @ 2016 05 08, 19:55)
Sveikos  4u.gif  kokia siulot pirkti duso kabina?  g.gif  zinau kad RAVAK gera skaitosi, bet biski kaina kandziojasi, nesinori tiek daug atiduoti  schmoll.gif  gal kazkas kito yra, tokio pat neblogo, tik geresnem kainom?  g.gif

Baltijos brastos neziurejot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dabej: 08 gegužės 2016 - 22:17
QUOTE(dabej @ 2016 05 08, 23:17)
Baltijos brastos neziurejot?

ziurejom, bet irgi ne ka pigiau g.gif
Atsakyti