Įkraunama...
Įkraunama...

Persikraustymo vargai

nagi rekomenduokit kuo pigesne firma, vilniuj reik tachta pervezt, is vieno rajono i kita, visai netoli....
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2005 11 14, 11:57)
nagi rekomenduokit kuo pigesne firma, vilniuj reik tachta pervezt, is vieno rajono i kita, visai netoli....


yra tokie berniukai uz valanda ima 30lt.
ale telefono nepamnu, reik paieskoti
Atsakyti
Mano drauge neseniai kraustesi is vieno buto i kita. Kadangi vyriskos jegos is savu tarpoi nelabai ka surinko, tai samdesi firma. Na ir kagi man teko si procesa stabeti is salies. Ir zinokit darbu nebuvau labai petenkinta. Baldus nese kaip tik jiems buvo patogiau, o ne kaip baldams geriau. Minksti foteliai buvo velkami grindimis. Aisku, kai pamatydavo, kad kas nors pareina is savu, tai iskart pakeldavo. Reikia nuolatines kontroles. Negali palikti ju vienu. Ir jeigu kas nors baldams nutiks, tai sunku bus irodyti, kai tai atsitiko kraustymo metu, del kroveju neatsargumo. As asmeniskai nenoreciau samdyti kraustymo firmos, na bet jei nera kaip persikraustyti, tai tokios firmos vienintele iseiti smile.gif
Atsakyti
Mes vakar kraustemes. Tai perkrauste vaikino draugai. Zinoma kaip savi baldus labai atsargiai nese (abejoju ar formos taip nesa), bet va susidurem su kita problema. Kadangikraustemes i 5 auksta, o pernesti turejom ir skalbimo masina ir saldytuva, tai pagalvojom kad visai neblogai butu issinuomoti ratukus (tokius pvz. su kuriais atveza firmos pirktus baldus, buitine technika) bet niekur neradom nuomoti tokio daikto! Gal kur nuomoja? Gal zinot kas? (dar prireiks ateity...) rolleyes.gif
Atsakyti
Mes neperseniausiai naudojomės Kraustinos paslaugomis gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif . Atvažiavo du vyrukai, vienas didelis, kaip ir pridera, o kitas toks jaunas ir plonas, kad rodos pirštu paliesi ir perluš. Nu, manau, gal tas didelis daugiau nešios... Dvi valandas ardė vieną spintą (kurią aišku apdaužė), kai reikėdavo fotelį pro duris pranešti (ten buvo gana siaura) jiems iškildavo labai didelių problemų kol sugalvodavo kaip jį apsukti, žodžiu užtruko tris valandas kol išnešė tuos kelis mūsų daiktus. Dirbo ramiai, neskubėdami, paplepėdami. Dar gražiau prasidėjo kai reikėjo tuos daiktus į naują butą sunešti: didysis vyras kažkur dingo, vietoj jo atsirado kitas berniukas gal mokyklinio amžiaus. Tai tie abu berniukai gal 4 valandas po porą lentelių viską ir nešė... Sumokėti reikėjo, aišku, už visas tas valandas ne tik už krovėjus, bet ir už mašiną, nors galiu lažintis, kad jie viską buvo iškrovę ant žemės, o mašina seniausiai išvažiavusi (sprendžiant pagal tai kokie šalti ir šlapi buvo daiktai). Kai pateikė sąskaita, vos plaukų nuo galvos nenusiroviau doh.gif . Aš tų berniukų negaliu kaltinti, iš jų daugiau ir nepareikalausi, jie dirbo pagal savo galimybes. Bet tą firmą tai išsprogdinčiau : juk skambindama viską susakiau, kokie daiktai, kelintas aukštas, o mergelė prie telefono man suokė kad viskas užtruks porą valandų, galėjo bent patarti pasamdyti 4 krovėjus, vis pigiau būtų išėję bash.gif
Atsakyti
O kokia man beda nutiko neduok Dieve. Nusipirkom baldus tai jie pro duris netelpa. Gyvenam 3 aukste, gal kas buvot susidure su tokia problema ir kaip ja issprendet, nes jau mastom per langus kelti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Si-Mona @ 2005 12 20, 08:28)
O kokia man beda nutiko neduok Dieve. Nusipirkom baldus tai jie pro duris netelpa. Gyvenam 3 aukste, gal kas buvot susidure su tokia problema ir kaip ja issprendet, nes jau mastom per langus kelti  doh.gif


O tie baldai neissiardo? g.gif Na, juk turi bent kokios detales nusiimti, o tada jau tilptu 4u.gif
Atsakyti
Neissirenka visai niekas, tik dar 2 kojytes is keturiu prisisuka biggrin.gif Tai mes galvojam samdyti kokia imone perkreustymo, kad su lynais kokiais ikeltu... g.gif
Tai ir klausiu gal kas turejo tokia beda ir kaip sprende, nes man baisu doh.gif
Atsakyti
O gal žinot, kur gauti dėžių kraustymuisi???
Atsakyti
QUOTE(Vailingo @ 2006 01 01, 22:49)
O gal žinot, kur gauti dėžių kraustymuisi???

paprastas dalykas,nueini i prekybos centra ir parsinesi...
Atsakyti
Ketiname persikraustyti, kadangi nesinori į paskutimį aukštą patiems gabenti viso savo turto, mielai už tai kam nors sumokėtume. tik norėtųsi, kad nelabai daug, ir kad darbas būtų kokybiškas.
gal kam teko naudotis šia paslauga? gal galėtumėte parašyti įmonės pavadinimą, kainą ar jos skaičiavimo principą, ir ar buvote patenkinti suteikta paslauga? ar gabenimo metu daiktai buvo apdrausti?
Atsakyti
Gal kas žino Kaune kokią perkraustymo firmelę?

Reikia tik pora stambių gabaritų baldų pervežti biggrin.gif
Ačiū
Atsakyti