Įkraunama...
Įkraunama...

Grindjuostės

QUOTE(burbuliukasbum @ 2008 04 23, 20:59)
aš irgi nenorėjau "plintusų", bet pas mus sienos nelygios, tai buvo paprasčiau suvesti klojamą antgrindų laminatą (juk klojant reikia palikti tarpą nuo sienos) ar plyteles. grindjuostės - kur plytelės - plytelinės, o kur laminatas - spec prie laminato taikomos grindjuostės


Tarpas tarp grindu dangos ir sienos butinas. Jei jo nebutu, tai labai triuksminga butu.
Pas mus masyvios grindu lentos, o koridoriu naturalus akmuo, o plintusai platus balti mediniai ir profiliuoti (grazus, bet valyti doh.gif ). Virtuvej granitas. tai ir plintusau granitiniai. Zodziu, nuo stiliaus priklauso.
Atsakyti
Pas mus irgi grindjuostes medines baltos aukstos, super ziurisi thumbup.gif , cia gal koks ameroikonskas variantas, bet man patinka ir nors grindys laminatas, bet tu standartiniu laminuoti grindjuosciu niekad nedesiu schmoll.gif , aisku valymo reikia, bet jei prie kitokiu sienu , gal ir kokia kita spalva galima paderint

man patiko variantas kai gridjuostes nesusilieja su grindim, nesusidaro vaizdo, kad grindys uzlipa ant sienu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MikaPuk @ 2008 04 28, 12:54)
Pas mus irgi grindjuostes medines baltos aukstos, super ziurisi thumbup.gif , cia gal koks ameroikonskas variantas, bet man patinka ir nors grindys laminatas, bet tu standartiniu laminuoti grindjuosciu niekad nedesiu schmoll.gif , aisku valymo reikia, bet jei prie kitokiu sienu , gal ir kokia kita spalva galima paderint

man patiko variantas kai gridjuostes nesusilieja su grindim, nesusidaro vaizdo, kad grindys uzlipa ant sienu smile.gif


Nesupratau, kaip tos grindjuostes nesusilieja su grindim g.gif ? Tai kaip tos grindis uzsibaigia? Techniskai neisivaisduoju g.gif ?

Tos baltos aukstos profiluotos grindjuostes tai is Jugend stiliaus(pries 100-90metu buvo madinga). Ir didziules baltos profiliuotos durys. Tikrai ne is amerikos, nes ten kiek as zinau Viktorijos(nezinau ar gerai is vok. kalb. isverciau) stilius paplites.
Atsakyti
QUOTE(jblmami @ 2008 04 28, 21:38)
Nesupratau, kaip tos grindjuostes nesusilieja su grindim g.gif ? Tai kaip tos grindis uzsibaigia? Techniskai neisivaisduoju g.gif ?
QUOTE



Cia turejau omeny vizualiai o ne techniskai rolleyes.gif



Tos baltos aukstos profiluotos grindjuostes tai is Jugend stiliaus(pries 100-90metu buvo madinga). Ir didziules baltos profiliuotos durys. Tikrai ne is amerikos, nes ten kiek as zinau Viktorijos(nezinau ar gerai is vok. kalb. isverciau) stilius paplites.


o siaip as stiliuose nezinove, gyvenu kaip man grazu ir tiek
musu grindjuostes visai paprastos 11cm aukscio tik virsuj nudailintu kampuku, koks tai stilius g.gif ale koks skirtumas cool.gif
Atsakyti
Mergaitės, o kokios pas jus virtuvėje grindjuostės? Iš plytelių? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saldainiuke @ 2011 12 02, 13:59)
Mergaitės, o kokios pas jus virtuvėje grindjuostės? Iš plytelių? 4u.gif

Kol kas dar nėra, bet grindjuostės bus iš plytelių, kaip ir grindys.
Atsakyti
QUOTE(Mascara @ 2011 12 02, 16:23)
Kol kas dar nėra, bet grindjuostės bus iš plytelių, kaip ir grindys.


O palei sieną, kur bus virtuvės baldai irgi klijuosite? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saldainiuke @ 2011 12 02, 16:21)
O palei sieną, kur bus virtuvės baldai irgi klijuosite? ax.gif

g.gif manau, kad klijuosim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saldainiuke @ 2011 12 02, 17:21)
O palei sieną, kur bus virtuvės baldai irgi klijuosite? ax.gif



aš neklijuosiu
Atsakyti
QUOTE(Sandriukas--gandriukas @ 2008 01 19, 14:00)
ne apie madą kalba eina...o patogumas
plauni grindis ir sieną kaskart zulinti? na jau ne

pritariu smile.gif man patiko, kaip koridoriuje padarė - apvadas iš plytelių, tik jos įleistos į sieną tiek, kad yra vienoje plokštumoje su siena, neišsikišę - švarus, modernus sprendimas, ir, beje, nėra kur kauptis dulkėms (nes nėra išsikišusios plytelių briaunos). gal kam nors ši idėja pravers smile.gif
Atsakyti
Sveiki,

senokai niekas nediskutavo šia tema, tad mėginsiu nupūsti dulkes ir pasiteirauti ax.gif

iš kokių medžiagų būna grindjuostės jau susipažinau, bet man dabar kilo kitas klausimas - o kaip jūs pasirenkat spavą? pagal grindis, sienas ar kaip nors kitaip?

reikalas tas, kad mūsų atveju visa I aukšto erdvė jau yra išklota plytelėmis, kurių artimiausiu metu neplanuojame keisti, bet grindjuostes užsidėti noriu. Problema tame, kad plytelės pagal funkcines zonas yra skirtingų spalvų doh.gif tai prie grindų nelabai matyt pavys pritaikyt? g.gif
Atsakyti
Kas dėjote baltas grindjuostes namuose, ar nenusivylėte, kaip jums su jomis gyvenasi? kokio aukščio turite? ax.gif
Atsakyti