Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika

Mergaites, mano klausimas ne visai pagal tema, bet gal galetumete rekomenduoti lauko zidiniu meistra? As is Vilniaus.

Is anksto dekoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Neringaindr @ 2016 07 18, 15:36)
Mergaites, mano klausimas ne visai pagal tema, bet gal galetumete rekomenduoti lauko zidiniu meistra? As is Vilniaus.

Is anksto dekoju  4u.gif


Rekomenduoti negaliu, nes nesu susidurusi, bet manau jei jau zmones murija vidaus zidinius, tai ir lauko sumurys mirksiukas.gif
http://www.tikraszid.../lauko-zidinys/

Man svarbiau butu, kad ar gali realizuoti mano pasirinkta zidinio versija ir kiek tai kainuos smile.gif Is pateiktu internete darbu - sie atrodo gan padoriai ir yra Vilniuje.

O cia siaip pasiskaitymui: http://www.supernama...niui_issikepti/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 18 liepos 2016 - 17:51
man akmeniniai labai grazu, bet aisku aplinka turi buti atitinkama
user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamaSandra: 18 liepos 2016 - 22:48
QUOTE(mamaSandra @ 2016 07 18, 23:48)
man akmeniniai labai grazu, bet aisku aplinka turi buti atitinkama


Sutinku, bet musuose, t.y. siuolaikineje LT architekturoje/individualiu namu statyboje, akmens buna retai, nebent kaimo sodybose ar prie kokiu atskirai nuo namo stovinciu pirteliu, todel ten akmeniniai dar ziurisi...bet jei namas siuolaikinis, o zidinys is "rieduliu" - tada siaip sau rolleyes.gif
Manau rasti grazu/deranti prie namo lauko zidini - ypatingai retas atvejis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 19 liepos 2016 - 10:57
siuskit transprta, padovanosiu rieduliu biggrin.gif
Atsakyti
Mamagabi, gal galit pasakyti koks plotis jusu sienos kur stovi tv? Mes dar prie projektuko vargstam.... Kad galeciau bent isivaizduoti vienos patalpos erdve...
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Tupiu šioje temoje senokai,vis pasirodote ką padarėte vis pasigrožiu,šįkart prabilus apie akmens buvimą pasirodau blush2.gif pačios rankomis daromas takelis ax.gif Žolytė dabar jau daugiau sutankėjusi,man patinka bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rabuska@ @ 2016 07 20, 09:22)
Mamagabi, gal galit pasakyti koks plotis jusu sienos kur stovi tv? Mes dar prie projektuko vargstam....  Kad galeciau bent isivaizduoti vienos patalpos erdve...


150cm smile.gif
Kol ne velu - kelkit ta savo projektuka i viesuma, mes jums greit paporinsim kas ir kaip biggrin.gif
P.S. Jei labai nenorite viesinti, galiu ji asmesniskai ''israkineti" ir pakoreguoti uz nedideli mokesti mirksiukas.gif Tokios paslaugos esme ne tik architekturiskai ir patogiai sutvarkyti patalpas, bet ir pazvelgti i jas is busimo interjero irengimo puses, kas dazniausiai architektams nerupi...
Atsakyti
QUOTE(MUDU @ 2016 07 20, 12:38)
Sveikos  4u.gif
Tupiu šioje temoje senokai,vis pasirodote ką padarėte vis pasigrožiu,šįkart prabilus apie akmens buvimą  pasirodau  blush2.gif pačios rankomis daromas takelis  ax.gif Žolytė dabar jau daugiau sutankėjusi,man patinka bigsmile.gif


Sveika 4u.gif
Galima pagirti uz ideta darba smile.gif, o kas su namo siena? unsure.gif
As ne is tu, kur vynioja zodzius i vata, bet kai klojate toki takeli, ji reikia pradeti kloti nuo krasto - t.y. issitempiate sniura ir klojate pirmiausia krastine TIESIA akmenu eile, o tik po to dedate akmenis namo link. Dabar tas krastas nelygus, tarsi iskandziotas, kas byloja, kad klojo megejas/saviveiklininkas ir su laiku augdama zolyte kreivai skverbsis i akmenu plysius ir jusu takelio sonai gausis tarsi iskramtyti, vingiuoti.
Mano patarima - nepatingeti ir sutvarkyti ta krasta kaip priklauso smile.gif

Kitas dalykas - grubus akmuo ir lygi ''kaip sviestas'' namo siena gan stipriai kontrastuoja, todel takelyje, palei siena, galima buvo palikti keleta apskritu angu, kur butu galima pasodinti kazka kompaktiskai dekoratyvaus, kad namo siena nebutu tokia plika, o augalai susvelnintu akmens ir sienos jungti bei dziugintu aki:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 20 liepos 2016 - 12:05
QUOTE(MUDU @ 2016 07 20, 12:38)
Sveikos  4u.gif
Tupiu šioje temoje senokai,vis pasirodote ką padarėte vis pasigrožiu,šįkart prabilus apie akmens buvimą  pasirodau  blush2.gif pačios rankomis daromas takelis  ax.gif Žolytė dabar jau daugiau sutankėjusi,man patinka bigsmile.gif

darbscios rankos jusu bigsmile.gif o kas tarpuose tarp akmenu, skaldos akmenukai uzbarstyti g.gif bet turesit ravet, nes zoles augs cool.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2016 07 20, 12:45)
150cm smile.gif
Kol ne velu - kelkit ta savo projektuka i viesuma, mes jums greit paporinsim kas ir kaip biggrin.gif
P.S. Jei labai nenorite viesinti, galiu ji asmesniskai ''israkineti" ir pakoreguoti uz nedideli mokesti mirksiukas.gif Tokios paslaugos esme ne tik architekturiskai ir patogiai sutvarkyti patalpas, bet ir pazvelgti i jas is busimo interjero irengimo puses, kas dazniausiai architektams nerupi...

Mamagabi, turejau omeny visa siena, iskaitant tuos du langus 😊aciu!!!
Projektuotojas musu geras, pakeitem. Atsizvelgiau i jusu pasiulymus ir terasa bus ne siaurinej pusej 😀Bet tas projektas ir lieka beveik toks pats kaip ir buvo.... Kategoriskai nenorejau jokiu kolonu, todel sunkiai su konstrukcija. Ir viena patalpa( kur norejau svetaines su tv) man atrodo per maza, kaip kisene....Bet ten eina nesanti siena ir nieko neimanoma padaryti. Vyras atsius projekta, butinai ikelsiu.
Mamagabi, kas liecia vidu, spalvas, baldu isdestyma, apsvietima, net neabejoju, prasysiu jusu kontaktu ( uz atlygi) ☺
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2016 07 20, 13:03)
Sveika 4u.gif
Galima pagirti uz ideta darba smile.gif, o kas su namo siena? unsure.gif
As ne is tu, kur vynioja zodzius i vata, bet kai klojate toki takeli, ji reikia pradeti kloti nuo krasto - t.y. issitempiate sniura ir klojate pirmiausia krastine TIESIA akmenu eile, o tik po to dedate akmenis namo link. Dabar tas krastas nelygus, tarsi iskandziotas, kas byloja, kad klojo megejas/saviveiklininkas ir su laiku augdama zolyte kreivai skverbsis i akmenu plysius ir jusu takelio sonai gausis tarsi iskramtyti, vingiuoti.
Mano patarima - nepatingeti ir sutvarkyti ta krasta kaip priklauso smile.gif

Kitas dalykas - grubus akmuo ir lygi ''kaip sviestas'' namo siena gan stipriai kontrastuoja, todel takelyje, palei siena, galima buvo palikti keleta apskritu angu, kur butu galima pasodinti kazka kompaktiskai dekoratyvaus, kad namo siena nebutu tokia plika, o augalai susvelnintu akmens ir sienos jungti bei dziugintu aki:
user posted image

Siena nesutvarkyta,šiaismet ji ir bus tokia blush2.gif žinau kaip klojasi, krašto tikslingai nedariau lygaus,nes man taip norėjosi ax.gif ,gal netgi dar vietomis įdėsiu akmenų,nesudėtinga juk išimt žolės dalį ir įleist akmenį.


QUOTE(AJIRA @ 2016 07 20, 13:04)
darbscios rankos jusu bigsmile.gif o kas tarpuose tarp akmenu, skaldos akmenukai uzbarstyti g.gif bet turesit ravet, nes zoles augs cool.gif

Paklota geotekstilė,ir šiek tiek skaldelės papyliau ,nepatiks iššluosiu, šiaip žolė su žoliapjove nusipjauna.Akmenų nekliudo ,pravažiavau kitoje vietoje,kur bandžiau ar išeis cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MUDU: 20 liepos 2016 - 12:27