Įkraunama...
Įkraunama...

Radiatorių keitimas

QUOTE(šviesi lapė @ 2016 08 23, 16:26)
Projekto nereikia tik tokiu atveju, jeigu keičiate radiatorius į lygiai tokius pačius, kokie buvo. Cituoju:
"Pagal Aplinkos ministro įsakymą, Statybos techninio reglamento STR 1.07.01:2010 „Statybą leidžiantys dokumentai“ 2015 m. gegužės 18 d. pakeitimu numatyta, kad šildymo sistemos vamzdynų pakeitimo (nekeičiant diametro), šildymo prietaisų pakeitimo (nekeičiant galios), jų vietos pakeitimo toje pačioje patalpoje (nekeičiant šildymo prietaisų galios ir pajungimo schemos) darbai nepriskirtini statinio bendrosios šildymo inžinerinės sistemos pertvarkymui, todėl nuo 2016-01-01 šiems darbams nebereikės rašytinio įgalioto valstybės tarnautojo pritarimo paprastojo remonto aprašui."

Susiderinti su daugiabučio bendrija/administoriumi reikia ir toliau, tik atkrenta vienas žingsnis - projekto suderinimas savivaldybėje.
Kita vertus, jeigu su bendrija vis tiek reikia susidetinti, tai ką derinsi, jei ne projektą?

Mes dabar galvome keisti radiatorius, iki šio sezono pradžios nespėsime, darysime pavasarį. Nusprendėme ruošti projektą - vien dėl to, kad namas senas, inžinerinių brėžinių nėra, tegul inžinieriai pažiūri, ko ten reikia.


Dekoju uz issamia informacija smile30x30.png Panasu, kad skambinantis jau reikia zinoti patiems ir pacituoti pasikeitusia tvarka bigsmile.png
Gal kartais zinote kaip yra su radiatoriu gamingumais gyvenanciais paskutiniuose aukstuose ir kampiniuose butuose, nes mes butent tokiame ir gyvename ir seni radiatoriai yra su padidintu sekciju skaiciumi (nors ziema buvo vos 17 laipsniu verysad.png ), nesinori dar blogesnes padeties po keitimo..
Atsakyti
QUOTE(auksaplauke1985 @ 2016 08 23, 20:45)
Dekoju uz issamia informacija  smile30x30.png  Panasu, kad skambinantis jau reikia zinoti patiems ir pacituoti pasikeitusia tvarka  bigsmile.png 
Gal kartais zinote kaip yra su radiatoriu gamingumais gyvenanciais paskutiniuose aukstuose ir kampiniuose butuose, nes mes butent tokiame ir gyvename ir  seni radiatoriai yra su padidintu sekciju skaiciumi (nors ziema buvo vos 17 laipsniu  verysad.png ), nesinori dar blogesnes padeties po keitimo..



o tie seni radiatoriai padidinti oficialiai ar ne?

Siaip mes ne paskutiniame gyvename, bet vien keiciant i naujus, mums uztikrino, kad silumos bent 4-5 laipsniais padauges namie, nes efektyviau sildys nauji, nei seni. Bet mums ir taip namie 24-25 ziema buna, tai sitas ne tiek aktualu buvo. Jusu atveju manau, kad blogiau tikrai neturetu buti
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2016 08 23, 16:47)
http://www.statybuna...-dokumento/1140 paskutinė pastraipa. Kas per du metus galėjo keistis? unsure30x30.png

2015 m. gegužės 18 d. keitėsi STR, mano ankstesnėje žinutėje surašyta.
Turbūt aiškiausiai būtų patį STR paskaityti.
Atsakyti
QUOTE(šviesi lapė @ 2016 08 23, 16:26)
Projekto nereikia tik tokiu atveju, jeigu keičiate radiatorius į lygiai tokius pačius, kokie buvo. Cituoju:
"Pagal Aplinkos ministro įsakymą, Statybos techninio reglamento STR 1.07.01:2010 „Statybą leidžiantys dokumentai“ 2015 m. gegužės 18 d. pakeitimu numatyta, kad šildymo sistemos vamzdynų pakeitimo (nekeičiant diametro), šildymo prietaisų pakeitimo (nekeičiant galios), jų vietos pakeitimo toje pačioje patalpoje (nekeičiant šildymo prietaisų galios ir pajungimo schemos) darbai nepriskirtini statinio bendrosios šildymo inžinerinės sistemos pertvarkymui, todėl nuo 2016-01-01 šiems darbams nebereikės rašytinio įgalioto valstybės tarnautojo pritarimo paprastojo remonto aprašui."

Susiderinti su daugiabučio bendrija/administoriumi reikia ir toliau, tik atkrenta vienas žingsnis - projekto suderinimas savivaldybėje.
Kita vertus, jeigu su bendrija vis tiek reikia susidetinti, tai ką derinsi, jei ne projektą?

Mes dabar galvome keisti radiatorius, iki šio sezono pradžios nespėsime, darysime pavasarį. Nusprendėme ruošti projektą - vien dėl to, kad namas senas, inžinerinių brėžinių nėra, tegul inžinieriai pažiūri, ko ten reikia.

Jūs vis tiek keliate versiją, kad projekto reikia.. todėl ir klausimas lieka neaiškus.
Atsakyti
QUOTE(auksaplauke1985 @ 2016 08 23, 20:45)
Dekoju uz issamia informacija  :)  Panasu, kad skambinantis jau reikia zinoti patiems ir pacituoti pasikeitusia tvarka  bigsmile.gif 
Gal kartais zinote kaip yra su radiatoriu gamingumais gyvenanciais paskutiniuose aukstuose ir kampiniuose butuose, nes mes butent tokiame ir gyvename ir  seni radiatoriai yra su padidintu sekciju skaiciumi (nors ziema buvo vos 17 laipsniu  verysad.gif ), nesinori dar blogesnes padeties po keitimo..


Aš gyvenu paskutiniame, bet ne kampiniame. Dabar keičiau radiatorius senos statybos name, tai turėjau nuvykti į "Mano būstą", užpildyt paraišką termostatų nupylimui, atėjo meistras, nupjovė senus radiatorius, o "Mano būstas" vėl juos pripildė. Projekto nereikėjo vien todėl, kad keičiu į analogiškus. Prigrasino "Mano būste", kad savavališkai pasistačius didesnius radiatorius, išbalansuojama sistema, kaimynai ima skųstis ir tada esi priverstas lupt lauk radiatorius ir keisti į tokius, kokie tau priklauso.
Atsakyti
QUOTE(~FrenchBulldog~ @ 2016 08 30, 13:53)
Aš gyvenu paskutiniame, bet ne kampiniame. Dabar keičiau radiatorius senos statybos name, tai turėjau nuvykti į "Mano būstą", užpildyt paraišką termostatų nupylimui, atėjo meistras, nupjovė senus radiatorius, o "Mano būstas" vėl juos pripildė. Projekto nereikėjo vien todėl, kad keičiu į analogiškus. Prigrasino "Mano būste", kad savavališkai pasistačius didesnius radiatorius, išbalansuojama sistema, kaimynai ima skųstis ir tada esi priverstas lupt lauk radiatorius ir keisti į tokius, kokie tau priklauso.


O išdavė pažymą, kad nepakito radiatoriaus galia ir pajungimas? Kiek žinau tokią pažymą reikia pristatyti Valstybinei teritorijų planavimo ir statybos inspekcijai. Ar papildomai kvietėt ekspertą, kad surašytų tokį dokumentą?
Atsakyti
QUOTE(Moncitaa @ 2016 09 02, 14:19)
O išdavė pažymą, kad nepakito radiatoriaus galia ir pajungimas? Kiek žinau tokią pažymą reikia pristatyti Valstybinei teritorijų planavimo ir statybos inspekcijai. Ar papildomai kvietėt ekspertą, kad surašytų tokį dokumentą?

Pateikit kokią nuorodą (i straipsnį, įstatymą ir pan.) kad reikia tą pažymą pristatyti? g.gif
Atsakyti
O man idomu, senuose butuose keiciat tik tuos spizinius radiatorius ar ir tuos plokscius?
Nes pas mane like tik tie ploksti, tai vyras su kazkuo ten tipo nusimananciu konsultavosi, sake neverta keisti ju, nes silumos nepadauges, o bus tik pinigu ismetimas unsure.gif Rekomendavo keisti tik tuos kaip garmoske atrodancius, bet pas mus jau tokiu nera.

Va panasus pas mus(foto is interneto):

user posted image

o tokius tik rekomenduoja keisti:

user posted image

Nors man ir del paties vaizdo kazkaip noretusi ir tuo plokscius pasikeisti, kad moderniau atrodytu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irreelle: 02 rugsėjo 2016 - 14:10
QUOTE(Irreelle @ 2016 09 02, 15:07)
Nes pas mane like tik tie ploksti, tai vyras su kazkuo ten tipo nusimananciu konsultavosi, sake neverta keisti ju, nes silumos nepadauges, o bus tik pinigu ismetimas  unsure.gif

O ne atvirkščiai g.gif Tos garmoškės iš ketaus, o tie plokšti skardiniai – tik laiko klausimas, kada prarūdys unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2016 09 02, 15:32)
O ne atvirkščiai g.gif  Tos garmoškės iš ketaus, o tie plokšti skardiniai – tik laiko klausimas, kada prarūdys unsure.gif


vat negaliu zinoti, negirdejau to pokalbio, tik atpasakojo veliau man ji...
Atsakyti
QUOTE(Moncitaa @ 2016 09 02, 13:19)
O išdavė pažymą, kad nepakito radiatoriaus galia ir pajungimas? Kiek žinau tokią pažymą reikia pristatyti Valstybinei teritorijų planavimo ir statybos inspekcijai. Ar papildomai kvietėt ekspertą, kad surašytų tokį dokumentą?


Ne, nieko nekvietėm. Ir "Mano būstas" apie tai nė neužsiminė, tai matyt nereikia.
Atsakyti
QUOTE(~FrenchBulldog~ @ 2016 09 27, 14:50)
Ne, nieko nekvietėm. Ir "Mano būstas" apie tai nė neužsiminė, tai matyt nereikia.


Mes taip pat jau susikeitem radiatorius ir jokio akto ar paraso sake nereikia. Klausiau tiek mano busto, tiek pastatu prieziuros tarnybos darbuotoju.
Atsakyti