Įkraunama...
Įkraunama...

Kamštinė grindų danga

gal kas turi susideje namuos kamstine grindu danga-parasykit ar esat patenkinti,as ja labai susiviliojus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(verbus @ 2008 01 13, 17:57)
gal kas turi susideje namuos kamstine grindu danga-parasykit ar esat patenkinti,as ja labai susiviliojus smile.gif

Mes sudėjom miegamajam ir planuojam dėti vaikų kambary.
Labai jauku, šilta kojoms, tik danga neatspari įbrėžimams - pastūmėm lovą ir liko žymės unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(dalionska @ 2008 01 13, 18:06)
Mes sudėjom miegamajam ir planuojam dėti vaikų kambary.
Labai jauku, šilta kojoms, tik danga neatspari įbrėžimams - pastūmėm lovą ir liko žymės  unsure.gif



o meistrus suklot ieskojot ar patys dejot(siaip man atrodo ji kitaip dedas nei laminatas)ir kaip ar lieka idumimas ir ar jis atsistato,jei pav,perstumi sunkesni balda i kita vieta,ar jus l.brangia dejot,ir ar sudejus ja dar kuo nors denget.
aciu uz atsakyma smile.gif
Atsakyti
Jei gyvenat Vilniuje, uzsukit i parduotuve ,,Kamstinis namas", ten jums viska isaiskins.Planuoju ir as susideti kamsti ir jau buvau pas juos padaryti uzsakymo.Danga ten visai kitokia nei siulo pvz. ,,Senukai".Yra visokio atsparumo, kai kurios labai tvirtos, nesimatytu jokiu ibrezimu. Sekmes!
Atsakyti
QUOTE(verbus @ 2008 01 13, 18:23)
o meistrus suklot ieskojot ar patys dejot(siaip man atrodo ji kitaip dedas nei laminatas)ir kaip ar lieka idumimas ir ar jis atsistato,jei pav,perstumi sunkesni balda i kita vieta,ar jus l.brangia dejot,ir ar sudejus ja dar kuo nors denget.
aciu uz atsakyma smile.gif


Mes dėjom patys - labai nesunkiai dedasi mirksiukas.gif
Įdubimas liko pastūmus lovą į kitą vietą ir neatsistatė unsure.gif
Kamštis minkštas ir lieka žymės nuo baldų stumdymo ax.gif
Mes dėjom nebrangią, kur skaitosi nekondicinė. Bet paviršius jų visų panašus - nekondicinė ji skaitosi todėl, kad kai kur pasitaiko dėmelės ir yra aplūžusių "špuntų", kur lentutės susijungia.
Dengti niekuo nereikia - tam ir yra kamštis, kad jis natūralus mirksiukas.gif
Yra trūkumų, bet didžiausias privalumas - šiltos ir jaukios grindys, be to netraukia dulkių taip, kaip laminatas 4u.gif
Atsakyti
Mes prieš 3 metus susidėjom kamštį vonioj thumbup.gif tai negaliu atsidžiaugt iki šiol thumbup.gif iš dušo išlipi ant kambario temperatūros grindų bigsmile.gif ir nebijo jokios drėgmės, po 2-mečio sūnaus maudynių vonioj kaip Venecijoj, viskas plaukia, aišku iššluostau, nelaikau kol savaime išdžius, bet taip kiekvieną dieną - ir nieko thumbup.gif

Dabar susidėjau kamšines ir virtuvėj, tai irgi džiaugiuos ir valyt lengva ir kojom šilta ir indai taip nedūžta thumbup.gif
Žodžiu, vienareikšmiškai - šia medžiaga esu be galo patenkinta wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Gandi @ 2008 01 13, 19:37)
Jei gyvenat Vilniuje, uzsukit i parduotuve ,,Kamstinis namas", ten jums viska isaiskins.Planuoju ir as susideti kamsti ir jau buvau pas juos padaryti uzsakymo.Danga ten visai kitokia nei siulo pvz. ,,Senukai".Yra visokio atsparumo, kai kurios labai tvirtos, nesimatytu jokiu ibrezimu. Sekmes!

drinks_cheers.gif Jau (o gal tik?) trys mėnesiai susidėjau kamštines grindis į virtuvę iš "Kamštinio namo" patenkinta labai - malonios vaikščiojimui, indai nedužta, dulkių ir trupinių nesimato nerealiai - jei ilgai tarnaus, tai geresnės dangos nežinau(prieš tai turejau plyteles ir marmoliaumą), tai aš už kamštį - bet už gerą ir kokybišką . Gero ir kaina gera - virš 100 lt už kvadratą. Yra jis dviejų rūšių - lentelėmis kaip laminatas ir klijuojamas: kiekvienas turi savų pliusų ir minusų - žiūrint į kokį kambarį.
Atsakyti
mes visame name susidėjome kamštį, išskyrus vonias ir tambūrą. ir esame labai patenkinti. tiesa dėjome gana brangų iš Ferimpex. pirmam aukšte sudėjome komercinės paskirties, antrame - buitinės.
dėl braižymosi - jei lovas stumdysit ant laminato ar natūralaus parketo, irgi susibraižys.
Atsakyti
QUOTE(reg @ 2008 01 16, 21:21)
drinks_cheers.gif Jau (o gal tik?) trys mėnesiai susidėjau kamštines grindis į virtuvę iš "Kamštinio namo" patenkinta labai - malonios vaikščiojimui, indai nedužta, dulkių ir trupinių nesimato nerealiai - jei ilgai tarnaus, tai geresnės dangos nežinau(prieš tai turejau plyteles ir marmoliaumą), tai aš už kamštį - bet už gerą ir kokybišką . Gero ir kaina gera - virš 100 lt už kvadratą. Yra jis dviejų rūšių - lentelėmis kaip laminatas ir klijuojamas: kiekvienas turi savų pliusų ir minusų - žiūrint į kokį kambarį.




labas,as Kaune esu tai ziurejau "geros grindys"parduotuvej kur patiko tai virs 100lt,dabar tik visu ko ismanau teiraujuos del klojimo-nuomones renku.jei pas mane dabar plokste medzio,ar galiu jas tiesiai kloti,be jokio pakloto.ir dar -jei pavirsius jau lakuotas kamstines dangos-ar ja dar reikia suklojus kazkuo pereiti(kokia priemone),man dar parduotuvej minejo,kad klojant reikia apeiti kiekvienos lenteles krastus su spec priemone,kuri apsaugo krastelius nuo dregmes-neatsilaupo.aisku cia ne bobos darbas,bet kai vyrisko patarimo nera-tai ir rasau.
lauksiu tavo nuomoneles apie tai
labai ACIU smile.gif
Atsakyti
QUOTE(verbus @ 2008 01 17, 15:17)
ldabar tik visu ko ismanau teiraujuos del klojimo-nuomones renku.jei pas mane dabar plokste medzio,ar galiu jas tiesiai kloti,be jokio pakloto.ir dar -jei pavirsius jau lakuotas kamstines dangos-ar ja dar reikia suklojus kazkuo pereiti(kokia priemone),man dar parduotuvej minejo,kad klojant reikia apeiti kiekvienos lenteles krastus su spec priemone,kuri apsaugo krastelius nuo dregmes-neatsilaupo.aisku cia ne bobos darbas,bet kai vyrisko patarimo nera-tai ir rasau.
lauksiu tavo nuomoneles apie tai
labai ACIU smile.gif

Mes klijavom patys - vyras per iseigines suklijavo. Pas mus buvo medzio drozliu plokste, tai kijavom tiesiai ant jos. Niekuo netepem - mums dave instukcija kaip klijuoti, klijus pirkom irgi "Kamstiniam name". Jos ne tai kad nulakuotos, o ten kazkaip mandriau vadinasi tas apsauginis sluoksnis, lyg ir vinilinis, tai ju lakuoti papildomai nereikia. Tas lentutem tai tuo labiau ant plokstes galima deti
Kiek ieskojau tai Kaune "Feripex" tokiom prekiauja (Wikanders )
Va tokios
http://www.ferimpex....m...&m=wica2000
as dejau sampanines spalvos
Atsakyti
susidejau-dejau brangia-kvadratas gal 109lt,tiksliai nepamenu-"isimylejau"as jas-siltos,mielos,tik deja matosi idubimai,ir jai desi kazka atresniais krastais ar stumsi(lyg breziant,liks nubrozdinimai,net nusiima pats virsutinis sluokstis,visiskai kaip atitrupa vyno kamstis)-vnz reikia saugoti.
Atsakyti
Sveiki,

mes susidejome kamstines grindis virtuves zonoje smile.gif kolkas esu labai patenkinta smile.gif silta, malonu vaikscioti, o ir dulkes taip nelimpa. Dar noriu priminti, kad grindis reikia nulakuoti po susidejimo kitaip aisku jos nusipleises smile.gif cia kaip ir su medinem grindim juk jas dazome arba lakuojame smile.gif
Atsakyti